Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Puma K


Puma K
veterán

Megláttam a Leadtek WinFast hűtős valamilyen GPU-s kártyát és a valamilyen ATI Radeon X800-as kártya hűtőjét és azonnal beütött a retro érzés :K

Anno mikor gyengébb gépeim voltak mert annyira nem volt prioritás a PC, akkor a különféle számtech újságokat lapozgatva láttam csak ilyen kártyákat-komponenseket... aztán elmentem egy-két számtechüzlet kirakatához esetleg be is tértem oda aztán csillogó szemekkel vizslattam a kiállított darabokat :D

Aztán ahogy megláttam a GTA két verziójának a dobozát, a Half Life-ét, a Carmageddon-ét, a Serious Sam-ét, az MDK-ét, a Red Alert-ét, a Quake-ekét, kb azonnal felsikoltottam örömömben :DD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#22) frescho válasza benedekco (#20) üzenetére


frescho
addikt

Fölösleges egymást enni. A szabályozás olyan, amilyen és nekünk be KELL tartani/tartatni. Ez az ára annak, hogy idén legyen BRSZK.

A kiállításra megy a felkészülés. Reméljük, hogy a befektetett munka nem megy kárba. Én most így állok:

https://frescho.hu

(#23) Urby66 válasza Puma K (#21) üzenetére


Urby66
aktív tag

És ha jól látom a legtöbb játék bontatlan?? :Y

(#24) Puma K válasza Urby66 (#23) üzenetére


Puma K
veterán

Szerintem vissza lettek fóliázva vagy valamilyen műanyag dobozban vannak némelyik, hogy védjék a papírt-festéket.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#25) GreatL


GreatL
őstag

Másfél méteres távolság felesleges... oltási igazolvány legyen, a többit megoldjuk :D

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#26) ncc1701 válasza szoftos (#4) üzenetére


ncc1701
veterán

Azok miatt illik beoltatni magad, akik nem kapnak a túlterheltség miatt orvosi ellátást. Plö akik kemóra járnak, mert daganatos betegek. Nagybátyámat hazazavarták pár marék fájdalom csillapítóval, pedig javuló tendencián volt. Fél évre rá temettük.

Köszi, h esetleg átgondolod, h elmégy megszuratni magad, ne légy önző.

(#27) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Szia! Nem, de van nagyon sok bontatlanom is :) (pl. Doom, HL sorozat, stb... már nekem is nehéz követni :)) )
Amit látsz, az egy kb 0.7mm vastag műanyag ház, melyet direkt ezekhez lehet vásárolni. Van vastagabb akril változat is, horror áron, horror tömeggel, de ez is megteszi, hogy az évek sokár ne érje őket baj :)

Van amit magam fóliáztam újra, mert nem mindegyikhez passzolnak ezek a házak (Francai, Német, Magyar és Ausztrál kiadás ált. nem.)

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#28) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Amit még szerettem volna a LAN sarokhoz hozzáfűzni az az, hogy nyílván nem HyperX Cloud, korhű Sennheiser füles és Razer / Logitech MX500/510/518 rágcsáló társul a gépekhez. TEHÁT, ha valaki szeretné egy kicsivel komolyabban venni, akkor szeretném megkérni, hogy mindenképp hozza magával a saját perifériáit, hogy még jobban átjöhessen aza bizonyos Y2K LAN feeling ;) :) Én viszem ;)

A Gépeken XP-van, és ez viszonylag jól kezeli pl a vezeték nélküli (2.4GHz-es) bill+egér szettemet is, de pl a Bluetooth-al nem biztos h annyira jól megbírkózik...nem tudom, nincs lehetőségem ezt tesztelni, de bátraké a szerencse :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#29) CocooN-z válasza CocooN-z (#27) üzenetére


CocooN-z
őstag

(#21) Puma K ez neked akart válasz lenni :D

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#30) #21346560 válasza andor80 (#19) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én ilyet nem olvastam, csak bepipáltam a négyzetet! :P
Amúgy te kezdted a minősítgetést!

(#31) pilipi válasza #21346560 (#30) üzenetére


pilipi
aktív tag

Te meg a trollkodást ;)

(#32) #21346560 válasza pilipi (#31) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ez így van! Szeretek trollkodni! ;]

(#33) pilipi válasza #21346560 (#32) üzenetére


pilipi
aktív tag

Ezzel semmi gond nincs, főleg ha tisztában vagy vele.
Ha esetleg még élvezed is a helyzetet akkor pedig plusz jó (neked). :C

(#34) #21346560 válasza pilipi (#33) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát hogyafenébene élvezném? Egyébként mi értelme lenne?! :DDD

(#35) KRi2 válasza Puma K (#21) üzenetére


KRi2
aktív tag

Dobozos játékoknál nekem csak az szurta a szemem, hogy a doom-ok közé hogyan furakodhatott be egy daikatana? :Y Remélem ez idén javítva lesz. :)
Hajrák!

||| | || ||||| | ||| ||

(#36) CocooN-z válasza KRi2 (#35) üzenetére


CocooN-z
őstag

Azt is összefirkálta valami hosszúhajú pali....gondoltam elfér :U

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#37) KRi2 válasza CocooN-z (#36) üzenetére


KRi2
aktív tag

Csak nem aza bandzsa? ;]
(csak azért tünt fel, mert a többi sorozatnál a sorrend tökre pöpec)

||| | || ||||| | ||| ||

(#38) CocooN-z válasza KRi2 (#37) üzenetére


CocooN-z
őstag

Naa, ha tudnád mekkora forma :))
Igen, az OCD-met mostmár nekem is piszkálja, nha majd most figyelek erre..is :D....Itt amúgy is van bővülés ;)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#39) Gaga válasza #21346560 (#34) üzenetére


Gaga
tag

Hagyd, a rettegés nem múlhat el. Csak már nagyon unalmas. Én meg be sem vagyok oltva, csak átestem ezen a halálos kóron. A 75 éves anyám sem kér az "életmentő" vakcinából, látva, hányan elfirkáltak a környezetében az oltástól.

(#40) KISDUCK válasza bacsis (#8) üzenetére


KISDUCK
addikt

Áruljatok kebabot vagy burgert és akkor már étterem és lehet menni minden nélkül. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.