Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Szegény baba, ő nem tehetett semmiről... :(

(#2) adlersson


adlersson
aktív tag

Ez a sztori már olyan régóta húzódik, hogy azt hittem, már nincs magyar ember, aki ne hallotta volna Labant Csaba nevét.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#3) UnA válasza adlersson (#2) üzenetére


UnA
Korrektor

Akkor jelentkeznék :)

(#4) kemotox válasza UnA (#3) üzenetére


kemotox
addikt

+1 Szerencsére nem követek semmilyen szenny médiát meg bulvárt meg hasonlót úgyhogy az ilyenek kimaradnak

(#5) 8th válasza kemotox (#4) üzenetére


8th
addikt

Hasonló okokból én sem hallottam csak most az esetről.

(#6) juliabrilke válasza adlersson (#2) üzenetére


juliabrilke
addikt

Index/Origo/Blikk és a TV kimaradt az életemből az elmúlt pár évben így sose hallottam róla.

(#7) adlersson


adlersson
aktív tag

FB-on a "Chemtrail rajongói csoportban" olvastam én is pár éve, de annyira nem követtem az eseményeket, csak rémlett, hogy nem új dolog ez az egész.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#8) adlersson


adlersson
aktív tag

Hirtelen hogy elkezdte védeni magát mindenki... :F

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Lehet nem elmebetegek, csak ostoba barmok. Viszont az oltásellenességgel előjönnek olyan betegségek, amiket már letudtunk. Aki azt hiszi, hogy az oltás rossz és megvédi tőle a gyerekét, az igazából karanténba zárja. Ha jól emlékszem van már olyan ország, ahol az a rendelkezés: akit nem oltanak, az nem mehet közintézménybe, közösségbe.

(#10) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Utahban van egy szellemváros, Grafton, aminek van egy temetője, és ez a tábla van ott:

A 13 ott nyugvó haláloka:
- 2 baleset
- 3-at megöltek az indiánok
- 1 ismeretlen
- 6 diftéria
- 2 skarlát láz

Az oltás-, antibiotikum, stb. ellenesek ezt hogyan magyaráznák ki? (nem indián temető, akik immunrendszere ezeket nem ismerte, fehér emberek)

[ Szerkesztve ]

(#11) total90 válasza UnA (#3) üzenetére


total90
veterán

+1

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#12) UnA válasza adlersson (#8) üzenetére


UnA
Korrektor

Te fogalmaztál meg egy általánosító kijelentést, emiatt van értelme a különvéleménynek is - miért lenne ez védekezés? ;)

@Kalandor: ezeket a dolgokat ügyesen ki lehet hagyni az érvelésből...

(#13) mephi666


mephi666
nagyúr

már a bejegyzés nevére ez a baromállat ugrott be azonnal :U remélhetőleg élete végéig élvezheti valamelyik börtönben a vendégszeretetet (egyrészt, mert a saját gyerekét "megölte", másrészt pedig ennek a baromnak követői vannak, akiknek a gyerekeit közvetetten ugyanúgy veszélyezteti a hülyeségével...)

a fiunk 15hónapos... megkapott minden kötelező oltást, pluszban rota ellen a 3 oltásból álló sorozatot (kb 50k összesen), agyhártyagyulladás ellen az olcsóbbat (a drágább 100k fölött van, mert nem támogatja a tb) és most szerdán kapta meg a bárányhimlő elleninek az ismétlőjét (10k) ...komolyabb betegségek eddig elkerülték, asszony húgának 4éves lánya meg most szedte össze a bárányhimlőt (nem oltották be) ...kíváncsiak vagyunk, hogy később, ha bölcsődébe-óvodába fog járni a fiunk, mennyire lesz védett... úgy vagyunk vele, hogy ha ezekkel valamennyire fel tudjuk készíteni az immunrendszerét, akkor mindenképp oltatjuk... van minimális kockázata az oltásoknak is, de ezek nélkül sokkal nagyobb a rizikó

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) elithun


elithun
őstag

Nem semmi a fickó.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#15) Ghoosty válasza juliabrilke (#6) üzenetére


Ghoosty
őstag

Hozzátok képest én konzumidióta vagyok, mert már kb 1 hónapja hallottam az ürgéről, meg a tevékenységéről. :)

(#16) Silent77


Silent77
veterán

Én sem hallottam még róla, de már ránézésre is 5m kötél jár neki.
Ott törném ketté ahol a legvastagabb, még finom voltam, és nőies. :(((
Szörnyű ilyet hallani, olvasni. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#17) mickemoto


mickemoto
őstag

Olyan az ember is mint a nagyüzemi vágóállat, születése után gyógyszerezni kell különben elpusztul.

(#18) UnA válasza mickemoto (#17) üzenetére


UnA
Korrektor

Ez így természetesen nem igaz - de persze csak egy kisebb rész lenne képes a túlélésre.

(#19) Rive


Rive
veterán

A fickó neve már évekkel ezelőtt igévé 'magasztosult' azok között, akik próbálnak valamit tenni, hogy az internet valamivel több lehessen, mint konteó-keltető. Úgy, mint 'meglabbant'. És van még jócskán hasonszőrű a magyar ugaron - ez csak a szorgalmával tűnt ki, nomeg, hogy nála végül visszacsapott az ólajtó. Sajna, nem őt találta...

Most épp nagy a szörnyűlködés, de pár éve még egy egyszerű influenza-vakcina kapcsán is minden gátlás nélkül özönlött a sok szemét többek között az emlegetett forrásból, többek között ide is, itt is.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#20) Cathfaern válasza mickemoto (#17) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igazából az ember pont azért szorul gyógyszerre, mint a vágóállat: túl sok egyed van túl kicsi helyen összezárva. "Természetes" körülmények között sose volt olyan, hogy egy zárt relatív levegőtlen helyiségben (nevezzük mondjuk iskolateremnek) 30-40 ember legyen összezárva fél napra. A meleg, relatív magas páratartalom, állott levegő kedvez mindenfajta kórokózó szaporodásának, az emberek közelsége meg a terjedésüknek.
Nem véletlen, hogy tömegesen pusztító járványok a középkorban tomboltak igazán, amikor már erőteljes volt a városiasodás, viszont a higiénia és az orvoslás még nagyon gyerekcipőben járt.

[ Szerkesztve ]

(#21) mephi666 válasza Cathfaern (#20) üzenetére


mephi666
nagyúr

plusz ott a tömegközlekedés, amit bő 1 évtized után nagyon megutáltam: 11éve melózok, mellőzöm a tömegközlekedést, volt időszak amikor télen -20ban is bicajjal jöttem dolgozni és 7 éve nem voltam táppénzen... az elmúlt 11év alatt összesen 5 napot betegeskedtem otthon... előtte sem voltam valami gyakran beteg, de átlag 1év/1hét ágyban fekvés volt... most pár hete volt egy kis torokgyulladásom, amit lábon kihordtam, de előtte csak akkor kerülgetett a nyavalya, amikor alig 1.5éve beadattam az influenza elleni védőoltást (nem vagyok oltáspárti sem, csak akkor karantén alatt volt a kórház és igazolással engedtek volna be a szülőszobára, ha asszony előbb szül... végül kigyógyultam pár nap alatt és fel is oldották a látogatási tilalmat, de biztosra mentünk)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) vottokar válasza mephi666 (#13) üzenetére


vottokar
senior tag

Készülj fel nyugodtan, hogy a kisfiad oltásokkal is végig betegeskedi az első óvodai évét. :) :(
Mindkét gyerkőcöm megkapta az épeszűen (magyarul ki tudtuk fizetni) adható összes oltást, de a fiunk (most 6,5 éves) cca. az óvodai idő felét otthon töltötte kiscsoportban, a kislány (most fejezi a kiscsoportot) kb az egyharmadát. De ez szinte mindig légúti probléma miatt volt. A rota meg a bárányhimlő viszont mindig elkerült minket, pedig "végigsöpört" évente többször is a városon, óvodán.

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#23) mephi666 válasza vottokar (#22) üzenetére


mephi666
nagyúr

sejtjük, hogy ilyesmi lesz és próbáljuk minél jobban halasztani a bölcsődét/óvodát: remélhetőleg összejön 1-2 kistestvér és addig maradhatnak otthon :) kolléganő mesélte, hogy fiát beadta anno bölcsődébe és utána átlag 4 hétből 2-t otthon volt vele... exférje mondta neki, hogy inkább maradjon otthon vele, mert kijönnek úgyis a pénzből... +fél évet otthon maradt, utána újra beadta és erősödött annyit közben a gyerek szervezete, hogy alig volt beteg... ha a rota+himlő elkerül ennyitől, az már jó: nővéremék 4-en vannak és szezonban oda-vissza adták egymásnak megállás nélkül a fosvahányós nyavalyát

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) 8th


8th
addikt

És végül felfüggesztett fogházbüntetéssel megúszták az elmebeteg gyerekgyilkosok. A pofám leszakad... :(((

(#25) mephi666 válasza 8th (#24) üzenetére


mephi666
nagyúr

ugyanúgy 1 év 6 hónap felfüggesztett, mint ennek az anyának "gondatlanságból elkövetett emberölésért" :U nem kicsit felháborító... amikor szándékosan mindent megtettek azért, hogy rontsák a baba életben maradásának esélyeit és akadályozták a mentősök munkáját... hihetetlen :W

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26) 8th válasza mephi666 (#25) üzenetére


8th
addikt

Sürgősen alapjaitól át kéne írni a btk.-t mert egy rossz vicc, hogy milyen fajsúlyú bűncselekményekért mennyire felháborító ítéletek születnek. Botrány az egész. Ezek gyilkosok és pont. Gyerekgyilkosok. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.