Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Воланд


Воланд
titán

ennyit arrol, hogy ha lekerul a nokia nev a lumiakrol, akkor nem fogjak venni a keszulekeket.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2) Graphics válasza Воланд (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Itt már a Lumia nevet veszik szerintem. Bejáratták a finnek.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) .LnB válasza Graphics (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem pedig telefont vesznek/veszünk... :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) azopi74


azopi74
addikt

Viszont az ASP elég csúnyán csökken, megtette a hatását a legalsó kategória ostromlása, .
Meg persze az is érthetetlen, hogy miért csak másfél évente dobnak piacra flagship telót...

(#5) Csapoati válasza Воланд (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Viszont az azert durva, hogy 3x tobb "butatelefont" adnak el meg mindig, mint smartot.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) .LnB válasza azopi74 (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi érthetetlen azon? Én L930 felhasználóként ennek örülök. Rossz az mikor halomra jönnek a jobbnál jobb telefonok az ember szíve meg csak fáj utánuk. Én örülök neki, hogy így csinálják.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) Forest85 válasza Graphics (#2) üzenetére


Forest85
csendes tag

Szerintem, a minőség az ami miatt veszik. Az olcsó Lumia oda-vissza felpofozza az azonos áru droidot felhasználói élményben. Vannak persze bajok, megkötések, de az átlag usernek SZERINTEM nem nagy veszteség.

[ Szerkesztve ]

(#8) Воланд válasza azopi74 (#4) üzenetére


Воланд
titán

mert masfel evente kepesek eljuttatni oda az os-t, hogy uj hw-t tamogasson.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) mediumgecso válasza azopi74 (#4) üzenetére


mediumgecso
őstag

Meg persze az is érthetetlen, hogy miért csak másfél évente dobnak piacra flagship telót...
És az miért jobb, hogy lassan félévente jön új flagship, majd az az előtti széria frissítése csúszik (nem is kicsit), vagy ha jön akkor rosszabb mint volt.....Egy 930 még sokáig támogatva lesz, de nézz meg egy ismert gyártó csúcskategóriás termékét...meddig is lesz az támogatva???

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#10) babkukta válasza Graphics (#2) üzenetére


babkukta
senior tag

szerintem meg a rendszer az, ami vonzza az embereket :) Furcsa ezt így kimondani, de az utóbbi időben rengeteg ismerősömnek lett tele a töke a droidból, és váltott olcsóbb WP-re. Hogy őszinte legyek, 1et én is tervezek majd, de kell nekem egy droid is mellé.
Egyébként fog jönni S615el vmi olcsóbb Lumia 930 variáns?? Mert arra igen vevő lennék :)

Üdvözlettel, Tibi

(#11) Воланд válasza mediumgecso (#9) üzenetére


Воланд
titán

nekem ket eves lesz a 920-asom, lassan le kellene majd cserelnem, es nem tudom mire, mert 1520-ast mar nem lehet kapni, a 930 meg nem tud annyit, mint a 920-asom.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) edari válasza azopi74 (#4) üzenetére


edari
őstag

Es az miert baj? Te szeretned h a flagship telefonod fel ev utan mar a felét is alig érje?

(#13) Csapoati válasza edari (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A ceget ez nem erdekli es nem is kell, hogy erdekelje. A profit es az eladasok szempontjabol viszont nagy gaz, hogy semmi ujdonsag nincs masfel eve. Ahogy woland is irja, nincs mire valtani. Sokan ilyenkor meg atmennek iOS-re vagy Droidra. Jo ez a Microsoftnak? Nem hinnem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) azopi74 válasza edari (#12) üzenetére


azopi74
addikt

Nem igazán érdekel, hogy mennyit ér a flagship telefonom fél év után, nem befektetési céllal szoktam telefont vásárolni, hanem használati céllal :)

És csak azért baj, mert az, hogy így hanyagolják a csúcskategóriát, nem igazán tesz jót az ökoszisztémának.
Aki csúcstelefont akar venni, az általában (leszámítva azokat a ritka alkalmakat, amikor épp van a konkurenciához mérhető csúcstelefonja a Microsoftnak) kénytelen Android vagy iOS vonalon körülnézni.

(#15) HaZse


HaZse
őstag

Az utóbbi időben direkt kipróbáltam pár androidos telefont, hogy hátha az új lolli milyen jó lesz. De sajnos tévedtem. Egyszerűen ez a material dizájn nem igazán jó irányvonal szerintem, mert az ismerőseim körül sokaknak nem tetszik ez a fehér alapon fekete vékony betű.

(Tudom miről beszélek, mert az elmúlt 1 hónapban több androidos telefon is megfordult nálam: Note 4, LG G2, HTC One M7, Ascend P7, Nexus 5).

Még szerencse, hogy van itthon egy Lumia 830-as és a sok próbálkozás után tegnap véglegesen vissza is tettem a sim kártyámat a 830-asba. Részemről ennyi volt a droid nálam.

És kimondottan örülök, hogy nem jön ki olyan gyakran csúcs (gy.k: flagship - SICC) WP-s telefon. De sajnos vannak olyanok, akik azért nézik le a WP-t, mert még nincs Snapi 64bites procijú telefon.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#16) kszemi válasza Воланд (#11) üzenetére


kszemi
csendes tag

Az akksija kezd tönkremenni? Vagy mi miatt kell cserélni? Jó készülék az a 920-as, emlékszem, volt egy video, amin "vágódeszkának" használták a 920-at :), késsel vagdosták a hátlapját, és állta a strapát, még karcos is alig lett (https://www.youtube.com/watch?v=yDEahsoa_N4)
Nekem már 3 és fél éves az LG Optimus 7-em, még a jó öreg WP7.8 van rajta, akksit kellett egyszer már benne cserélni, de ettől függetlenül még mindig jól szuperál, nem akarja megadni magát :) Én elsősorban az ingyenes Here miatt szeretnék mégis egy WP8.1-es telefonra benevezni, mondjuk én nem flagshipre vágyok, a 640 XL nekem valszeg tökéletesen meg fog felelni

(#17) Bogyi007 válasza azopi74 (#4) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mert az a jó hogy félévente jön ki új csúcsmodell?! (Sony Z sorozat ugyebár.....)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#18) Воланд válasza kszemi (#16) üzenetére


Воланд
titán

az akksi is, kijelzot is kell benne csereltetnem, mert a tetejen van egy sarga csik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19) Graphics válasza .LnB (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én bemegyek a boltba megveszem, totál alap júzer meg bemegy , áhá Lumia.. Látta már valahol megveszi.

Ezen felesleges pörögni, nincs általános skatulya a vásárlási szokásokra.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

Ez nagyon nagyon nagyon kevés.....

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#21) azopi74 válasza Bogyi007 (#17) üzenetére


azopi74
addikt

Az a jó, ha van választék a felső kategóriában (és folyamatosan)
Igen, android piacon van, hogy csak egy gyártónak is van két-három felső és csúcskategóriás modellje egy évben (nem feltétlenül "szekvenciálisan", ahogy a Sony csinálja, hanem pl úgy, ahogy a Samsung (A7, S, S Edge, Note széria), és ugye nem csak egy gyártó versenyez a felső kategóriában.

(#22) Bogyi007 válasza azopi74 (#21) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mondjuk engem nem zavar a dolog, mert nekem az is mindegy hogy félévente vagy másfél év elteltével jön új zászlóshajó. Mindent elmond szerintem az hogy megelégedettséggel használom a kis 625-ös telómat és nem érzem még szükségesnek a leváltását. Ha nincs semmi baja és én is elégedett vagyok minek is váltsak?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#23) .LnB válasza Graphics (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az átlag felhasználó "Samsung Galaxy MiniSActivePluszDualDuoGrandPrime" ot vesz ( :DDD ), mert az eladó azt mondja, hogy most ez a legjobb. Hidd el ez így van. Sokan jöttek már hozzám, hogy kezdjek már valamit a telefonjukkal mert ez meg az nem működik. És mikor megkérdezem, hogy "de miért ezt a sz*rt vetted meg?" akkor azt mondják, hogy "mert az az eladónő olyan kedves volt, és mondta, hogy ez most nagyon megéri, kiváló készülék". És mikor megkérdezem, "hogy az eszedbe sem jutott, hogy azért mondja mert sok van készleten és rád akarja sózni?!" Akkor a válasz: NEM

Ezt most nem vitázás céljából írom, csak nekem ez a tapasztalatom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) Graphics válasza .LnB (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Aláírom, igazad van ebben :)

Ez tényleg így megy bizonyos helyeken :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) .LnB válasza Graphics (#24) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ráadásul én nem vagyok egy "mobil guru". Ezért legtöbször mikor a kezembe veszem ezeket a samu "csodákat" azt se tudom milyen típus. :) Mondjuk a tulajdonosa se tudja legtöbbször. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) Bogyi007 válasza .LnB (#23) üzenetére


Bogyi007
veterán

:Y :Y :Y

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#27) Hadeska22 válasza HaZse (#15) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

A potenciális vásárló jogosan teszi fel a kérdést, hogyha a szomszéd (hasonló árfekvésű készülékében) Galaxy XY Neo+ Ultra 2 ^1/2 kiadásában 2GB RAM van akkor a Lumia 830-ban miért csak 1 ? (ezt arra írom, hogy a felhasználók többségét a számok érdeklik)

Az meg, hogy a WP-nak nem kell több, meg a WP jól gazdálkodik az erőforrásokkal - nettó baromság.(szerk. 1 minimum, de inkább 2GB RAM a megfelelő használathoz)

Azért bízom benne, hogy szerinted egy S810 az nem csak azért jobb 'me "nyóc" (4+4) magos.

btw azért eléggé képben lehetsz az 5.0-val, ha még a Huawei Acsend P7-t is odasoroltad..

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#28) .LnB válasza Hadeska22 (#27) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Az meg, hogy a WP-nak nem kell több, meg a WP jól gazdálkodik az erőforrásokkal - nettó baromság."

Ezt fejtsd ki gyorsan légy oly szíves!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29) NGA válasza Hadeska22 (#27) üzenetére


NGA
addikt

A felhasználók jelentős részének foglama sincs arról, hogy hány magos a telefonja, milyen proci van benne, és mekkora a memória. Még ha lenne is, akkor sem tudja mihez hasonlítani.

(#30) Hadeska22 válasza .LnB (#28) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

Volt szerencsém használni 520-t jó sok ideig, illetve pár hétig 630-ast is. Legutóbb 532 volt nálam.Az előbbi 2 modell néha kritikán aluli volt. 532 már az egészen használható kategóriába esett, de ott is előfordult, hogy bezárt appokat, stb.Neked is 930 van, ott elég meglepő lenne hasonlót tapasztalni.Ne azt vedd viszonyítási alapnak.

#29
Akkor biztos én találkozom "szám fetisiszta" emberekkel.

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#31) .LnB válasza Hadeska22 (#30) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem még L610 és L800-ról van tapasztalatom, sose volt egyikkel sem semmi gond. 520-ról hallottam rosszakat, de azok a hibák se a RAM-ra voltak visszavezethetőek. L630 at is nyomkodtam (nem használtam) az se produkált semmi furcsaságot, és a gazdája is azt mondta, hogy nem volt még vele gondja.

Ennek ellenére mint minden széria esetén, a Lumia sorozatban is van rossz példány ezt nem tagadom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32) Hadeska22 válasza .LnB (#31) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

IE alatt sem ? Nálam főképp ott jelentkezett.

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#33) #16820480 válasza Hadeska22 (#27) üzenetére


#16820480
törölt tag

De akkor miért nem kérdezi a felhasználók tömege, hogy a szifonban miért csak 1GB memória van? Az ráadásul csúcshardver (kellene legyen). WP esetén legalább a 930 kapott 2GB-ot.

(#1) woland_y2k: Pedig én próbáltam így gondolkozni, direkt azért is döntöttem a 930 mellett, mert azon még Nokia felirat van, és úgy voltam vele, hogy MS logóval nem veszek tőlük új készüléket. Sajnos viszont annyira bejön a rendszer, hogy attól tartok fel kell adjam a szigorú elveket a jövőben. Hacsak el nem rontják teljesen.

(#34) kibergx


kibergx
csendes tag

Nem igazán értem az embereket, miért ennyire népszerűek a csúcstelók (meg itt is ugye azon panaszkodnak h ms ritkán ad ki csúcs készüléket). Crysis 6-al játszani 4K-ba vagy minek? :D Én sztem majd lecserélem a droidomat egy lumia 540-re, mindenre elég bőven, amire nekem kell.

(#35) boncser válasza .LnB (#31) üzenetére


boncser
aktív tag

A lumia 610-nek és 800-nak wp7 alatt gondolom még elég volt annyi RAM. De nekem a 625 is egyre többször lép ki, tölt újra stb. 8.0 alatt jobb volt a helyzet. Kell az 1 giga minimum és ezt a MS is tudja, nem hiába rak már egy 20ezres telóba is ennyit.

(#36) Hadeska22 válasza #16820480 (#33) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

Én személy szerint ezt a rossz "kommunikációra" vezetem vissza.Bár úgy gondolom, hogy ez túl összetett, ahhoz, hogy válaszolni lehessen rá.
Az androidos készülékek gyakran úgy vannak promózva, hogy 4-8 mag, 2-3gb ram, FHD/QHD kijelző.
Pl. az Asus a Zenfone2-t nem tudom elképzelni, hogy nem úgy fogja reklámozni, a világon elsőképp itt szerepel 4GB RAM.
Nem gondolom, hogy a felhasználók nagy százaléka értene a készülékéhez. (és.. most nem nekem ugorni) De úgy gondolom az iPhone userek ilyen téren "a legigénytelenebbek", ha fogalmazhatok így. Na nem azért mert a logó miatt veszik (igen van olyan is), hanem mert régebbről megtetszett neki a rendszer (pl. 3GS/4) és újra azt a felhasználói élményt szeretné. Azaz őt nem fogja érdekelni a RAM mennyisége, de egyben más sem, csak megveszi.
- Azaz Ő biztosan nem fogja megkérdezni miért csak 1GB RAM van benne, míg a szomszéd Anettnek a Galaxy XYZ 3 Neo +-jában meg 3, pedig ugyanannyiba kerül.

Windows Phone-t futtató gépeket az emberek akaratlanul is az Androidosokhoz fogják hasonlítani.Ahol meg tudjuk, hogy a magok száma, RAM mennyisége,megapixelszám illetve a kijelző a fő "eye-candy" faktor.
ps: szvsz.

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#37) Digitalis


Digitalis
senior tag

2 éves 820 van nálam, maximálisan elégedett vagyok vele, tökéletesen működik, gyors, egyáltalán nem érzem, hogy cserélnem kéne. Sohasem fagyott. IE is remek. Egyedül az akku ideje lehetne jobb. Ha lesz majd egy ráncfelvarrott 820 (fontos szempont nálam: glance+amoled+ qi, 4,3" esetleg max 4.5", jobb üzemidő, 2000mAh akku) akkor majd elgondolkodom. Ha marad ilyen perfekt továbbra is 820,inkább veszek egy új akkut bele, vagy valami bikábbat, mert egyszerűen nem éri meg váltani. (legalább is nekem)

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#38) ldave


ldave
félisten

Egy-másfél éve használok egy L925-öst és magával a hardverrel és a gyári programokkal meg vagyok elégedve. Viszont egyre jobban zavar, hogy a külső szoftveres támogatottság enyhén szólva is hiányos és nem nagyon látom a tendenciát, hogy ez változna. A Spotify, aminek előfizetője vagyok, folyton törli a mentett zenéket, amit ha nem veszek észre és elindítok egy playlistet, akkor hirtelen ugrik 50-60 MB az adatcsomagból. A Zinio, ahol szintén előfizettem két újságra, már egy ideje nem kapcsolódik a központi szerverhez, így le se tölti az új kiadványokat. Hearthstone is jöhetne.

A Slime draws near! Command?

(#39) azopi74 válasza ldave (#38) üzenetére


azopi74
addikt

Hát igen, a 3rd party app ellátottság a fő rákfenéje a platformak még mindig, majd meglátjuk a win10, uap és az MDL2 ( microsoft design language 2) milyen változást t hoz ezen a téren.

(#40) boncser


boncser
aktív tag

Többet kéne foglalkozni a marketinggel. Pl így > [link]
:DDD

(#41) erahurka


erahurka
félisten

Nem túl erős, pedig azt reméltem jobban sikerül megtartani a karácsonyi lendületet. :(

(#42) #16820480 válasza Hadeska22 (#36) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, ez érthető, csak a kérdés az, hogy miért a droidhoz meg ya hasonlítgatás, amikor sok szempontból (gördülékeny, gyors rendszer, egységes kinézet, jó optimalizáció stb) inkább az ios-hez lehetne?

(#43) erahurka válasza #16820480 (#42) üzenetére


erahurka
félisten

Azért hasonlítják Androidhoz, mert ahhoz jobban hasonlít. Jelen van minden árszegmensben. Ha az Apple user platformot akar váltani, biztos megkérdezi miért jó ez a készülék neki. És akkor megmondják, hogy 4 mag, 1 giga RAM. De abban a Samsungban két giga RAM van. Több biztos jobb, legyen az. Apple alatt nem foglalkozott vele mennyi van, de most elé tolják az adatokat, és fog.

(#44) Luck Dragon válasza boncser (#40) üzenetére

Lumia 800 uncsitesomnak mai napig azt nyúzza és az os mint ha új lenne. :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#45) calocsay válasza Воланд (#11) üzenetére


calocsay
tag

Ezt magyarázd meg kérlek. Miben marad el a 930 a 920-tól, miután dupla a procija, a kijelzője álomszép, a kamerája a létező legjobb, és nem mellesleg 40g-ál könnyebb.

[ Szerkesztve ]

Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 2720

(#46) Sontir Fel válasza kibergx (#34) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Pl a beepitett fenykepezo miatt (L930 user)

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#47) Воланд válasza calocsay (#45) üzenetére


Воланд
titán

nincs glance.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48) Vassili_Zait válasza Воланд (#11) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Nekem rengeteg WP-m volt, az évek alatt végigpróbáltam, azt ami az utamba akadt... és most nemrég a moto x-em mellé vettem egy olcsó 920-ast bulitelefonnak... hát azóta azt használom mindenre :D 925-ösöm, Ativ S-em HTC 8x-em is volt, nem voltak rosszak... de a 920 tényleg egy nagyon eltalált telefon, lehet ha akkor veszem meg mikor megjelent, eszembe sem jutott volna cserélgetni... nagyon jó a fogása, pedig sarkos... viszont a 930 nem csak a Glance hiánya miatt nem bejövős... rossza fogása... sérülékeny... előbb vennék 735-öst... remélem a 940 inkább az ergonómiára megy rá, és nem ezt a szögletes vackot erőlteti formavilágban... :U

[ Szerkesztve ]

(#49) calocsay válasza Воланд (#47) üzenetére


calocsay
tag

Értem. Nem gondoltam volna, hogy ez tart vissza. Engem a súlya ijesztett meg a 920-nak de kézbe véve nem vészes. Nagyon jó készülék.

Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 2720

(#50) Воланд válasza calocsay (#49) üzenetére


Воланд
titán

hozzaszoktam mar es valamikor a 635--nek is integetek, de hiaba. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.