Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Szép számok.

Azért látszik a csökkenés az egyre jobb védelemnek köszönhetően.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) g4mer válasza Televan74 (#1) üzenetére


g4mer
senior tag

Akkor itthon milyen csökkenés lehet :U ;]

Sic Parvis Magna

(#3) WayneGace válasza Televan74 (#1) üzenetére


WayneGace
őstag

Megjelent az xbox.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#4) Mr President


Mr President
senior tag

Talán majd a mostanival ismét sikerül átlépni a 100 milliós határt.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#5) Dr.F.E.R.I. válasza Mr President (#4) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

A most jövő generációtól kisebb csoda lesz, ha egyáltalán meg tudják majd közelíteni ezeket az értékeket. A játékok nem fejlődtek annyival, mint amekkora csóróság lett azóta.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Most már az árát is leszállíthatná 100 dollárra mint annó a PS2-ét. ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) csiki_92 válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Nem lenne rossz :D

(#8) Plazmacucci válasza csiki_92 (#7) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Már láttam alapcsomagot egy kontrollerrel ötvenért Sonynál. Még mindig drágának tartom :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) ldave válasza Plazmacucci (#8) üzenetére


ldave
félisten

Nem hiszem, hogy ennél jóval olcsóbb lenne egyhamar.

A Slime draws near! Command?

(#10) #65675776 válasza WayneGace (#3) üzenetére


#65675776
törölt tag

Wii-ből meg eladott a Nintendo ugyanennyi idő alatt 100M-t.

[ Szerkesztve ]

(#11) mirci18


mirci18
addikt

Hát igen a Nintendot az n64 óta nem nevezték jó konzolnak mindenki az xbox-ért me ps-ért van megőrülve mégis a Wii nyerni tudott.
Akkor mégis jó a Nintendo?
:C

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#12) WayneGace válasza #65675776 (#10) üzenetére


WayneGace
őstag

Más szolgáltatást nyújt, nyújtott, míg a box és ps egymás közvetlen konkurenciái.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#13) mikka07


mikka07
tag

Xbox360-nál bele kell számolni a rengeteg 3ledes gépet ami a 2008 előtt gyártott gépek nagy részét érintette azok helyett sokan vettek másikat a sony-nál nem volt ilyen magas meghibásodási arány.Nekem van hibátlan ps3 és egy 3ledes ujonnan vásárolt 2007-es xboxom is ...A ps3 ára pedig egyhamar nem lesz 100dollár majd 2 év mulva talán.

[ Szerkesztve ]

(#14) Mister_X válasza Televan74 (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A PS1-nek kvázi nem volt konkurenciája, a PS2 már a megjelenésekor letarolta a létező összes piacot. A PS4-nak nagyon erős konkurense lett az Xbox 360 és a Wii is (ott is jelentek meg hardcore címek). Ugyan ilyen szorosnak tippelem ezt a generációt is, csak most a jelen állás szerint nem a Nintendo, hanem a Sony lesz az élen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15) mirci18 válasza WayneGace (#12) üzenetére


mirci18
addikt

Szokásos duma.
Egy a lényeg az emberek döntöttek és érdekes módon ahogy a korai gépeknél (nes,sega) itt is a szórakozáson volt a hangsúly nem a grafikán.
Ezen kéne elgondolkozni hogy egy wii mennyivel több élményt adott.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#16) Televan74 válasza Mister_X (#14) üzenetére


Televan74
nagyúr

Mindenki a Sony -t várja az élre. Szerintem is ott lesz, mivel a Microsoft a Xbox One kampányát pocsékul kezdte.

De nem fognak ilyen nagy számban eladni gépeket, mivel a régi eladásokban rengeteg olyan is volt mint a testvérem fia, akinek a PS1 és PS2 gépében nem láttál eredeti játékot. PS3 -t már épp ezért nem kapta meg, mert azt nem vagy nehezen lehetett ,,okosítani". Most jól kiteregettem a csalási szennyest. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#17) WayneGace válasza mirci18 (#15) üzenetére


WayneGace
őstag

És ezt most miért írod nekem? Nem állítottam, hogy melyik milyen.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#18) Elims válasza Mister_X (#14) üzenetére


Elims
veterán

De,volt a ps1-nek konkurenciája.Kb. egy időben debütált a sega saturn-nal.
Akkor vettem is gyorsan egyet hátha lenyomja majd a sony-t,de sajnos nem így történt. :-(

Mirci:
"...a korai gépeknél (nes,sega) itt is a szórakozáson volt a hangsúly nem a grafikán. ..."
Bizony itt a pont. Annyival kiegészítve,hogy nem a grafika a legnagyobb hangsúly,hanem a pénz.
Erről szól ma már az egész. :-/

Már 7éves???Gyorsan elment.Úgy tünik mintha 2-3éve jelent volna meg. (Persze emlékszem a megjelenésére)

(#19) #65675776 válasza WayneGace (#12) üzenetére


#65675776
törölt tag

És? Ugyan azon a piacon voltak. Csak a PS és XBox rajongók minden esetben ezzel próbálják elleplezni, hogy bizony egy sokkal gyengébb hw simán lenyomta a két széthype-olt gépet. Ugyan az a kategória volt mind a három gép.

(#20) #57919488


#57919488
törölt tag

Voltak idok mikor sokaig nem is lehetett kapni az egesz orszagban.

(#21) Mister_X válasza Elims (#18) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"kvázi nem volt konkurenciája" - amit 10:1 arányban mosnak le a piacról, az minden csak nem erős konkurens.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22) mirci18 válasza #65675776 (#19) üzenetére


mirci18
addikt

Ugyanezt mondom évek óta.
Csak az emberek nem értik ugyanezt amit leírtál.
Bármikor említettem a nintendo gamecube nevet vagy a wii nevet kiröhögtek.
Mondták hogy ez nem konzol.

De mikor megmutattam az eladási adatokat akkor már nem tudtak egy érvet sem felhozni hogy miért szarabb az enyém mint másé.

Ugyanezzel a gondolatmenettel a suzuki sem autó hiába fogy talán abból a legtöbb.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#23) Elims válasza Mister_X (#21) üzenetére


Elims
veterán

Sajnos ez igaz.
Nem volt egy erős konkurenciája. :-/
Pedig úgy lett volna az igazi.

(#24) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#5) üzenetére


boost
addikt

erre a generációra is azt mondták. Erre 100 millió Wii ment el, 80 millió ps3, és 79 millió xbox, eddig. Mióta van párhuzamosan PS2 és PS3, PS2ből is eladtak még 26 milliót. :)

(#25) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#24) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Azt nagyon erősen kétlem, hogy bárki olyat mondott volna a 22M Gamecube és a 25M Xbox után, hogy ezt a köv. generáció már biztosan nem fogja megugrani, az siralmas volt már a maga idejében is. Max a PS2 kapcsán mondhattak csak ilyet, de abban végül is igazuk volt akkor, annak az eladási számainak tényleg nem ért a közelébe egyik mostani asztali gép sem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#26) mr.krizsi.69


mr.krizsi.69
tag

Helló mindenki :D
Van 1 olyan gondom hogy ismerősöm odaadta a gépét hogy majd lejön multizni..... rákötöttem netre a gépet és frissítést kért ha elutasítottam utána mindig feldobta, és nem engedett mást csinálni ezért elfogadtam de a frissítés félbemarad azzal a hibakóddal:8002F1F9
Neten utána néztem de sehogy sem sikerül javítani :( (am ismerősöm ritkán játszott vele és csak 1 játéka van)

Ötletek???

Valaszokat előre is köszi.

KK

(#27) Sirandrish válasza mr.krizsi.69 (#26) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van külön ps3 topik. Ott kérdezz rá szerintem mert azt biztos többen olvassák

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.