Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

SIZES
Length: 126.73 mm / 4.99 in
Width: 57.6 mm / 2.27 in
Height: 37.81 mm / 1.49 in

Elfért volna a hírben is. ;)

(#3) kurta9999


kurta9999
tag

Még mielőtt valaki írja, hogy semmi értelme, annak csak félig van igaza.

Linusék már tesztelték is, lassított felvételen látszik az egér mozgása: https://youtu.be/gOQNRvJbpmk?t=566

Nyilván nem fogok rohanni lecserélni a Death Adderemet, de ha valaki vesz újat és 8Khz kis árkülönbséggel bennevan az 1Khz helyet/mellett, akkor jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#4) vaakuum


vaakuum
addikt

Mondjuk nem lenne hátrány, ha több gomb lenne az oldalán. A G600 után el nem tudnám képzelni újra ilyen max. 5-6-7 gombos egérrel :U .

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#5) ROBOTER


ROBOTER
addikt

"650 IPS-es gyorsulást "

Az IPS (inch per second) az nem a sebesség? A gyorsulás inch per second squared.
Más: a "mintavételezés" biztosan jó szó ide?

(#6) lezso6 válasza kurta9999 (#3) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mondjuk itt pont nem az input lag a probléma, hanem az, hogy valamiért kimaradnak mintavételek a lassabb beállításokon.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) tibaimp válasza kurta9999 (#3) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ismerve a gyártót, ebben a mondatodban csak ez sántít: "8Khz kis árkülönbséggel bennevan az 1Khz helyet..." :U Várjuk meg a hazai árakat.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) Ribi válasza tibaimp (#7) üzenetére


Ribi
nagyúr

Elvileg a régi egeret cserélte 1:1-ben, az más kérdés, hogy itthon lehet drágábban adják majd.

(#9) tibaimp válasza Ribi (#8) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Úgy legyen, mármint az 1:1-re gondolok.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ez egy-két fokkal azért érdekesebb lesz.

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#11) SAAABROS


SAAABROS
csendes tag

RJN "tesztelte" de egyenlőre nem tűnt túl +győzőnek.. :U

Gyümölcsből pálinkát kell főzni, eleinte kicsit fura vele a palacsinta de meg lehet szokni! ×D

(#12) Csandi válasza Synthwave (#10) üzenetére


Csandi
őstag

Új finalmousera is kiváncsi leszek

(#13) #16939776 válasza SAAABROS (#11) üzenetére


#16939776
törölt tag

Azért mert nem az USB polling-rate a szűk keresztmetszet. Hiába küldi minden 125 us-ban az egér új pozíciót, ha a számítógép összevárja és továbbra is csak minden 1ms-ban 1x hajlandó megmozdulni a bejövő input hatására.
A click-latency csökkenése persze hasznos mellékhatás, de ha eddig nem ilyen hardvered volt, egyrészt rá kell szoktatni az agyad, másrészt a gombnak mechanikailag (tömeg-rugó állandó) is van egy késleltetése. Ami miatt ha szar, határozatlannak érződik az egér click-je, van a gombnak pre-travel-je, esetleg még holtjátéka is, ugyan észre nem veszed, hogy 5ms-el beljebb vagy.

Tök jó hogy a hardver képes erre, de kézzel fogható haszna majd csak jóval később lesz amikor az OS lekezeli rendesen ezt a szaporaságot, illetve nem éppen a sorozatgyártás-összeszerelés széles tűréseinek és a szar kapcsolóknak kedvező lötyögő mechanika lesz az egerekben.

[ Szerkesztve ]

(#14) Diocles


Diocles
aktív tag

192 kHz-es gamer hangkártyával egy csomagban árulnám.

(#15) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

Teszik ahogy kinéz, egész letisztult.

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#16) Amerigo57 válasza Synthwave (#10) üzenetére


Amerigo57
őstag

+1
Várjuk az Atom Palm Hydrogen Gaming egér tesztjét. :)
Link:

(#17) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Razer Viper 8k Delay Analysis - Battle(non)sense


#16 Amerigo57
Hol lehet majd megvenni ezt az egeret? A hivatalos weboldalon nincs erről infó.

[ Szerkesztve ]

(#18) Synthwave válasza -FreaK- (#17) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Valószínűleg a gyártótól rendeled majd, mikor elkészültek vele.


Ha érdekel a dolog, Linusnak már van egy rövidke bemutatója egy pre-production példányról.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#19) Ribi válasza -FreaK- (#17) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nesze neked alacsony dpi kergetés :)

(#20) -FreaK- válasza Synthwave (#18) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszi, megnézem!

Ribi: igen, akartam én is írni, hogy ez az elmélet bukta. Amúgy meg elég profi tesztet hozott össze a srác, saját fejlesztésű eszközökkel, úgyhogy mostantól ez az etalon számomra az egér teszteknél :)

(#21) BerserkGuts válasza Ribi (#2) üzenetére


BerserkGuts
őstag

már igen csak a fejlődés útjára kell lépni nem ártana mindennek :DDD mert a világ felgyorsult :Y

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.