Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hogabesz


hogabesz
aktív tag

"Olyan népszerű"🙄

(#2) adamklark


adamklark
senior tag

arról van adat hogy Kínán kivűl mennyien használják ezt?

(#3) kyle23 válasza adamklark (#2) üzenetére


kyle23
tag

Mivel első körben a belpiacos készülékek frissülnek az új rendszerre, így gondolom egyenlőre azok amiket onnan rendeltek az emberek.

(#4) joey04


joey04
titán

:DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) beyruth82


beyruth82
veterán

Ez a 70 millió felhasználó mind kínában él természetesen. Kínán kívűl egészen pontosan 0 azaz NULLA darab HarmonyOS felhasználó van.

(#6) FattyDove válasza beyruth82 (#5) üzenetére


FattyDove
őstag

Pedig szerintem kínán kívül is elég sokan használnak Android 10-et ;]

(#7) beyruth82


beyruth82
veterán

Igen ez valóban így van :D :D :D

(#8) Ádám16


Ádám16
addikt

Ha a M20P-m megkapja az EMUI12-t GMS-sel, akkor marad újabb 1 évre.
Ha nem, akkor csá van a gyártónak, ez a Harmony téma nagyon nem kell továbbra sem.

Pedig rohadt jó készülékeik vannak, jól haladt az ökoszisztéma kiépítése... Keményen kinyírták ezt a gyártót.

(#9) m00lash


m00lash
csendes tag

Én rendeltem egy Huawei Matepad 11-et. Gyanús, hogy úgy tolja a magenta szolgáltató, hogy mindent IS ad hozzá, csak vidd. Magáról a készülékről sincs gyakorlatilag a kötelező körökön és a lehozott sajtócikkek és unboxingokon kívül az ég világon semmi. Pedig a specifikációk nagyon jók. Szeretem a kihívásokat, de lehet, hogy nem éri meg a 14. napot. Egy Harmony OS-es mobilba biztos nem ugranék bele, egy tablet még talán tolerálható. Ha van valakinek link és ide lehet tenni, hogy melyik most a legegyszerűbb és legfrissebb PlayStore barkácsolás megköszönöm. (keresgettem, de folyton lövi ki a Google őket és elég garázs mindegyik)

(#10) fateless


fateless
veterán

A HarmonyOS talán beindulhat (legalábbis jobban, mint a Tizen anno)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.