Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Gondolom amíg james Bond nem "jampiskodott" vele addig nem mutatják be. :DDD :DDD

(#2) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kell ez a nyócká videó a telefonokba, mint egy falat kenyér... Az persze nem sokaknak esik le, hogy ekkora szenzoron 4k-nyi részlet se jön össze. Pont annyi értelme van, mint 108MP-en fotózni azzal a gyíkszemnyi lencsével és tücsökpöcsnyi szenzorral.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#3) gattolino


gattolino
senior tag

Ez is lesz vagy 900€ :W
Ennyiért felejtős, ott a Poco F2 Pro, mindent ver az idei mezőnyben.

Vivo X90 Pro Plus

(#4) #64371968 válasza gattolino (#3) üzenetére


#64371968
törölt tag

Szerintem nem mindenkinek opció a pocophone .

(#5) t72killer válasza #64371968 (#4) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nekem pl a vízállóság sokkal fontosabb, minthogy a legeslegújabb csúcs SoC legyen benne.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) ghiottone válasza rdt89 (#1) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az nem a 8.2-es volt? :F

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#7) rdt89 válasza ghiottone (#6) üzenetére


rdt89
addikt

De csúszott a film is, lehet újraforgatják azokat a jeleneteket amiben látszik ezzel a készülékkel. :DDD :DDD :DDD
De az volt egyébként, ezt szépen benéztem. :R

(#8) joey04


joey04
titán

8k bullshit, de fényképezés terén nagyot kell szólnia, ha ki akarja javítani az előd lebőgését.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) jUUh


jUUh
addikt

Mint egy falat kenyér, úgy hiányzik a 8K

Samsung Galaxy S23+

(#10) #65577472


#65577472
törölt tag

Arról van infó, hogy mikor dobják piacra? Gondolom 2022 Q4 előtt biztosan nem.

(#11) andor80


andor80
senior tag

effekt és 8k..Oké tényleg a két legfontosabb dolog.. :D :D Szerencsétlen banda szánni sem kell az ilyet.Eladásaik mondjuk mutatják hová valók..

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#12) enginev3.0 válasza andor80 (#11) üzenetére


enginev3.0
félisten

Már rájöttem, hogy kb 2 fajta gyártó van
A hülye aki szórja a készülékeket
Meg a hülye akit néha el is felejtek, annyira nem hallani róluk

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13) hroberto


hroberto
veterán

Nálam ez a HMD Nokia lassan egy szintre esik a noname kínai gyártókkal.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#14) kbyte1024 válasza hroberto (#13) üzenetére


kbyte1024
addikt

Lassan? Már rég ott van nem? :K Katasztrófa amit művelnek!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#15) Postas99


Postas99
senior tag

Rumor.

(#16) judas13


judas13
addikt

ezeken már nevetni sem lehet

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#17) ps2rapo


ps2rapo
csendes tag

Már nagyon várom. Remélem kicsit lumiás lesz. Ár nem számít.

(#18) Fred23 válasza t72killer (#5) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ha minden igaz, lesz IP68. Nekem a tablet méret miatt mondjuk kiesik alapból, de attól még simán lehet, hogy most ez jól sikerül.

(#19) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem fűzök sok reményt hozzá, de kíváncsi vagyok. Nem sok esélyük van már. Ha ez nagyot üt, bejárja a szaksajtót a híre, talán feljöhetnek még, ha ez is blama lesz mint az előd, akkor az utolsó szögek egyike lesz a koporsójukban.

(#20) Emericus Max


Emericus Max
tag

Könyörgöm mondja el valaki, hogy miféle logika mentén számoznak úgy egy terméket, hogy 9-ből egyből 9.3-ra ugrik? Vagy a 9.1 és 9.2 egyből kuka lett? :DD :DD :DD
Bár ha meggondolom itt legalább nincs ez a 9, 9 Lite, 9 pro, 9 pro max, 9 pro ultra szarakodás, cserébe viszont nincs termék ;]
Az egész HMD egy amatőr szarakodás. A Nokia márkanév nettó megpocsékolása.
Zeiss, PureView... jajaja... :O
Akik még az Android One rendszert se tudják megcsinálni fluid-ra, azok mit akarnak egyátalán?

(#21) Fred23 válasza Emericus Max (#20) üzenetére


Fred23
nagyúr

"Akik még az Android One rendszert se tudják megcsinálni fluid-ra"

Ez melyik telójuknál nem sikerült? Komolyan kíváncsi lettem. Nálam teljesen fluid, de SD835, meg 6GB RAM, szóval nem csoda. De próbáltam már Snapdragon 636-os Nokiát is, az is fluid volt. (A 7.1-et, nem tudom, hogy a 3 vagy a 4 GB RAM-os változat.)

(#22) Ricardo válasza Fred23 (#21) üzenetére


Ricardo
félisten

Idézet a Nokia 9 tesztből:

"Mások viszont egyszerűen csak kezükbe veszik a Nokia 9-et, és 6 GB RAM-mal, illetve 128 GB UFS tárhellyel (bővítés lehetősége nélkül) letisztult rendszerre bukkanhatnak, fürge működéssel. Csak nem makulátlannal: meglepő módon előfordul döccenés a pixeli tisztaságú Android 9 Pie felületen és böngészéskor. "
A Nokia 5 tesztjéből:

". A nagyobb baj viszont az, hogy ugyanezzel a szettel nem egy (de például ez egy), hanem elgondolkodtató mennyiségű készüléket tudunk felidézni, amelyek nem feküdtek meg egy kor követelményeinek megfelelő felépítésű honlaptól, képesek voltak újratöltés nélkül visszaadni négy másik nyitott lap mellett is, valamint az asztal sem kozmált le mindeközben."

A Nokia 6 tesztből ahol külön megemlítik, jogy végre nem bakizott a gyártó.

"Nincs egyébként gond a vegytiszta Androiddal, ha cserébe a felület fürge, és ezúttal szerencsére a Nokia nem bakizott,"

(#23) Fred23 válasza Ricardo (#22) üzenetére


Fred23
nagyúr

Beállításoktól és böngészőtől is függhet tán, illetve a rendszer frissességétől. Nálam (Sirocco) a sebesség és folyékonyság jó, sehol se akad semmi. Azt elismerem persze, hogy kijelzőnél az S20-féle 120 Hz jól jönne nekem is. De 60 Hz-hez képest szuper az élmény, és pontosan a fluidság miatt.

Az S9 döcögősebb, darabosabb élményt adó volt anno, mikor hasonlítgattam új teló vásárlása előtt a szóba jöhető készülékeket. De ott is azt mondanám, lehet, csak rosszul volt beállítva az S9, vagy kellett volna neki éppen egy frissítés.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.