Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7600 GS


7600 GS
addikt

Várom a véleményket, ki hogyan áll ehhez a témához.

[ Szerkesztve ]

(#2) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Hát nem is tudom, nálunk azért nem kellett annyira hajtani. Melyik suliba jársz?

(#3) 7600 GS válasza Taknyoshal (#2) üzenetére


7600 GS
addikt

Kecskeméten a Corvina Óvoda és Általános Iskola Mátyás Király Iskolájá-ba. Szép hosszú neve van. :D

(#4) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Teljesen fölösleges és hülyeség is ilyeneket megfogadni. Egyrészt úgyse fogod betartani, másrészt annyira nem fogsz/nem kell hajtani, hogy hétköznaponként ne legyen erre 10 perc, ha szeretnéd. Hétvégén meg pláne..

(#5) Taknyoshal válasza 7600 GS (#3) üzenetére


Taknyoshal
tag

Azt nem ismerem. nem hinném, hogy meg kell majd szakadni a tanulásban.

(#6) 7600 GS válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


7600 GS
addikt

Azért írtam hogy egy kicsit hagyom itt. Nem teljesen!
Taknyoshal: Én is reménykedem. Jól tudom, hogy régen nem volt ilyen felvételi dolog?

[ Szerkesztve ]

(#7) Taknyoshal válasza 7600 GS (#6) üzenetére


Taknyoshal
tag

Umm milyen felvételi? Központi vagy mi? Nem tudom, hogy volt-e.
Egyébként én úgy kerültem be a suliba, hogy az átlagom elérte azt a szintet amit elvártak és föl is vettek. Központi meg nem érdekelt hogyan sikerül. Aztán átmentem egy jóval erősebb gimibe és oda is átvettek az átlagom miatt felvételi nélkül, nagy mákom volt.

[ Szerkesztve ]

(#8) 7600 GS válasza Taknyoshal (#7) üzenetére


7600 GS
addikt

Igen, központi.

(#9) cizoe


cizoe
őstag

Egy kezemen meg tudnám számolni, hány órát tanultam otthon általános alatt. :D Középsuli alatt kb a dupláját, de az a 10 óra/4 év is nagyon lefárasztott. :DDD Az érettségiig simán el lehet jutni iq-ból, nem kell oda meggüzülni.

[ Szerkesztve ]

(#10) mexicanraven válasza cizoe (#9) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Igazad van , én se tanultam sokat mégis jó eredményekkel zártam. Én annyit mondanék tanácsként, hogy legalább az óra felében próbálj meg figyelni! :D

when the sun shines, we'll shine together

(#11) 7600 GS válasza cizoe (#9) üzenetére


7600 GS
addikt

Itt az igazság! :R Én is ezt mondom a szülőknek, de nem hiszik el. :O

(#12) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Én 8.-ban 2 órát ha tanultam, leckét is órák előtt másoltam vagy felelés előtt szintén a szünetben magoltam be a napi leckét, de így is egy elég neves (és erős) középsuliba kerültem, szóval nem kell emiatt parázni...ha a 45 percből 15-ben odafigyelsz órán és még értelmes is vagy jeles tanuló leszel. ;-) (általános lóf@sz a középsulihoz képest)

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#13) Taknyoshal válasza cizoe (#9) üzenetére


Taknyoshal
tag

Hát azért a gimi sem olyan könnyű. Nekünk egy csomó olyan feladatot osztanak amivel órákat kell foglalkozni esetenként. :(

(#14) gabor85


gabor85
őstag

később ezt kamatostul visszakapom az élettől
tanult börtönlakó leszel? :)) Bocsi, nem hagyhattam ki :DD
Komolyan, szerintem ezt döntést jó időbeosztással elfelejtheted.

(#15) madstunt válasza 7600 GS (#8) üzenetére


madstunt
addikt

Központi már akkor is volt második éve mikor én felvételiztem középsuliba(2005) de a 3 helyből ahova beadtam a jelentkezést egynél se kérték,egy helyre bekellett menni elbeszélgetésre azt hello.fel is vettek az első helyre pedig nem voltam színötös tanuló enyhén szólva.Most volt érettségim annak is meglett az eredménye: egyből felvettek a TTIKre állami támogatásra.Nem az a lényeg hogy hanyas tanuló vagy az évben hanem hogy milyen képességeid vannak:) Ha jók a képességeid ezeket símán veszed hisz nem a lexikális tudást mérik fel az írásbelinél hanem a képességeket.

A napi szintű fórumozás símán belefér(tapasztalat)

(#16) madstunt válasza Taknyoshal (#13) üzenetére


madstunt
addikt

Nem kell mindent megcsinálni azt hello:D Ha egy tárgyhoz van képességed akkor elég ha az órán megérted,a többi már szünetbe elintézhető

#11 7600GS: Hidd el nekem se hitték el hogy elég lesz azt mégis belátták a végén

[ Szerkesztve ]

(#17) Tv


Tv
senior tag

Nyolcadikban kemény napi fél-1 óra tanulással 5ös lehetsz mindenből szerintem.

(#18) 7600 GS válasza madstunt (#16) üzenetére


7600 GS
addikt

Én is ígyvagyok ezzel. Hetedikben az első félévben 2 négyesem volt 4,8-as átlaggal. Második félévben több hármasom volt, de évvégén ugyanennyi lett az átlagom és ugyanúgy 2 négyesem lett, anyám meg aztmondta, hogy de lusta voltam. :F :F

(#19) Taknyoshal válasza Tv (#17) üzenetére


Taknyoshal
tag

Istenem, mindenki ezzel jön. Mi van a töri tanulással, olvasással, feladatok elvégzésével? Esetenként jóval több időbe kerül megcsinálni ezeket.

(#20) 7600 GS válasza Taknyoshal (#19) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem is.

(#21) Taknyoshal válasza 7600 GS (#20) üzenetére


Taknyoshal
tag

Arra gondolnak, hogy jól összecsapod a házit a másik felét meg lemásolod valakiről...
Adnak 3 feladatod angolból, olyat aminél írogatni kell egy csomót és máris elment vele minimum fél óra. Nem nehéz, csak időigényes.(meg unalmas)

(#22) Magnum_ válasza cizoe (#9) üzenetére


Magnum_
nagyúr

igy van.
amugy a bejegyzésre a reakcióm: :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#23) Magnum_ válasza Taknyoshal (#19) üzenetére


Magnum_
nagyúr

aaaa lóf@szt.

I humbly and respectfully decline™

(#24) Taknyoshal válasza Magnum_ (#23) üzenetére


Taknyoshal
tag

Akko lehet h csak én vagyok egy béna szar.

(#25) madstunt válasza Taknyoshal (#19) üzenetére


madstunt
addikt

Ha jól tanítják nem is kell jegyzetelni:) én 11. eleje óta nem jegyzeteltem mert akkor kaptunk egy értelmes tanárt és lám 4es lett az érettségim meg mind2 évben az évvégi jegyem,pedig kérdezett vissza TZkben rendesen...

(#26) No-kia válasza Cthulhu Dawn (#12) üzenetére


No-kia
őstag

8. ban nekem jóformán ilyen iq-alapján kellett tesztet tölteni, nem a tananyag alapján, szvl emiatt nem izgultam , sőt 8.évvégén vagy 2 szatyorni puskát szedtem ki a padból :DDD , igen a 4,93-hoz sokat kellett tanulni, kemény suliba járok, sztem a legjobb itt eger környékén számomra, nekem is most jön a naygon keméyn év,kicsit fosok is miatta

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#27) djculture


djculture
félisten

Ezt a mai tizenévesekre hivatkozást bírom, régieknek is így volt megnyugtathatlak.:)
Én ugyan villanyszerelőnek tanultam az alapsuli után de aztán mentem technikusira akkor egy nyaram elment a különbözeti vizsga felkészülésére:)
Ugyhogy lehet eleinte 2 szakmánál is ellébecoltam értettem hozzá annyi elég volt, utána később egy másik suliba viszont bele kellett húznom.Sajnos ma az iskola se ér semmit ha nincs ismid az élet azon területén ahova kerülsz.

(#28) kpal


kpal
veterán

Én a 8. osztályt elégé lazán küldtem de sikerült :B .

(#29) Sweet Lou 6 válasza cizoe (#9) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Általánossal egyetértek. Viszont középsuli elég eltérő... Most legutóbb 120 évszámot kellett megtanulni+70 oldal anyagot a TK.-ből töri TZ-re. Szóval attól még, hogy Neked laza volt, mást szarrá szopatnak.

Szerk. : Központi tényleg könnyű, és IQ kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#30) máyköl


máyköl
veterán

Nem értem. Ha most mész 8.-ba, akkor most 7.-es vagy, méghozzá a második félévben jársz. Miért kell már most megnyomnod? Ott van még közte a nyári szünet, nem elég akkor abbahagyni a fórumozást, ha 8. osztályt kezded? :F

(#31) madstunt válasza máyköl (#30) üzenetére


madstunt
addikt

a legtöbb helyen a központin kívül nézik a 7. évvégi és a 8. félévi jegyeket asszem. vmi ilyesmi

Sweet Lou 6 anno az ilyenekre mondta a töritanárom hogy ő nem történészeket akar belőlünk nevelni hisz akkor más szakra jöttünk volna (környezetvédelem és vízgazdálkodás szakon voltam) , hanem azt akarja hogy átmenjünk eredményesen az érettségin.
jó mondjuk ott nem csodálom ha valaki általános szakra ment mondjuk, az meg is érdemli :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32) máyköl válasza madstunt (#31) üzenetére


máyköl
veterán

Ez igaz. De akkor egy kicsit elkésett, mindjárt évvége. :DDD

(#33) ftc válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


ftc
nagyúr

Én több mint 1 évig betartottam....meg is lett a Bc. rang... azóta már a mérnöki felénél járok..

Jól is jött amúgy ez a kikapcs gépek nélkül....más lett azóta az életem....annyit ondok jól tette...

[ Szerkesztve ]

(#34) Nyugdíjas válasza cizoe (#9) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Igy is van ez :K
Csak aztán olyan meglepett arcot fognak sokan vágni, mint én amikor a felsőoktatásban meg nem megy a dolog iq-ból. Vagy csak nekem fogyott el az iq készlet addigra? :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#35) Nyugdíjas válasza 7600 GS (#3) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

És merre akarsz továbbtanulni? Kecskeméten valahol? Hátha adhatok egy-két tippet.

szerkeszthettem is volna az előzőt, sorry... :B

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#36) máyköl


máyköl
veterán

Mindig úgy olvasom a címet, hogy "Itt hagyom a kis kicsi prohardvert". ;]

(#37) Fecogame


Fecogame
veterán

Nyugi, nem lesz az annyira gáz, hogy ennyit kellene tanulni... Én nem sokat tanultam rá ( ~ semmit :DDD ), és 100/71 pontos lett. Nekem nagyon könnyű volt. Asszem 2007-ben írtam meg.

Szóval no para. :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#38) máyköl válasza Fecogame (#37) üzenetére


máyköl
veterán

Ezt úgy mondod, mintha idén is ilyen könnyű lett volna. :DDD
Matek országos átlag 30%. Ez azt hiszem azért elárul sok mindent. :U

(#39) Fecogame


Fecogame
veterán

Még valami: A 8. második félévet csináld úgy, hogy meglegyen a kettes, aztán kész. Azt már sehol/senki nem fogja nézni, ez tuti. :K

máyköl: A matekom 50/36 pontos lett. Azt hiszem ez mindent elárul :D

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#40) csimav


csimav
senior tag

8. nem nehéz:) Felvételin se kell fosni, tesóm most irt, és kiderült, hogy 8 ből 7 iskola nem is kéri... bezzeg amikor én írtam.. :W :DDD

Kb. 5 órát tanultam összesen 8.-ban, azok is versek voltak és 4,2-es félévi, 4,0-s év végi átlag jött össze.

Annó a felvételim jól sikerült: Nyelvtan: 44 pont, Matek: 38.

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#41) máyköl válasza Fecogame (#39) üzenetére


máyköl
veterán

2007-ben. Nem néztél idén híradót? Nagy botrány volt belőle, hogy milyen nehéz volt a Matek, a Központi Felvételi hivatalosan is elnézést kért, stb.
Azt hiszem ez mindent elárul. :K

(#42) Fecogame válasza máyköl (#41) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem, nem nézek híradót :) És akkor újraírták, vagy mi lett? :F

:R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#43) máyköl válasza Fecogame (#42) üzenetére


máyköl
veterán

Nem, csak mindenki lejjebb vitte az átlagot. Tehát eddig egy sulinak mondjuk 30p. kellett, most elég volt neki 18p. :K

(#44) Sweet Lou 6 válasza madstunt (#31) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Nem is azt mondtam, hogy ez a normális :D
Sajnos a legtöbb tanár nem tud tanítani...

sweetlou6.wordpress.com

(#45) máyköl válasza Sweet Lou 6 (#44) üzenetére


máyköl
veterán

:DDD

(#46) 7600 GS válasza máyköl (#30) üzenetére


7600 GS
addikt

Most nyolcadikos vagyok!

(#47) Ice!? válasza 7600 GS (#46) üzenetére


Ice!?
őstag

És most?

(#48) Fecogame válasza Ice!? (#47) üzenetére


Fecogame
veterán

:DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#49) enddav válasza 7600 GS (#46) üzenetére


enddav
aktív tag

És most? Még mindig?!

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.