Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatpingvin


fatpingvin
őstag

na, van verzió ami nem világít és még olcsóbb is? nice.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#2) Yany válasza fatpingvin (#1) üzenetére


Yany
addikt

Az első lépésem volt szerencsétlen G Pro Wireless egeremen kikapcsolni a ledet. :D Tölti a tököm 3x olyan gyakran azért, hogy valami világítson a tenyerem alatt, amit nem is látok. Behaltam, mikor észrevettem az egyik játék alatt, hogy ahogy fogy a HP-m, úgy vált fehérről pirosra szegény. Jesszusom... :DDD

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#3) fatpingvin válasza Yany (#2) üzenetére


fatpingvin
őstag

nekem egy DragonWar G5 förmedvényem volt egy darabig. kikapcsolni nem lehetett úgyhogy szétszedtem és kiforrasztottam belőle :D

a mostanimban is csak azért hagytam meg mert nem baj ha van vizuális visszajelzés a DPI-ről.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#4) Yany válasza fatpingvin (#3) üzenetére


Yany
addikt

Félreértés ne essék, az egér maga brutál jó (a legjobb, amim valaha volt). Ezzel max a régi Intellimouse Opticalom vetekszik, de az vezetékesen hozta ezt (vagy ehhez hasonló) minőséget.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#5) fatpingvin válasza Yany (#4) üzenetére


fatpingvin
őstag

egy rugóra jár az agyunk ezen a téren szerintem. a DW-t is az alakja miatt vettem meg, amilyen szögletesnek tűnik annyira kényelmes volt még mielőtt elkezdődött nálam a carpal tunnel... a vertikális+wrist rest egérpad váltás nagyon megérte.

vezeték nélkülit viszont csak nagyon szélsőséges esetben lennék hajlandó használni.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#6) perempe válasza fatpingvin (#3) üzenetére


perempe
addikt

:D

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7) Duree


Duree
veterán

Ha venném csakis az RGB nélküli jöhetne szóba. Nem csípem a világítós hardvereket.

duree54

(#8) Assimilator


Assimilator
őstag

Azért durva, hogy elértünk oda, hogy az ember vágyakozik olyasmire aminek normálisnak kellene lennie. 2 változat és az RGB nélküli olcsóbb...
De legalább még van ilyen. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.