Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Sok sikert a kezdéshez! :K Nagyon fontos, hogy az első évben jó benyomást tegyél. Amúgy nekem is úgy volt, hogy osztálytársam lesz egy jó haverom, a beiratkozáson is már egy osztályba lettünk osztva, de csak szeptember 1-én voltunk osztálytársak, mert valamit összekevertek, és betették hozzánk haladó angolba, pedig ő kezdőre jelentkezett. :(

(#2) Alexios


Alexios
veterán

Szeptembertől én is elsős leszek ha minden jól megy, igaz, egyetemen :DDD Amúgy nekem jobb volt a középsuli mint az általános, sokkal jobb volt az osztály, bár én 6osztályos gimibe jártam, tehát több ideje volt az osztálynak összekovácsolódnia.

(#3) eastsider


eastsider
nagyúr

jobb.... volt

(#4) kmisi99


kmisi99
addikt

Na szinte nekem is full ugyan ez volt csak a legjobb haverom jött velem. Hát ha nem vagy visszahúzódó akkor rohadt jó lesz neked. Ha sokat viccelődsz és baszakodsz a kis hülyékkel persze csak normális szinten mindenki haverod lesz! Mi vagy 35 en kezdtük 9. be 10. re kb 20-23 an leszünk mert sokan nem bírták mert semmit nem tanultak meg sokan buktak! Egy a rohadt fontos ne felejts el tanulni!! Én elfelejtettem és kb mindenki elfelejtett az osztályunkba én 4,0 ás átlaggal érkeztem és évvégén 3,0 zártam pedig egyáltalán nem volt nehéz a tanév csak nem tanultam :DDD De megjött az eszem :D
Ja amúgy mi voltunk az iskola legrosszabb legrendetlenebb legrosszabb átlagú osztály :DDD

(#5) 7600 GS


7600 GS
addikt

Köszi srácok! :R :R Hát a viccelődéssel nem lesz gond, én toltam a vicceket az osztályban, meg kis hülyékkel is szeretek viccelődni. Még kérek véleményt! :D

(#6) At4 válasza kmisi99 (#4) üzenetére


At4
tag

ugyan, ezt minden osztálynak minden nap elmondják. :DDD

amúgy emtom, nekem elég nagy szopás volt, azt tekintve hogy én inkább ülök a sarokban csöndben és kuporgatom a sz*rom a többiek meg jórészt nagy "partyfacek" voltak :D ja és a cigiről is épp akkoriban "szoktam le", ezzel sem voltam népszerűbb :D

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#7) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Jesszus, 1200 napos elmúltál itt PH-n és most mész gimibe? Hány évesen regeltél te? :Y :DDD

(#8) kmisi99 válasza At4 (#6) üzenetére


kmisi99
addikt

Azt hogy ők a legrosszabbak? Szóval az adatok hazudnak hogy 2,3 as volt az osztály átlag? Vagy az hogy minden minket tanító tanár a legrosszabbnak tart? Én pl 1 év alatt hát lássuk csak olyan 10 széket törtem el vagy törtem ki a lábát meg hasonlók. Az oszt kirándulásunkra eljött az osztály 90% a ami egy délutáni főzés volt majd este ennek a 30% hazament a maj este kb 15 ember jó igényesen beb@szott aztán ott jól elvoltunk a téren! Szóval nem csak úgy mondták!

[ Szerkesztve ]

(#9) kraftxld válasza Szten Márs (#7) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Vagy csak évvesztes párszor :DDD
Amúgy sulija válogatja, az első középsulim nem volt jobb, de a második annál inkább :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10) At4 válasza kmisi99 (#8) üzenetére


At4
tag

jó, nálunk az 1ik hülyegyerek a tele KV s csészét rúgta rá a falra :DDD a másik meg a székeket törte halomra (de hogy ennek mi értelme volt :( ), a harmadik meg (én) szétszedte a hátsó padokat és utána úgy csavarozta össze hogy 1 nagy pad lett belőle hátul. :DDD
csak arra akartam utalni, hogy ezt mindenkinek orrba szájba mondják, h az övé a legrosszabb osztály.

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#11) 7600 GS válasza Szten Márs (#7) üzenetére


7600 GS
addikt

Kérlekszépen 12 évesen. :DDD

(#12) Szten Márs válasza 7600 GS (#11) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

11 körülre tippeltem volna abból, hogy 3,5 éve itt vagy köztünk :)
De a 12 is elég komoly :D

(#13) kovsol válasza 7600 GS (#5) üzenetére


kovsol
titán

kérlek én első napomon irodalom óra előtti szünetben találtam egy tampont a földön és kiraktam a kréták közé, erre a tanár nem azt vette ki és próbált vele írni ? :DDD
anyám a szülőiről röhögve jött haza mikor meghallotta

amúgy meg sokkal jobb a közép suli, itt már az emberek komolyabbak nem olyan pici gyerekek vagytok, jók lesznek majd a több napos osztálykirándulások, én szerettem nagyon, aztán meg jön majd az egyetem az megint egy másik dolog, én pl 3 különböző koleszban is laktam de jó is volt :DD

May the Force be with you!

(#14) kmisi99 válasza At4 (#10) üzenetére


kmisi99
addikt

Nekünk egyszer az egyik elbújt a szekrénybe és óra közepén jött ki :D Vagy pl egy időben az informatika tanárt állva tapsoltuk amikor sikeült egy egyszerű html cuccot összehoznia pedig rohadt szigorú tanár :D

(#15) Lenry


Lenry
félisten

milliószor jobb lesz a középsuli, és sokkal jobban fog hiányozni, amikor elballagsz.

(#4) kmisi99 Ja amúgy mi voltunk az iskola legrosszabb legrendetlenebb legrosszabb átlagú osztály :DDD

ti is? mi is :D
egyébként ezt annyi embertől hallottam, hogy őket kiáltották ki a legrosszabb osztálynak, hogy szerintem ezt minden egyes osztálynak elmondják

(#13) kovsol LOL :C

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) kovsol


kovsol
titán

jah meg itt már dögösebbek lesznek a csajok is ;]

May the Force be with you!

(#17) szombatitomi válasza kovsol (#16) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Hát, ez nálunk nagyon nem igaz. ;] ;] Nem hogy dögös csaj, még csaj is alig van... na nembaj, ezt mindig megjegyzem. :D

(#18) At4: Csak nem te is Mechwartos vagy? ;]

[ Szerkesztve ]

(#18) At4 válasza kovsol (#16) üzenetére


At4
tag

khm, már ahol vannak :D mondjuk engem rendszeresen azzal szopatnak (no em szó szerint :DDD) hogy én vagyok az 1etlen csaj az osztályban ... -.-

kmisi99: ez nkm is megvolt általánosban (mármint órán a szekrénybe bújás), meg az infótanár basztatása is, csak kicsit komolyabb szinten, pl VNCvel szórakoztam a gépén :DDD meg a wincsijéről lehúztam a tápot, hadd örüljön... de csak mert annyira szerettük egymást, igaz ez egy másik történet. :D

kovsol #16: én meg informatikai/műszaki szakiskolába, na képzelheted, összesen van 6 lány asszem :D és azokat se sunáznám :( :D

[ Szerkesztve ]

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#19) kovsol válasza At4 (#18) üzenetére


kovsol
titán

én egy közgazdasági suli infó szakára jártam, igazából nálunk 6 lány volt csak, de a többi osztályban meg fiú volt 6, így azért nem volt vészes a dolog :K
német és angol órákon meg össze vont órák voltak más osztályokkal nyelvi szintnek megfelelően és úgyis volt heti 5 német és 3 angol órám

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#20) sagesz93


sagesz93
addikt

1000x jobb a középsuli... én 2 éve voltam így ahogy most te.. :D
Mi is 32-en vagyunk, 10 fiú, 22 lány :DDD
Mi első tesiórán tévedtünk el, mert 2 lány öltöző van, a fiú meg egy kicsit arrébb, mi bementünk az egyikbe, és senki se szólt hogy valahova menni kéne, ezért az egész órát ott töltöttük..

[ Szerkesztve ]

(#21) No-kia


No-kia
őstag

jobb, sokkal, pláne ha még kolis is vagy, bár évközbe sokszol a p!csába kívántam, de így belegondolva nagyon jó ott

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#22) Wictor


Wictor
senior tag

Sokkal rosszabb volt számomra a középsuli, mint az általános. Széthúzó volt az osztály, mindenki dobálta a másik hátába a kést, közben jópofizott neki... Soha többet vissza oda... :((( Mi 35-en, majd pedig 36-an voltunk, 4 fiú volt, a többi lány.

[ Szerkesztve ]

(#23) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Osztán melyik oskola lett? :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#24) Pukkancs


Pukkancs
tag

Hát sok sikert, mi 40-en kezdtünk abból kb 30 idióta, másodikban 30-an voltunk és egy 150 kilós állatot beültettek mellém (50 kiló vagyok), most ez a harmadik nem volt annyira vészes (az előző kettőhöz képest), csak mindenki szarik bele, hogy a másik mit akar, meg még mindig van 10 idióta. Szóval tényleg sok sikert, legalábbis többet, mint nekem.
A kissebbek basztatásával meg vigyázni kell, mert egyszer bejön egy fegyverrel azt szanaszét lő mindenkit :((( .

(#25) 7600 GS válasza Nyugdíjas (#23) üzenetére


7600 GS
addikt

Bolyai Info. :DD

(#26) Nyugdíjas válasza 7600 GS (#25) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

asszép :D Mindig is utáltam a Bolyait, meg a Bolyaisokat is ;] Szerettem Katonásnak lenni, jó móka volt. Bárcsak még ott lennék...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#27) [balu]


[balu]
tag

Ah, ugyanez a helyzet nálam is, bár valószínűleg neked messze könnyebb dolgod lesz beilleszkedés szempontjából, mint nekem. Mindenesetre hajrá.: D

Amúgy örülök, hogy nem csak én vagyok itt a fiatalabbak korosztályból. :)

[ Szerkesztve ]

(#28) Lenry válasza Wictor (#22) üzenetére


Lenry
félisten

jah, hát annyi nő között ne is csodálkozz, nekik lételem az intrika.
ha több fiú lett volna, jobban érezted volna magad. (bár gondolom ez így utólag nem vigasztal)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#29) 7600 GS válasza [balu] (#27) üzenetére


7600 GS
addikt

Miért lenne nehezebb dolgod mint nekem? :) Leírnád? Persze csak ha nem szakítasz fel vele sebeket!

(#30) [balu]


[balu]
tag

Nincsenek felszakítható sebek, hanem a (most már volt) osztályom a gond. Sikeresen megutáltatták velem a saját korosztályomat kb., hiszed alig volt olyan köztük, akivel értelmesen lehetett volna beszélgetni akármiről. Remélem ez változni fog a társasággal együtt, mert nem örülnék még jó pár hasonlóan eltöltött évnek. :)

Szerk.: 29.-re ment volna válasznak, csak elnyomtam.

[ Szerkesztve ]

(#31) 7600 GS válasza [balu] (#30) üzenetére


7600 GS
addikt

Így már értem. Hát akkor csak sok szerencsét tudok neked kívánni, és remélem, hogy egy normális osztályba kerülsz. De ha van kedved beszélgetni, nekem tenger az időm, vegyél fel msn-re, és biztos megtaláljuk a témát. ;)

(#32) 7600 GS


7600 GS
addikt

A dögös sunákról annyit, hogy hát nemhiszem hogy most fogok kialakítani párkapcsolatot... info-matek tagozaton jó csaj? :D 1% esélyét látom. De majd meglátom, mit hoz a jövő, remélem hogy pozitívan csalódok a csajok tekintetében. :D

(#33) Wictor válasza Lenry (#28) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem igazán voltam én sem elismert ember az osztályban, szóval ha több srác lett volna, még jobban el lettem volna nyomva, vagy éppen még szívattak is volna. Ami ugye nem jó...

Ui: ettől függetlenül kénytelen voltam ötöd/hatodévre ott maradni... :(((

[ Szerkesztve ]

(#34) Lenry válasza Wictor (#33) üzenetére


Lenry
félisten

ha több srác lett volna, teljesen más kapcsolatok és hangulat alakult volna ki, te is teljesen más ember lennél

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#35) kmisi99


kmisi99
addikt

Nekem szercsére van egy előnyös tulajdonságom ami miatt egyszerűen szinte mindenkivel összebarátkozok. Igaz van akit így is utálok de ők mégis havernak tartanak :D Van egy gyerek akit egyszerűen nem tom mért de folyton cikizzük. Úgy kb 5000X lett neki mondva hogy
Csabi a jó k*rva anyád de mégis le se szarja nem is ideges ugyan úgy el van én pl mellette ültem én is mondogattam neki és az meg még viccelődött is :D Egyszer lett rohadt mérges amikor kirúgtam alóla a széket :DDD A tanár meg elkezdi de gonosz vagy :D

[ Szerkesztve ]

(#36) At4 válasza kmisi99 (#35) üzenetére


At4
tag

ha nem tudjátok hogy miért, akkor minek basztatjátok?
csak kíváncsiságból, sosem tudtam az ilyet megérteni

[ Szerkesztve ]

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#37) PierNight


PierNight
aktív tag

én mind kettőt utáltam..bár talán a középsuli egy fokkal jobb :)

(#38) kmisi99 válasza At4 (#36) üzenetére


kmisi99
addikt

Kicsit olyan szerencsétlen típus talán azért vagy ahogy kinéz nem tom. De azt tudom hogy így a haverom lett :DDD Bár van aki komolyabban is pl kiöntöttek valami aztán vele töröltették fel ami azért kicsit durva már nekem is

(#39) At4 válasza kmisi99 (#38) üzenetére


At4
tag

ja ... akkor olyan mint én :DDD

!!! Logout-os pályafutásomat hNp88 néven folytatom !!!

(#40) remixboy


remixboy
tag

általános 6. tól volt jó onnantól szar volt az egész 8.
középiskola? röviden sok az idióta,ha az idiótákkal nem akarsz haverkodni
akkor jobb ha kussolsz és kerülöd őket!

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#41) kmisi99 válasza remixboy (#40) üzenetére


kmisi99
addikt

És ha véletlen ő is idióta? :DDD ;]
Én pl az vagyok így könnyű beilleszkedni mert rohadt kevés a normális! Bár a normálisok is haverkodnak idiótákkal :DDD

(#42) remixboy válasza kmisi99 (#41) üzenetére


remixboy
tag

mármint ki "idióta"? nem aszt mondom nem vagyok idióta,de van mikor az
vagyok.de ha idiótán viselkedsz mondjuk órán akkor a tanárok meg jól megszívatnak...

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#43) kmisi99 válasza remixboy (#42) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát úgy értem ha a kérdező is idióta akkor gondolom nem lenne gond neki az hogy ez a sok hülye idióta kikészülök tőlük. De ez a tanáros dolog ez iskolánként változik van amelyik tanár le se szarta azt hogy pl az egyik gyerek az óra közepén jött ki a szekrényből csak leültette aztán volt hogy egy másik tanár nálunk csak simán kiküldte azt a gyereket aki egy másik osztályba ját de bejött hozzánk és elbújt hátul! Szóval a megfelelő tanárral lehet idiótán viselkedni :DDD

(#44) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

10 éve volt, hogy elsős voltam...először :DDD

amúgy meg a vasutas szakközép, amit végigtoltam....[link] :DDD ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45) McKane


McKane
senior tag

jobb lesz mint az általános.. garantálom..

legalábbis nálam így volt.. :U

(#46) 7600 GS válasza kmisi99 (#41) üzenetére


7600 GS
addikt

Köszi :DDD Hát idiótának nem nevezném magam, de a hülyeségekre többnyire vevő vagyok. Nálunk volt egy nagyon "vagány" srác (vállamig se ért :DDD , de mindig keménykedett velem, mondtam neki, előbb nőjjél fel hozzám öcsi. ;]. Mondjuk nem vagyok egy porbafingó, olyan 180 lehetek:D ), adott a tanár neki egy szaktanárit, erre aztmondja a gyerek hogy anyádat. :DDD Tanár meg visszaszólt hogy a tiedet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47) Иван


Иван
őstag

Király. Életed legjobb 4 éve elé nézel. Használd ki, amíg nem tudod kikkel érdemesebb haverkodni, mindenkivel legyél jóba, aztán majd úgyis kialakul ki az, akivel érdemesebb a kapcsolatot szorosabbra fűzni, többi meg mehet a haver kategóriába.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#48) Poll Tamás


Poll Tamás
csendes tag

Jó, lesz, nem kell parázni. ;]

Én már alig vártam, vége legyen az általánosnak. :U K.. khmm unalmas és idegesítők voltak a tanárok meg az osztálytársak, egy két emberke miatt.

"A tenger szépsége nem csökken szemünkben attól, hogy tudjuk, olykor hajók süllyednek el."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.