Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) bambano válasza #90088192 (#28) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nem lettem kevesebb, mert én az egyenlő jogok híve vagyok.
ha nekem jár a szavazati jog, akkor a nőknek is. nem az én káromra kaptak szavazati jogot, hanem a saját "hiányuk" korrigálására.

"Minden kisebbségnek adott kedvezmény szemben megy a z egyenlőséggel valamilyen szinten": nem, mert ha a kisebbséget egy rajta kívülálló lemaradásból zárkóztatod fel úgy, hogy az senkinek nem megy a rovására, akkor nem megy az egyenlőség ellen. azzal van a gond, ha valamilyen társadalmi csoport olyan jogokat követel magának, ami a többségnek sincs, de a többség rovására megy.

"Miért baj neked, hogy a lónak jobb élete lesz": szövegértésben nem outsiderek értették, hogy az öttusa esetén a nagyobb probléma a diktatórikus döntéshozás volt, nem a ló.
oké, vadon élő ló nem ugrál díjugratón. viszont nem vadon élő lovakat használnak, hanem háziasított lovakat.

oké, fogadjuk el, hogy az öttusának nem jó a lovaglás, akkor ne legyen többet öttusa. egyébként se nézem semmibe a világversenyeket, amik gyakorlatilag a doppinglaborok versenye mára, nagy halom zsetonért, sportot nyomokban sem tartalmaznak.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.