Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lorenzen


lorenzen
aktív tag

Jó ez az összeállítás, csak rossz helyen jelent meg.
át kellene tenned az alsó témák közé.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#2) Markoka1993


Markoka1993
tag

Ebből a cukrosnénit láttam. Elég vicces, ajánlom mindekinek :) A körtés rész a legjobb benne :C

live gt: Markoka1993

(#3) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

A kegyenc fegyenc meg a felvéve az valami ferrgeteges. Kb. sírtam a röhögéstől... :DDD

Véleményem szubjektív...

(#4) Vamp


Vamp
senior tag

Ezek közül szerintem a Köd messze a legjobb, kőkemény, Darabontos, igaz, sehol sincs a nagy klasszisaihoz, de k*rvajó film, le is szedem megint:D.

(#5) DJGABI


DJGABI
addikt

Pillangó-hatást, Big Stan-t, The Condemned-et láttam. Többit még csekkolom szerintem.

Vígjátékokhoz ajánlanám még a Yes man-t. Jim Carrey is back!

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#6) Markoka1993 válasza DJGABI (#5) üzenetére


Markoka1993
tag

yes man az egy dögunalom szerintem

live gt: Markoka1993

(#7) MarioAna


MarioAna
senior tag

Pillangó hatás, A zodiákus, A tégla, The Unborn, Felvéve<==Ezeket láttam, tényleg jók, fóleg az első 3 :K .
"Tizenhárom" és a "10 dolog amit utálok benned" nálam nagyon gyengén leszerepeltek. max 1szer nézős... :R

(#8) marcias


marcias
őstag

Viszonylag kevés filmet láttam a fentiek közül, de amiket láttam, azok közül mondjuk a Zodiac (nevedből ítélve nem lepődtem meg hogy szerepel) elment, a Butterfly effect egész jó volt, de a többi sztem max közepes. Amiket nem láttam, ott pedig az imdb rating elég ijesztő itt-ott, persze ez még nem jelenti feltétlenül, hogy nagyon rossz filmek lennének.

Amúgy én a magyar filmek közül, friss emlékként A nyomozót tudom ajánlani, kellemes csalódás volt.

MOD: bocsánat, a Tégla nagyon jó film. :R

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#9) Typhoon47


Typhoon47
őstag

köszönöm zodi , életet mentettél :R

"Education is important but big biceps are importanter"

(#10) aram01


aram01
nagyúr

a fenébe ebböl én 1-et sem láttam :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A ködöt már meg akartam nézni, csak valahogy mindig elfeledkeztem róla.
Köszi most megnézem!
A Zodiákus c. filmhez mért nem írtál IMDB pontot? (Csak ha már az összes többinél van)

A Yes man meg nem tudom mitől unalmas, sztem újabb kiváló Jim Carrey alakítás.

Hja és a Butterfly Effectnek összesen 3 része van, bár nincs közük egymáshoz, a 2 szvsz jó, a 3. eleinte uncsi de beindul, és a vége valami iszonyat beteg. Ajánlom mkinek.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#12) #02683648


#02683648
törölt tag

A The Departed tényleg jó bár sztem az eredeti Internal Affairs sorozat amiből csinálták még jobb (magyarul azt hiszem Szigorúan piszkos ügyek néven fut, sajnos mindent angolul/spanyolul/németül nézek, sokszor nem is tudom mi a magyar cím)

[link] ez az első rész, van belőle 2 és 3 is.

A Nyomozót nemrég láttam, én is tudom ajánlani

Idei háborús filmek közül szerintem jó a The Hurt Locker (megint nem tudom mi a magyar cím)

+ Ha vki szerette a Blöff és a Ravasz az agy... -t akkor a legutóbbi Guy Ritchie film annyira nem sikerült rosszul (RocknRolla, magyarul asszem Spíler vagy vmi ilyesmi)

[ Szerkesztve ]

(#13) Chalez


Chalez
őstag

Szerelmünk lapjai...akinek van asszonykája, ültesse maga mellé és MÚVI!
Nem gyenge élmény...

(#14) Vazallus


Vazallus
tag

A Felvéve és a Köd valami baromi jó film a maga kategóriájában. Mindnekinek ajánlom.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#15) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

A Szerelmünk lapjai tényleg nagyon jó film!!! Nekem is más ajánlotta, addig nem is hallottam róla, de szerintem hihetetlenül jó. :K

(#16) h_mate


h_mate
tag

A túlvilág szülöttje az csak akkor nyújt szórakozást ha egy nagy és laza társasággal nézitek meg ahol felhőtlen a röhögés és cikizés.Ilyen például a Mozifanatikusok éjszakája.Én ott láttam és csak azért szórakoztam jól mert végig ijesztegettem a mellettem ülő csaj ismerőseimet, ugyanis a film olyan, de olyan kiszámítható és szar, hogy az már kibírhatatlan, hacsak a fenti körülmények nem teljesülnek! A sztori egy kusza fszság, meg ne nézzétek.

FIGYELEM,EZ AZ UTÓBBI IDŐK LEGSZARABB HORRORJA, MEGTEKINTÉSE CSAK OLYAN MARHÁKNAK AJÁNLOTT AKIKET A MC DONALD'S TULAJDONOL, NEKIK UGYANIS MÁR MINDEGY.

A tégla viszont egy nagyon jó film csak az ne kezdjen bele aki nem bírná ki alvás nélkül azt a kb két és fél órát.

Suhognak a Fuck.

(#17) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Egy részét láttam, azokról egy kis személyes vélemény:

10 dolog, amit utálok benned: tipikus tini film, de bőven a jobbak közül. Aranyos, sokszor vicces, kellemes időtöltés. +

Szerelmünk lapjai: nem vagyok egy nagy romantikus fimnéző, de ez egy nagyon jó film. Attól függetlenül, hogy az elején rögtön rájöttem... :D nem mondom el, hogy mire, de nagyon jó film, sokkal jobb, mint az agyon hypolt Benjamin Button. Eredeti ötlet, jó kidolgozás. +

A Tégla: a felsorolt filmek közül messzemenőleg a legjobb. Nincs is mit mondani róla, nem csak egyszer nézős, és parádés a szereposztás. +

Láthatatlan: elolvasva jónak tűnhet, de nagyon tré. Ruppótlan, "B kategórás" produkció, olyasmi, amit az RTL-klub hétközben este vetit. Sajnáltam rá az időt. Az ötlet elcsépelt, a megvalósítás kritikán aluli, gyenge szinészi játék, kiszámítható film, thriller helyett délutáni Disney-mozi. -

Pillangó-hatás: másik nagy kedvenc. Az alapsztori ismert, de egyedi mgevalósítással, folymatos fordulatokkal, majd meglepő végkifejlettel. Folymatosan tud újat mutatni, nem kiszámítható, nagyon jó film. +

A Zodiákus: átlagos film, semmi extra. Egyszer megnézed, kis szerencsével fél év múlva a címén kívül másra nem emlékszel. A feldolgozások közül a legjobb, önnálóan gyenge. -

A tíz csapás: Az elmúlt évek kliséhorrorjaiba rökletesen beleillik. Egyszer nézös, semmi újdonság, de az jól tálalva, néha egy kis meglepetés. Alapjaiban nem rossz, de semmi nagy durranás. 0

A túlvilág szülötte: sokadszor ellőt "gonosz-gyerek" téma a bébiszitter-sztorival. Semmi újdonság, néha sejtelmes, de nem ijesztő. Gyenge, kiszámítható, kliséktől fuldokló. -

A köd: csak ennyit: van egy ugyan ilyen (magyar)című, 2005-ös förmedvény. Óvatosan, nem összekeverni!!!

Az írás ötlete jó, csak sajnos ez így valahogy felemás...agy friss filmeket kellett volna, de, ha már 2-3 éves filmek is vannak benne, akkor igazán üssön. A horror részleg elég gyenge főleg...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18) niti válasza DJGABI (#5) üzenetére


niti
aktív tag

Én is azok közé tartozok, akik szerint a Yesman elég unalmas. Egynek elmegy, de semmi különös nincs benne, max egy pici tanulság. Akkor már inkabb a 40 éves szűz, mondjuk az már pár évvel korábbi.
Pillangó effektus, Zodiákus, Szerelmünk lapjai nekem is "megvoltak", ezek szerintem is nagyon jók. Az Imdb-k valóban alacsonynak tűnnek a legtöbbnél.

(#19) abridabri válasza Markoka1993 (#6) üzenetére


abridabri
veterán

akkor a hiba az on keszulekeben van, ugyanis a Yes Man nem unalmas, de meg csak veletlen sem :W

(#20) doc


doc
nagyúr

a Zodiakus utan lemaradt az imdb pontszam

amugy ugyes iras, meg ha nem is ertek egyet a bevalogatott filmek nagy reszevel :)

(#21) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

köszi az írást, lesz min szórakozni :R

ezt javítsd kérlek:

mindent megtesz, hogy vissza szerezze a lányát

[ Szerkesztve ]

(#22) luw2win


luw2win
őstag

Hát a vígjátékok közül szerintem nem maradhat ki a The Hangover ( Másnaposok) c. film
8.2-es értékelést kapott a film

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#23) Porcupain


Porcupain
aktív tag

A fűrészt is bele tettem volna...

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#24) Markoka1993


Markoka1993
tag

Most néztem meg a Big Stan-t. Ritka jó film. Ajánlom mindenkinek

live gt: Markoka1993

(#25) bejmuller


bejmuller
aktív tag

romantikusnak: P.S. I love you :)

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#26) Markoka1993 válasza abridabri (#19) üzenetére


Markoka1993
tag

Pedig idáig minden Jim Carrey-s filmet imádtam :K De ez valamiért nem jött be.

[ Szerkesztve ]

live gt: Markoka1993

(#27) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Direkt válogattam úgy a filmeket, hogy ne feltétlen a legnagyobb mozisikereket írjam bele, mint pl a star wars, harry potter, gyűrűk ura, és a james bond. Hiszen erről elég sokan hallottak, és közel ennyien is láthatták talán. Ellenben azért például a Szerelmünk lapjai számomra is egy olyan film volt, amiről semmit sem tudtam, csak mondta barátnőm,h nézzem meg. Túl sokat nem vártam tőle, de mégis kaptam, és szerintem pont ez a legjobb, h nem csak az agyon reklámozott filmeken lehet szórakozni, hanem egy ún. "B kategóriás" színészekkel leforgatott filmen is, és akár még nagyobb élményt is ad.
Ma "csak" 4 filmet néztem még, valószínűleg este is betárazok egyet, már gyűjtögetem az ötleteket a következő összeállításhoz!

A zodiákushoz javítom az imdb pontszámot, illetve a Tizenháromnál a hiányosságot.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#28) DJGABI válasza Markoka1993 (#26) üzenetére


DJGABI
addikt

23-as szám megvolt? Az se gyenge film.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#29) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

ezek közül egy sem jó film... :(
mert olyat már legalább 20 éve nem csináltak :U

(#30) Markoka1993 válasza DJGABI (#28) üzenetére


Markoka1993
tag

Sajna nem, de megígérem, hogy megnézem :)
Amúgy nekem a kedvenc filmeim a Buds Spencer és Terence Hill filmek :D Azokat mindig megbírom nézni, nem mondom rá hogy unalmasak :))

live gt: Markoka1993

(#31) z0d1AK válasza Markoka1993 (#30) üzenetére


z0d1AK
veterán

én láttam a 23-as szám című filmet, vagy 2x. elsőre tényleg jó, másodjára már nem volt az.
egyébként a bud spencer&terence hill-es filmeket régen néztem, mikor még néztem tv-t, mára már csak szenny folyik csatornákból...
ma már csak lefekvés előtt discovery, vagy nat.geo

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#32) Vazallus válasza z0d1AK (#31) üzenetére


Vazallus
tag

Jah,Budspenceres alkotások "utolérhetetlenek". Olyan filmeket az ég világon sehol nem csinálnak már többet. Nem folyt vér,nem volt értelmetlen öldöklés mégis marhajó élményt volt képes nyújtani és sokadjára is.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#33) commanDOS


commanDOS
senior tag

A tégla nagyon jó film. Igaz picit érdekes, mert én az első fél óra után majdnem felálltam és otthagytam, aztán olyan módon megindulnak a történések és annyira fifikás, hogy le a kalappal.
Horrort ritkán nézek de akkor próbálok minőségit, nem a hentelős, kecsapos szarokat, hanem ami után picit gyakrabban nézel a hátad mögé :DDD
Ilyen volt a Tükrök (Mirrors) című is. Sajnálom, hogy kimaradt, mert az utóbbi idők legjobb filmje a kategóriájában, szerintem. Nem nevezném se zseniálisnak se utánozhatatlannak, csak egy nagyon jól összerakott, kellően nyomasztó hangulatú horrornak.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#34) fpeter07


fpeter07
veterán

láthatatlan film tetszett nekem, egyszer bárki megnézheti, érdekes a vége

(#35) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Az a A Halálraítélt engem nagyon a Battle Royale-ra emlékeztet, de jól hangzik miután 84 film van a gépemen gyakorlatilag vadásznom kell a jó vagy éppen jónak tűnő filmekre. :DDD A The Unborn-hoz meg annyit fűznék hozzá, hogy minden jó részletet megmutatnak a trailerben, lerágott csont az egész nem véletlen az a 4-es imdb értékelés, annyit is ér.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#36) doc válasza Cthulhu Dawn (#35) üzenetére


doc
nagyúr

pont ezt akartam irni, a sztori egy az egyben ugyanaz, csak japan gyerekek helyett masok a szereplok

(#37) Silentfrog


Silentfrog
veterán

A pillangohatást én nem a thrillerek közé tenném,inkább sci-fi szerintem.
Ezek közül az összes cimet láttam,vannak tényleg jo filmek közöttük

(#38) ronson válasza luw2win (#22) üzenetére


ronson
őstag

"Hát a vígjátékok közül szerintem nem maradhat ki a The Hangover ( Másnaposok) c. film
8.2-es értékelést kapott a film"

De ezt a filmet egyelőre csak moziban lehet megtekinteni.

De ha te más forrásra gondoltál ahol szerinted már elérhető akkor gratulálok az igénytelenségedhez.

(#39) TazLeacher válasza commanDOS (#33) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha tippeket írtam volna, hogy minek lenne itt a helye, akkor a horror kategóriában a Tükrök biztos benne lett volna. Tényleg nem korszakalkotó, de az elmúlt pár évben újat csak az tudott hozni. Elég sok horror filmet nézek, még néha a szemetek is, hátha ráakadok valami gyöngyszemre, így nekem már kevés tud újat mutatni, de ez ötletes volt.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#40) joshua7


joshua7
veterán

Pillangó-hatás, Köd, Kegyenc fegyenc, The Departed mind nagyon jó. :K

Semper Fi

(#41) RaiDani


RaiDani
tag

Köszönöm a listát, hasznát fogom venni! :R
Mirrors (Tükrök)-et még beletettem volna a Thriller kategóriába. :)

Én még a nyáron a haverokkal egy Star Wars és Harry Potter maratont tervezek tartani.
Már megvan az összes HD-ban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42) doc válasza ronson (#38) üzenetére


doc
nagyúr

ez most hogy jon ide? :F
senki nem beszelt "beszerzesi forrasrol", magukrol a filmekrol volt szo

(#43) z0d1AK válasza RaiDani (#41) üzenetére


z0d1AK
veterán

a tükröket azért nem írtam bele, mert elég felkapott mozi film volt, és mint írtam, inkább a kevésbé ismertebbeket akartam írni, hogy azzal hátha olyan filmeket mutatok néhány embernek, amiről még nem is hallott, tehát teljesen új számára

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#44) TazLeacher válasza z0d1AK (#43) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Hoppá! Ebből akkor jól kimaradtam...én úgy néztem meg, hogy azt se tudtam miről fog szólni... :D

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#45) z0d1AK válasza TazLeacher (#44) üzenetére


z0d1AK
veterán

nemtom, itt debrecenben a vetítés előtt egy hónappal már ment a bemutatója a buszokon, de a tavasszal még mindig az ment :DD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#46) luw2win válasza ronson (#38) üzenetére


luw2win
őstag

Nem tudom milyen igénytelenségre gondolsz...
Moziban láttam, nem tudom hogy mit kell itt rágalmazni össze vissza, csak ajánlottam valamit, és Te beleszólsz mindjárt.
Ki beszélt itt más forrásról.

Hadd gratuláljak én inkább.

gohomelame

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#47) RaiDani válasza TazLeacher (#44) üzenetére


RaiDani
tag

Én is úgy néztem meg a barátnőmmel, hogy fogalmam se volt a filmről, de szerintem a fél terem ugyan így járt, olyan visongások voltak egyszerre az egész teremben... ;]

(#43) z0d1AK: Értem én, és igazad is van!

[ Szerkesztve ]

(#48) ronson válasza luw2win (#46) üzenetére


ronson
őstag

"De ha te más forrásra gondoltál..." azért fogalmaztam így. Bocs.

Amúgy nem az aktuális mozifilmekről beszélünk. A végen meg még valaki arra vetemedik és megnézi a mozifelvételes xart.

[ Szerkesztve ]

(#49) TazLeacher válasza RaiDani (#47) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A visongatás nem a film miatt volt... ;]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#50) Hochi


Hochi
tag

Azért 1 pár japán(ázsiai) film is elfért volna a listán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.