Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Msn van rá?

Egyszerre akadásmentesen tudnak a programok futni? Pl gondot jelent egy zene+net+ msn kombó?

when the sun shines, we'll shine together

(#52) mexicanraven válasza doc (#40) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

DealExtreme-ből az 1600ft-os mp3 lejátszó is ingyenesen hazajön? :DDD Van pár érdekes cumó, lehet érdemes volna rendelni, de nem tudom valóban ingyenes-e a posta?! Neked mik a tapasztalataid?

when the sun shines, we'll shine together

(#53) RepeatSector válasza mexicanraven (#52) üzenetére


RepeatSector
senior tag

nálam ingyenesen jött meg egy csomó minden pl pohárhűtő vagy kijelző nélküli mp3 lejátszó amit eladtam 3k/db áron

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#54) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Sziasztok!

Google Android Tablet 1.2GHz

Erről valakinek van már valamilyen információja, átlag olyan 130-135 dollárért el szokták vinni Ebay-ről. A 600MHz helyett 1.2GHz-s proci van benne, a többi mind ugyan az.
A másik kérdésem az lenne, hogy az 1.6-os Androidot nem lehet (ha jól tudom a legfrissebb) 2.2-esre frissíteni? :F

(#55) Magnum_ válasza balpeter04 (#54) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ennek az a neve, hogy Apad :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#56) Brianiac


Brianiac
aktív tag

Én arra lennék kíváncsi hogyha rendelek pl. DealExtreme-ről, hogyan kell fizetnem a cuccért? Paypal? Illetve h hogyan történik a rendelés, és mikre kell figyelni/vigyázni? Mert még nem rendeltem semmi sem külföldről. Köszi:R

[ Szerkesztve ]

Lumia 520

(#57) doddy


doddy
tag

Én tuti nem veszek mostanság semmit....

USD 240Ft, euro 289Ft [stb.]

[ Szerkesztve ]

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#58) balpeter04 válasza doddy (#57) üzenetére


balpeter04
aktív tag

Való igaz. . . mostanában külföldről én sem rendelnék semmit. A kérdés csak az, hogy ennél lesz-e még rosszabb ? :(

(#59) fairi válasza doddy (#57) üzenetére


fairi
addikt

240 az USD,lemaradtam,nekem még a 200 van a tudtomban!
EUR is nagyot esett, dollárhoz képest..
nem is oly baj,úgyis 1:1-be váltják a két valutát,most kevesebbet tudnak ezen nyerészkedni:)
Volt az EUR már 320 is,lehet még rosszabb is...

Mily szerencsém volt mikor 150 volt a dollár bevásároltam tech eszközökből:P

[ Szerkesztve ]

(#60) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Nem lenne rossz a cucc, csak az akksi időn kéne erősíteni kicsit.

A legjobb terület a filmlejátszás lenne, amire a procija elég is lenne, sajnos ez az android egyik legnagyobb hiányossága, hogy a mai napig nincs rá natív divx lejátszó (az az egy ami van, az semmit sem ér).

Elvileg nemsokára érkezik a coreplayer, ami már mindent tökéletesen fog játszani, szaggatásmentesen, és akkor máris jobban fogja megérni ez a kütyü 20k-ért.

Lehet én is veszek egyet magamnak..

Úgyis ekönyv olvasót kéne szereznem, akkor már inkább egy ilyet.

Hosszútávon mennyire fárasztja a szemet?
Legalább annyira, mint a laptop kijelző?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#61) rob400


rob400
csendes tag

Akinek van lehetősége skype-ot teszteljen rajta és ossza meg a tapasztalatait! Köszönöm.

Bazinga!

(#62) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Androidot lehet rajta frissíteni?

(#63) Peat;)


Peat;)
veterán

Aki azonnal szeretne valami olcsó kínait annak lehet megéri, de nyár végére már tablet dömping várható, sokkal fejlettebb megoldásokkal. Nem is ennyiért de 150$ környékén sokkal komolyabb kínai gépek fognak jönni, de még márkás gépek is várhatóak ebben az árszegmensben. (archos ugye meg már van 200$-ért, [link] és ez még csak az első márkásabb készülék...)

(#64) Land


Land
veterán

Érdekelne, hogy mely konvertellel és pontosan milyen beállításokkal sikerült akadás mentesen filmezni. Meg nektek is csúnyák a színek? Olyan mintha 256 színe lenne a kijelzőnek.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#65) Land válasza balpeter04 (#62) üzenetére


Land
veterán

Lehet, sőt "főzött" ROM-ok is vannak hozzá. Sokat gyorsul a készülék. Benchmarkkal teszteltem.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#66) Matthu válasza BandiHUN (#36) üzenetére


Matthu
aktív tag

Azért már jobban vigyázok. Nem dőlök be, bár néha elcsábulok... Aztán lebeszélem magam. A magyar ember nagyon árérzékeny.

Nekem a netezős, tabltes történet meg van oldva egy ipod touchal. Igaz kicsi a kijelző, de az akksi idő, kezelhetőség, sebesség, erps wifi, jó böngésző és a cool programok kárpótolnak érte:)

(#67) proScout


proScout
tag

Üdv

Valaki leírna ide 1-2-3-4-5-X Tablett Pc-t olcso tol a közepesen drágáig és véleményt is hogy ár érték szerint mi az ami a legjobban megéri?

nekem föként Putty - RDP - office alkalmazások és pörgös böngészés és nagyritkán divix filmezésre lenne :)

torrentezés nemtudom hogymegy ezen az androidon még sose láttam de lehet hogy azt is eröltetném, de föként munka.

:R

(#68) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Némileg drágábban, de komolyabb minőségben elvileg rövid időn belül várható az Archos 7 Home Tablet (európai) szállításának megkezdése is, pár helyen már tesztelték is: Engadget, Slashgear

(Én is gondolkodom egy könnyebb táblagépen, főleg webes cikkek utazás közbeni olvasásához, ritkábban némi videolejátszáshoz, levelezéshez, viszont valószínűleg inkább 9-10"-es méretben (a 12"-es ThinkPad tabletem kicsit már nagy és nehéz csak erre), az ígéretesnek tűnő Pixel Qi kijelzővel. Mivel sok gyártó csak a második félévben jön majd ki a táblagépeivel, ezért még kivárok legalább év végéig.)

(#69) Kobaljov válasza proScout (#67) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Most akkor Tablet PC-t keresel (asztali OS-el, Win, Linux, stb.) vagy Android OS-es táblagépet?

(#70) Kobaljov válasza Peat;) (#63) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Látom megelőztél az Archos-al, bocs elsőre nem vettem észre..

(#71) Kobaljov válasza Komplikato (#12) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Ez jó ideig csak a "waporware" kategóriában, a reklámokban létezett (az Engadget időnként foglalkozott vele, de nem találtak senkit akinek sikerült volna már megkapnia a gyártótól), aztán pár hete kijött akkor letesztelték

(#72) Jarod1


Jarod1
addikt

beleférhetett volna még a kék fog, mondjuk én BT mániás vagyok,:)

USB re kötve milyen az adatátviteli sebesség? gondolom usb2 nem 1.1

(#73) barii86


barii86
tag

az nem igaz, hogy a 100 dolláros gépből nem lett semmi. Nem 100 dodo lett, de eléggé sikeres volt, és megteremtett egy kategóriát

(#74) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Fejlődnek a kínaiak!
Az aPad készülékeknek már van egy kezdetleges "support" oldala: Hiapad.com
Már elérhető a legfrissebb firmware változat is. :DD
Ha valaki mostanában készül vásárolni ilyen készüléket, annak tanácsolnám, hogy csak Rockchip-es gépet vegyen. Egyrészt azért is, mert a processzor 1.2 GHz másrészt mert a "gyártó" hamarosan lehetőséget biztosít majd az Android 2.x-es frissítésére.
Mindezeket az infókat 3nap Ebay-ezés, YouTube-ozás és számos Google keresés hozta meg.
Akinek megvan már valamilyen gépe, annak ajánlom a Slatedroid nevű oldalt. Ez egy fórum, külön ezeknek a gépeknek, volt aki már szétkapta a gépet. További szép napot mindenkinek!

(#75) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Annyit még sikerült kiderítenem, hogy Júliusban várhatóak a 2.1-es Androidos Tábla Pécék. :DDD

(#76) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Az "aksi" ? :U

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#77) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Szerintetek ez nem kamu? Vajon tényleg megcsinálták ugyan azt a gépet kicsit erősebb procival? :F

(#78) Land válasza balpeter04 (#77) üzenetére


Land
veterán

Kamu. Full ugyanez.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#79) proScout válasza Kobaljov (#69) üzenetére


proScout
tag

Üdv Köszönöm :R legjobb lenne a win föként távoli asztal ra lenne + office alkalmazásokra.

(#80) balpeter04 válasza Land (#78) üzenetére


balpeter04
aktív tag

Hogyhogy eladod a géped ?

(#81) Alwares


Alwares
aktív tag

Azt kell mondjam nem rossz cucc. Legalábbis 100 dollárért Kínából ritkán kapunk ilyen minőséget.
100 dollár nagyon jó ár, még ha jön is rá pár egyéb költség. De hiába érné meg ennyiért én vennék Tabletet de ez még nem az a minőség amiért hajlandó vagyok pénzt adni. Azért van pár szempont ami nekem minimum és ha ezt nem hozza egy gép akkor nekem már savanyú lesz a szőlő.
- kapacitív bevitel: herotom van a rezisztív kijelzőktől, főleg hogy ezek az op rendszerek már nem ezekhez vannak tervezve. Ha egy WinMo futna rajta akkor okés én még használnék is stylust de egy Android esetében semmiképp.
- legyen viszonylag erős: Ne akadjanak a menük, az internetezést pedig főleg simán vigye. De nem is kell elszállni ugyanis fontos még az
- akkumulátor idő: a notebookoknál valamivel jobb teljesítmény szerintem a minimum.
- jó anyagminőség, jó méret (nekem a 7-9 col a legkényelmesebb ezeknél)

Ennyi. És ha ez megvan, nekem nem is kell hogy 100 dollár legyen, egy jó tabletért simán kifizetek 200-at is. Ellenben az iPad-et az árával együtt erős túlzásnak érzem...

(#82) balpeter04 válasza Alwares (#81) üzenetére


balpeter04
aktív tag

Szerintem az Ebay-es 1.1 és 1.2GHz-es tabletek már egészen jók. Igaz azok 100$ fölötti áron mozognak, én már láttam 120-150$ közötti totál iPad hasonmást is. Még a nagy gomb is fehéren világított amikor a képernyő aktív volt. Teljesen egyetértek veled az iPaddal kapcsolatban. Ha nem lenne rajta az az alma meg mondjuk Cronox lenne a neve, egy teljesen átlagos készülék lenne, óriási áron. Ezt csinálták meg a kínaiak, 150$ alatt. :D

(#83) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Erősen kompromisszumokat kell kötni sajnos, de cserébe viszont nevetségesen olcsó. Én még spórolnék hozzá, hogy egy komolyabb tabletet tudjak venni, már ha szükségem lenne tabletre.

Köszi a tesztet, hiánypótló! :R

(#84) atuci


atuci
senior tag

FM tuner van benne?

Vagy van tudomásotok olyan 7" tabletről amiben van?

Igazából kocsiba lenne 2 dines autórádió helyett :)) Egy komolyabb navis, multimédiás fejegység 400k, ez buherával együtt is simán kijön 50 ezerből :) Csak kell egy erősítő a kocsiba.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#85) Matthu válasza Kobaljov (#68) üzenetére


Matthu
aktív tag

Ez az Archos nagyon tetszik. Tudásához mérten szerintem jó ára van. Na ezen elgondolkoztam.

(#86) Gengi


Gengi
senior tag

Ma találkoztam én is ezzel a cuccal a neten előszőr. Elég sok PDF és egyéb van a gépemen ,amit jó volna egy Ebook olvasón lesni.. Nha keresgéltem is köztük 60K 70K.. oké E-Link kijelző. Majd megláttam ezt pofátlanul olcsón. Elkezdtem olvasni ezeket a kommenteket és azon gondolkodtam "EMBEREK MI A FENE VAN A TI FEJETEKBEN" (tisztelet a kivételnek).
Gyorsabb Proci ,HDMI, FULLOS 3D-s játékok ,böngészés Flashen keresztül,FILM NÉZÉS???(7 incsen??? Elképzelem ,hogy a legújabb DVD/Blue-ray filmek miatt vesz valaki egy ilyen cuccot) LOOOOOOL!!!! Ezt ennyivel le is zárom.... és senkit sem sértettem meg.....
Ezzel a cuccal tudsz 2-3 órán át egyfolytában (gyanítom ,hogy PDF olvasás közben csökkentett fényerőnél ez akár a duplája is lehet) De legyen 4-5 órán át PDF-eket olvasni. Mi a fene az a napi cselekvés ,ami úgy vesz ennyi időt el az életetekből ,amihez már ennyire fontos a többi üzem idő :S...
1, Reggel felkelsz.. reggeli közbe nettezel
2,Munkába mégy vagy iskolába.. Előveszed a buszon filmet nézel ,netezel, vagy játszol... Ha meg kocsival mégy munkába vezetés közbe csinálod ugyan ezt ?
2+++ Ebéd közbe ugye filmet nézel.... Vagy Youtube-ot...(hogy netezz is...)
3, Munkába érsz előveszed ott is netezel rajta. Iskolában az órák helyett megint...
4, Hazafelé mégy és megint nettezel rajta :S vagy filmet nézel vagy játszol... (Kocsiba ,buszon)
5,Hazaértől miközben egész nap neteztél filmeztél és játszottál leülsz az asztali gép mellé ,hogy netezz és játsz.
6, Majd elaszol és nyugtázod a napot ,hogy ismét jól telt el.

Kiegészítés az autós részhez na persze!! A GPS! Hiszen eddigi életed minden napja ugyan azon az úton telt ,de lehet ,hogy egyik napról a másikra elfelejted.

Szóval rádöbbentem ,hogy valóban ez a tárgy egy alkalmatlan használhatatlan hülyeség és a gyártó által pofátlanság ezt 100 dollárért (néhol 70) árúlni.
Hisz:
NEM FUT RAJTA A CRYSIS
NEM BÍR KI 24 ÓRÁT(NAPOT) AZ AKSI
NEM KERÜLT BELE EGY CORE I7
NINCS BENNE PROJECTOR
A KIJELZŐ NEM SZÍNES ELINK vagy SUPER AMOLED (mert már 100 dollárért lehetne!)
HA MÁR CSAK EGY GAGYI TFT KIJELZŐ ,AKKOR MINIMUM FULL HD! Vagy MEGA HD!

és KÜLÖNBEN IS FÉNYKÉPZENI SE LEHET :S...

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#87) kaller1 válasza Gengi (#86) üzenetére


kaller1
veterán

Én eddig csak olvasgattam a topikot, direkt nem szóltam bele. :)

.::> <::.

(#88) Peat;) válasza Gengi (#86) üzenetére


Peat;)
veterán

Ezzel a cuccal 2-3 órás pdf olvasásokra én nem vágynék, az általad részletezett okok miatt, illetve kérdéses hogy napfényben mennyire lenne élvezhető, este meg a tft mivolta miatt fárasztó a szemnek. (melón is monitor, otthon is sokszor, akkor már könyv még máig, mert ebook ahogy írod meredek egyelőre). Én ezt az egész tabletet mint időszakos gép képzelem el, azért jó ha sok funkciója van hogy ha néha szükség van rá akkor azt teljesítse és ne kelljen külön gps ha évente párszor elmegy az ember valamerre. Ne kelljen médialejátszó a tv alá ha nem néz éjjel nappal hd filmeket, vagy ne kelljen ebook ha van 1-2 pdf, vagy okostelefon ha elkapja az embert a nyomkodhatnék az aktuális ájfon bejelentésnél. Vonatra ne kelljen divatnetbook ha gizdulni akar.
De huzamosabb ideig én egy funkcióra sem tudom elképzelni, így pdf olvasásra sem, a sok funkciós tabletek pont az átlagembereknek való készülékek, mert mindenből ad egy átlagosat akkor amikor kell. Ez a készülék erre még nem képes egy funkcióra én meg nem vennék ilyen kütyüket.

Ha neked csak pdf-re, napi több órára kell akkor valóban nincs olcsóbb megoldás, illetve ha elég lenne 5"-es kijelző akkor van c-paperes kijelzős kínai készülék nem sokkal többért, annak lenne érdemes utánaolvasnod. Én nem tudom mit jelent a c-paper, gondolom a tft és a drága e link között lehet valahol tulajdonságaiban, de az 5" kicsinek tűnik. [link]

(#89) Gengi válasza kaller1 (#87) üzenetére


Gengi
senior tag

Én már nem bírtam tovább :).

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#90) kaller1


kaller1
veterán

Azért azt jó lenne ha mindenki szem előtt tartaná, hogy ennyiért egyes hipermarketekben 2 db gagyi mp4 lejátszót adnak, szóval szerintem ár/érték arányban jó a készülék.

.::> <::.

(#91) Magnum_ válasza kaller1 (#90) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:K

I humbly and respectfully decline™

(#92) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó kis kütyü. :R Használd egészséggel. :DDD

(#93) frescho válasza Gengi (#86) üzenetére


frescho
addikt

Feltetelezem, hogy nem hasznaltal tablat hosszabb ideig.

Kell az uzemido:

- Zenet hallgatnal a hatterben
- Jo lenne, ha egy hosszabb filmet is meg lehetne vele nezni
- Nap kozben tobb doksit (pdf, weboldal) is megnyitsz, majd hurcolod magaddal. Pl.: iskola, mukahely, gepterem, haza...

Kell erosebb processzor es + memoria:

- Flash ne akadjon
- Multitaszk, ne lassuljon ha tobb dolog is meg van nyitva

Kijelzo:

- A kijelzo felbontasa kicsi. Fokent tobb dokumentumhoz
- Web oldalak nem fernek ki es a 480 nagyon keves

Szoval nekem valami olyan kellene, ami helyettesitene a jegyzettombot, a kezikonyveket, mp3 lejatszot, kibirna egy napot ugy, hogy nem lassul le, ha megterhelem tobb doksi/weboldal parhuzamos megnyitasaval. Ja igen es hajlando lennek akar ketszer ennyit is fizetni erte, de sajna nem letezik...

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

(#94) Peat;) válasza kaller1 (#90) üzenetére


Peat;)
veterán

Külföldi árhoz külföldi készülékek árait illene hasonlítani, mert itthon ez a készülék sem 100$ lenne. (Az ára persze ettől függetlenül példamutató, ahogy sok más kínai készüléké is, de ez még azok közül is kiemelkedő, tény ami tény.)

[ Szerkesztve ]

(#95) z0d1AK válasza balpeter04 (#77) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az sem 1100Mhz, csak 600.
"CPU: VIA MW8505 600MHz+500Mhz DSP"
Az az 500mhz dsp nem tudom, hogy mi, erős az érzetem, hogy csak parasztvakítás:DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#96) kaller1 válasza Peat;) (#94) üzenetére


kaller1
veterán

Itthon valóban nem kapható, de bárki előtt ott a lehetőség, hogy megvegye ennyiért. :)

.::> <::.

(#97) Gengi válasza Peat;) (#88) üzenetére


Gengi
senior tag

Ez egy tablet. Tábla ,mire használnám még ha nem olvasásra és én napi 2-3 óra (De ugye ez lehet jóval több egy tulaj erről nyilatkozhatna hiszen nem Wi-Fizel.). Hogy lehet 2-3 óránál többet egyáltalán olvasni ? Minden nap.

Több ilyen Hsz-em volt egyéb fórumokban ,hogy egy Ultra Kompakt eszközre vágyom. Nha ezt nem a tablet fogja megadni.... Mert ez túl nagy. Erre vannak a "Smartphone"-ok és a kettőt senki ne keverje össze. Inkább egy okostelefonak való arra amit írsz mint egy 7 vagy 8 Incses kütyünek. Ez pedig egy jó ideig nem fog eltűnni és nem lesz átmeneti kategória. (egészen a hajtogatható OLED koráig).

Erre a célra ez az egyik legolcsóbb megoldás.

frescho :

Akkor vegyél Ipadet 170K ért.... Vagy más Win7 alapú dolgot...

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#98) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

köszi a tesztet, jó kis szerkezet, az ár is több mint korrekt.

ha ki tudnám találni, hogy mire használnám vennék is egyet :).

Aurea mediocritas

(#99) balpeter04


balpeter04
aktív tag

Ez a DSP dolog engem is érdekelne. Lehet, hogy én veszek egy ilyen 600Mhz + 500Mhz DSP-s gépet. Már 130-140$-ért hozzá lehet jutni eBay-en. YouTubon nézegettem videókat, hát nem mondom, odaverték ezt az EKEN M001-et.
YouTube videó link: [link]
Szerintem ez a +30-40$ már megér annyit, hogy tudsz egyszerre zenét hallgatni meg netezni, Mondjuk én biztos nem használnám 720p-s videók nézegetésére. Sem az Androidot sem magát a készüléket nem erre találták ki. Ez egy könnyű, nagy mértékben hordozható MP3/MP4 lejátszó Wifivel komolyabb kivitelben.
Szerintem ennél több a mai fiatalságnak nem kell. Ja, és tácsszkrínes is, ami nagy divat manapság. De ami a legfontosabb, az az ár. 40-45ezerért ma milyen elektronikai eszközt tudsz még venni, ami ennyiféle szolgáltatást nyújt? :))

(#100) frescho válasza Gengi (#97) üzenetére


frescho
addikt

ipad nem alkalmas erre. Flash, multitasking
Win7 - agyuval verebre?

Egy minimal gep kellene, mert maceras a laptopot hurcolni, ami raadasul nem birja akksival. A gepkonyveket es leirasokat mar pdf-ben adjak ki. 2-3 ora olvasasnal tobb is osszejon. Pontosabban uzemido jon ossze, mert munka kozben bele-bele nez az ember a dokumentacioba es nem kapcsolgatja ki-be a tabletet.

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.