Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Asszem megvan a G305 utódja. Remélem a karácsonyfaeffektet ki lehet kapcsolni, akksi is tovább bírja majd úgy.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2) Csandi válasza [Prolixus] (#1) üzenetére


Csandi
őstag

Mint mindig, igen ki lehet.

(#3) NightGT


NightGT
senior tag

Akartam már írni, hogy 70g alatt van lyuknélküli egér is nemtrappista csapatnak...erre, hogy wireless. Komoly.

TTC Gold kapcsoló G-Wolves egérben tökéletesen működik, én szeretem. Ropogós, határozott, precíz katt, pedig már kapott használatot. Észlelhető késés nincs. Debounce időt nemtudom, hogy ennél lehet-e állítani, de nincs duplakatt itt nullán se.

Speed is the only truly modern sensation

(#4) AgressziV válasza Csandi (#2) üzenetére


AgressziV
újonc

lehet olyan rgb módot is beállitani, hogy miközben mozgatod az egeret az rgb kikapcsol, majd visszakapcsol ha nem mozgatod.

(#5) Synthwave válasza NightGT (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azt mondod, érdemes lecserélni a Hati Omron (20M)-jeit rájuk? Csökkent a pre- és post travelen (ergo hosszabb a szára)? Kailh GM 8.0-kat próbáltál már?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6) #72042496


#72042496
törölt tag

A lyuggatás kb. hány grammot jelent amúgy?

(#7) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"Persze ez nem azt jelenti, hogy mindenáron muszáj együtt zuhanyoznunk a perifériával, de az íróasztalon megeső, apróbb balesetek ellen minden valószínűség szerint védve leszünk"

Kakaóálló? :D Már csak az kéne hogy PBT-ből készüljön, kifényesedés ellen, és tökéletes lenne.

[ Szerkesztve ]

(#8) NightGT válasza Synthwave (#5) üzenetére


NightGT
senior tag

Omronnal nem tudom összehasonlítani, Skoll-ban gyárilag ez volt. Pre-travel van, kicsi post is, illetve a gomb lóg felette egy fél mm-t...elején zavaró is volt. Amúgy nem jött be ez az anatómiai forma (mint az Intellimouse, Zowie EC1, EC2), nagyon palmba kéne fognom ezt. Everyday-re kényelmes, de játék közben ösztönösen átmegyek full clawba, aztán feszíti a csuklóm a magas/elöl lévő háta neki.

Most jön egy XM1...kapcsolókban még nem mélyültem el, egyelőre a formában keresem a nirvánát :) Előtte G502 Hero, előkaphatom a doboz mélyéről, de abban 50M Omron van

Speed is the only truly modern sensation

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.