Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DEJVID


DEJVID
őstag

Random is beírhatta a számod.

[ Szerkesztve ]

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Előfordul az ilyen. :K

Engem volt, hogy ezüstvasárnap hívtak a "rendőrségtől", hogy ismerem e xy illetőt, mert hacker. :DDD A legjobb barátomat keresték, de kiderült, hogy egy közös ismerősünk hívott minket, mert őt is felhívták. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#3) keIdor


keIdor
titán

Jajjmá, ilyenkor ha pörög még az agyad, akkor válaszolni kell valami jót. Pl. azért nem adózol, mert... (najó, most nekem sem pörög az agyam)

:DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4) 7


7
addikt

Szerintem a telefonbetyárkodós tásaságban benne volt egy haverod, aki feldobta ezt az ötletet.

(#5) Ice!?


Ice!?
őstag

eskü azt hittem h keldor bejegyzése. akkor eszméltem fel amikor olvastam h "csak 16 vagyok"..:DDD

(#6) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Ilyenkor szerintem azt kell, hogy nem teszed le a telefont... illetve leteszed, mondjuk egy asztalra, úgy, hogy a másik oldalon még beszélnek. Hadd menjen a telefonszámlája. Ha visszahív, megint felveszed, nem szólsz bele egy árva szót sem, hanem megint otthagyod... Egyrészt valószínűleg hamar megunja és így nem lesz poén egy kicsit sem, másrészt - főleg ha kivételesen kitartó vicceskedőről van szó - szép telefonszámlát csinál.

(#7) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Engem is felhívott egy valaki, kitalálhatjátok milyen valaki volt.

Ilyet szól a telefonba: -Hátt Ön nyert egy pizzát!..
<Kinyomtam a telefont>
Hív megint, felveszem.

- Ön nyert egy pizzát, monnya a címet hová vihettyük!

Ezután nem túl kedvesen, a nőnemű szülőjét is megemlítve elküldtem oda ahová ellenségeimet sem küldeném. Többé nem hívott.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8) Ice!? válasza Szten Márs (#6) üzenetére


Ice!?
őstag

este10 után t-perc van..
am én eleve nem veszem fel a rejtetteket.

(#9) Szten Márs válasza Ice!? (#8) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nem tudom mi az a t-perc, de amúgy is, közel sem biztos, hogy a T-nél van a vicces kedvű hősünk.
Mondjuk rejtettet gyakran én sem veszek fel, a kedvemtől függ.

(#10) Ice!? válasza Szten Márs (#9) üzenetére


Ice!?
őstag

havi 2k-ért 2000 percet beszélhet az ember. este 10től reggel 6ig, ha jól rémlik.
én is fizettem elő rá, anno.
nem, nem biztos, csak elég magas a valószínűsége.:DDD

(#11) 7600 GS


7600 GS
addikt

Igen, az a baj hogy már nem pörgött az agyam, valami frappánsat kellett volna mondanom. :DDD De máskor azt fogom csinálni, hogy felveszem, nem szólok bele, és felőlem addig pofázhat, ameddig csak akar, úgyis az ő pénze bánja.

(#12) dízelracer


dízelracer
senior tag

Alap dolog, hogy rejtett számot soha nem veszek fel. Se nappal, se éjjel, semmikor. Ha valaki annyira tapló, hogy a számát sem íratja ki az csörgetgessen csak előbb utóbb majd megunja. A másik, a privát számomat jól megnézem kinek adom oda. Ezért tartok két telefont.

(#13) Móci


Móci
addikt

Ismerős a téma... általában ha megemlítem, hogy mi az anyja munkája, na meg egy-két kedvességet is teszek hozzá, hamar abbahagyják. :DDD
A rejtettet is felveszem, mert sokszor lehet, hogy ismerős hív. Mondjuk a vindóz mobillal jártam már úgy, hogy havert valamiért rejtetten hívta. Az ok máig ismeretlen.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#14) Иван


Иван
őstag

Én felszoktam venni, és húzom az időt. Ha van pénze erre, nekem időm is van ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#15) FRENK1988 válasza Ice!? (#10) üzenetére


FRENK1988
veterán

1990ért csak 1000 perc jár (16óra 40perc) és 22től-7ig.
és ha olyan tarifában van akkor pénteken is már megy a t perc:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#16) maláj válasza Szten Márs (#6) üzenetére


maláj
őstag

én pontosan ezt szoktam csinálni ha "mókás" egyénekkel hoz össze a sors :DD

(#17) EczkE


EczkE
addikt

Ma hívtak reggel 2x is rejtett számról. A T-Mobile volt, hogy 5 nap múlva lejár a kártyám és nem ártana ha feltölteném. :D

De én amúgy is felszoktam venni a rejtett számot, pár napja a Samsungtól hívtak, mert frissítettem a Spicát és arról kérdeztek. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#18) Lenry válasza EczkE (#17) üzenetére


Lenry
félisten

én is fel szoktam venni, sose értettem, hogy mi ez a nagy "akkora tapló, hogy nincs pofája megadni a számát, akkor föl se veszem"?

honnan tudhatod, hogy nem valami kurva fontosat akar? vagy hogy pl nem is tudja, hogy le van tiltva a száma? sok régebbi vezetékes vonal se küldi el a számát, az is lehet, hogy valami céges, irodás telefon, nem is a hívó állítja a számküldést.

aztán csodálkozol, hogy miért nem tudtál arról, hogy valakid kórházba került... (ja, tudom, erős példa, de hidegen hagy)

mi lenne veletek a régi vezetékes korszakban? ott senkiét se írta, mert nem volt ami kiírja...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) EczkE válasza Lenry (#18) üzenetére


EczkE
addikt

Jogos, sose értettem ezt a fajta hozzáállást. :N

Nekem is sok ilyen hívásom volt, persze akadt kamu is, fentebb írtam.

Asszem mindenféleképpen!

(#20) Lenry válasza EczkE (#17) üzenetére


Lenry
félisten

(#19) EczkE
ilyen rendőrséges sztorival engem is próbáltak ugratni, csak a marhájának nem volt annyi esze, hogy kikapcsolja a számküldést... :DDD

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21) EczkE válasza Lenry (#20) üzenetére


EczkE
addikt

Nálam az működött. :D

Én kajakra bevettem a sztorit, viszont spanomnak gyanús volt, hogy ezüst vagy aranyvasárnap a rendőrségről telefonálnak hackerkedéssal kapcsolatban. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#22) feka007


feka007
nagyúr

Engem is hívogatott tavaly esténként egy régebbről ismert baromarc, egyszer felhívott rejtettbe, ugat egy fél percig vmit, mondom jó-jó anyád, kinyom. Utána még bepróbálkozott, de nem vettem fel, majd utána én is visszahívtam haverral, majd találtam egy fasza Symbianos programot, amivel le tudom tiltani a rejtett számokat is, így nem tud hívni, csak nekem jelzi ki naplóban. :) Próbálkozott is utána még egy párszor is a kis homokos.

(#23) beefjeez


beefjeez
senior tag

engem egyszer rendes számon hivtak hajnalba, felveszem, erre rám ordít hogy józsi hol a "kutyafarkába" vagy??!! mondom nem józsi vagyok b+, de kimagyarázta, még párszor felhivott, de kábé 3 alkalom után többé nem, gondolom megtudta "józsi" számát :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.