Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wajk


Wajk
addikt

én még kitartok, he-he :)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#2) .Szaki. válasza Wajk (#1) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nap hőse. ;]

(#3) janeszgol válasza Wajk (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Az iPod Touch 6-ot még én sem frissítettem.

(#4) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Pedig nem indult simán ez sem...de általában mindenhol így van. Kezdeti nehézségek,bug-ok...aztán szépen javítgatják.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#5) totopad válasza Wajk (#1) üzenetére


totopad
senior tag

Én asszony i6-osán őriztem a 9.0.2-őt jb végett, de az elmúlt fél évben kb már semmi sem futott neki, ami meg igen az is baromi gyászosan. Már ott tartott, hogy lecseréli a telót, mire beadtam a derekam és felraktam neki az IOS 12-őt, azóta zengi, hogy szinte új telót kapott tőle. És tényleg. Ha nem is éri el a 8 Plus-om teljesítményét, de egy nagyon gyors és stabíl készülék lett belőle. Tényleg megéri feltenni. Nekem 8 Plus-on is egy lehellettel gyorsabb, mint a 11-es volt, hozzáteszem, hogy nekem az égadta világon semmi problémám sem volt azzal a verzióval se.

(#6) janeszgol válasza totopad (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Na ezt jó hallani. A Touch 6G hardvere egy az egyben az i6, ezért akkor én is felteszem majd, miután hazautaztam.

(#7) kleinguru válasza HarleyCustom (#4) üzenetére


kleinguru
addikt

De jó lenne már itt tartani, mert az e-simet bizony még nagyon nem javította az Apple.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#8) Wajk válasza totopad (#5) üzenetére


Wajk
addikt

sebességgel nincsen gond, sőt! Az akksiból harap nagyobbat ami nekem fontos. iOS9 volt az i4S-en, igaz az már kíván kompromisszumot, de iOS10-el én még nem tapasztaltam. :N A feleségem i5S-ére feltoltam az iOS12-t, mérföldekkel jobb, mint az iOS11 :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#9) Noukoum


Noukoum
veterán

Sziasztok. Tudom hogy unalmas kérdés de egy ipad 2018-at érdemes frissíteni ios 12-re? Bizalmatlan vagyok az apple frissítéssel kapcsolatban ezért kérdem.
Előre is köszi!

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

Megeri frissiteni, ha nem valami regi vasad van, a csoportos ertesites elegge hianyzott mar nekem szemely szerint.

Noukoum
Ez nem windows frissites, lol.

[ Szerkesztve ]

(#11) Juhaszatti válasza hemaka (#10) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nem Windows frissítés, de ezzel kapcsolatban sem vagyok kevésbé szkeptikus. Kizárólag a tapasztalataim miatt. Igaz csak egy öreg 6S, de az iOS 10 téglásította, új életet leheltünk belé az iTunes segítségével, cirka fél évre rá mehetett a szervizbe az akksi gyári hibája miatt, az újabb frissítések meg 1-2 hibát javítottak, 1-2-t meg behoztak. Ennyi problémánk telefonnal még nem volt. Eltűnő status bar, használhatatlan billentyűzet, gyengélkedő Touch ID, stb stb. És mind szoftveres, mert nem egyszerre vannak, hanem ha az egyiket javítják, jön a másik bug. Most ott tartunk hogy az új akksi is halódik valószínűleg, tegnap este már töltőn is merült.
Nem először írom ezt le, sorry ha már valaki unja, de kifejezetten bosszant hogy egy megbízhatóságáról híres gyártóról van szó.

(#12) HarleyCustom válasza kleinguru (#7) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1 :K

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#14) joey04


joey04
titán

:R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.