Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Ez a mentalitás "békeidőben" dicséretes lenne :U

(#2) kikikirly


kikikirly
senior tag

,,Konkrétan ugyanazokon a gyártósorokon, ugyanannyi waferből 30%-kal több új verziójú lapkát tud majd termelni a Hynix."

Hát igen ugyanezt mondták a Flash Nandos SSD-ről, majd megközeliti a HDD árakat(Samsung 850 EVO 250gb elégedett tulaja vagyok szóval nem azért mondom).Nem így lett. Gyanítom ez se fogja fogja levinni a memória árakat...

(#3) flexxx2 válasza kikikirly (#2) üzenetére


flexxx2
őstag

Én bízom, hogy leviszi, csak még 1 év kell neki minimum.

(#4) Eclips21 válasza kikikirly (#2) üzenetére


Eclips21
őstag

Mindenki ezt csinalja csak arrol nincs cikk ez most azert lett cikk mert 72reteget mas nem csinal tomeggyartasban. Egy ev es vissza all normal arra minden. Meg jon a kinai tomegtermeles is lassan

[ Szerkesztve ]

(#5) kromatika


kromatika
veterán

"verziót olcsóbb lesz gyártani." TLc nél is ezt mondták,aztán persze más okból,most égben vannak az ssd árak.A 20% teljesítmény növekedés viszont örvendetes.

(#6) #72042496 válasza kikikirly (#2) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az a híresztelés annyira volt megalapozott, hogy miután elkezdték fújni, én jól be is vásároltam SSD-ből (3 meghajtó, összesen 2 TB). :)

[ Szerkesztve ]

(#7) #65675776 válasza kromatika (#5) üzenetére


#65675776
törölt tag

Gyártani valóban olcsóbb lesz. De ettől még nem fogják olcsóbban adni, ha egyszer drágán is el lehet adni.

(#8) TeeJay


TeeJay
félisten

kajak egy ilyen NAND lapka csak 32GB adatot tud tárolni?
az úgy elég karcsú mert 256gigáshoz is 8lapka kell? mindez TLC-ből 72 rétegen?
még mindig inkább a Samsung 850Pro-t tartom etalonnak vagy 850EVO is jobban hangzik

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#9) Cs1csó


Cs1csó
félisten

ha 10 e magyar forintért adják akkor jó amúgy kenjék a hajukra. Annyira telítettnek érzem a piacot hogy ezekkel a himi-humi előnyök nem érdekelnek az árcédula jól fityegjen és akkor majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#10) ViZion


ViZion
félisten

Ejj, kicsit nem nézünk oda, 'oszt ezekben több cella lesz, mint a szegedi Csillagban... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#11) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Vajon a kisebb cellák nem fognak hamarabb felejteni, mint mondjuk az én mezei elsőgenerációs VNand 850 evo-m?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#12) lazajnd válasza Cs1csó (#9) üzenetére


lazajnd
tag

Hát arra várhatsz :DD
Lehet hogy egyes újítások nem érnek annyit pénzben mint amennyi előnyük van, de a legolcsóbb gagyi SSD is szép pénzbe kerül. Szerinted ha lenne olcsó ami szinte ugyanolyan jó lenne, ki venne drágát?

Pont ma néztem GTX 1060-akat, 7 ezer forint felárért kapsz plusz pár tucat MHz-et... de az alap is pont elég drága. Itt meg jön az hogy ha már ennyi pénzt kiadok, legyen a lehető legjobb :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.