Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kopaszkukac


kopaszkukac
tag

ötletes dolog, csak biztos piszokdrága is lesz

(#2) dragontiger válasza kopaszkukac (#1) üzenetére


dragontiger
tag

szerintem ez se lesz vmi felkapott cucc :DDD tuti drága lesz mint az iphone és az iphone 3G :O

(#3) Kickass


Kickass
őstag

csatlakozván az előttem szólokhoz jó kis kütyü de az ára az egekben az tuti

(#4) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Hat nemtom... csak sotetben lehet vele "TV"zni... oje...
Kell hozza az iphone, meg ez a kutyu... haaaat...
Ahhoz nagy a cucc, hogy taska nelkul lehessen cipelni, ergo ugyanezt a hatast ered el, ha egy laptophoz kapcsolt valami hasonlot...
Foloslegesnek tartom. Meg parasztvakitasnak

(#5) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Miért nem egyszerübb ha a telefont vagy bármit közvetlenül a tv hez csatlakoztatom. Azért egy jobb lcd tv nek 1000x jobb képe van mint egy projektornak.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#6) g3d válasza Jégkokó (#5) üzenetére


g3d
tag

az nvidia épp ezen dolgozik

(#7) fateless


fateless
veterán

Ettől nem csak egy telefon az iPhone... Ez egy Brand

Ezt nem azért fogják megvenni, mert olyan jó, hanem mert meg lehet vele tenni, amit mással nem, vagy csak teljesen másképp...

De ma még biztos valaki benyögi, hogy neki van egy D600-asa vagy hasonlója, azon van TV kimenet, azt rá tudja kötni egy projektorra, ami sokkal jobb képet vetít. És már meg sem érti a kiegészítő lényegét...

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) evone


evone
őstag

ugy csinaltok mintha egy sima projektor nem lenne draga....

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#9) Jégkokó válasza fateless (#7) üzenetére


Jégkokó
veterán

Pedig tényleg nincs túl sok értelme a kiegészítőnek.Nekem pl az N82 m van és kábelell gond nélkül össze lehet kötni bármilyen tv vel.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#10) fateless válasza Jégkokó (#9) üzenetére


fateless
veterán

Igen, de nem tudod magaddal vinni a TV-t pl egy táborba, nem akkora szám, nem olyan hype.

A parasztvakításban kimagasló az Apple - és igazuk is van. Ha megfizetik az emberek, csinálják csak.

Erről az American idiot sikere jut mindig eszembe...
Ja igen: a kiegészítő lényege a nevében van: kiegészíti a készülékedet, hogy egyéb funkciót is ellásson. Nem kell hozzá más. A TV kábelhez kell még egy tévé is.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11) orbano válasza fateless (#10) üzenetére


orbano
félisten

egy hordozható projektor, amit magammal tudok vinni a táborba este filmezni, az mitől hype? :U úgy csinálsz, mint ha ez lenne az egyetlen termék, amihez gyártanának kiegészítőket...

A vér nem válik VAZZE!™

(#12) sztyui2 válasza fateless (#10) üzenetére


sztyui2
őstag

Csináltak amerikában egy felmérést, hogy hányan írnak alá egy olyan papírt, amiben az áll, hogy:
Be kell szüntetni a hidrogén dioxidot amerikában, mert minden bűnöző azt issza és ez rossz hatással van az emberekre.
Csomóan aláírták... :DDD

(#13) 1010


1010
őstag

:)) sztem egy tv kábel olcsóbb az iphone hoz mint ez a mese dia vetítő

(#14) Jégkokó válasza 1010 (#13) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát igen, egy normális projektor 150 ezertől indul és a határ a csillagos ég.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#15) kcsa válasza sztyui2 (#12) üzenetére


kcsa
veterán

HO2? inkább dihidrogén-monoxid:)

(#16) fateless válasza sztyui2 (#12) üzenetére


fateless
veterán

Azért mi magyarok sem vagyunk ám semmik! Idehaza végigmentek a Balatonnál, és megkérdezték, hogy mit szólnak a tényhez, miszerint a Balaton már annyira szennyezett, hogy kétharmada hidrogén. Az emberek szörnyülködve mondták, hogy igen, igen, nagyon szennyezett

orbano: ha úgy érzed, hogy úgy csinálok, érezd úgy.
Szerintem ez egy teljesen felesleges vacakság, amit az ember évente jó esetben egy-kétszer használ. Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy az Apple ettől igazán nagy, nem csak egy készülékgyártó, hanem egy igazi Brand, mert ilyeneket is készít. Egyszerűen ettől jó a cég. (Egyedül a SE az szerintem, aki a méreteihez képest közel ennyi kiegészítőt kínál a termékeikhez.)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#17) orbano válasza fateless (#16) üzenetére


orbano
félisten

igen, pont az SE-t akartam én is felhozni. én csak a hype szóra ugrottam. ennek semmi köze a hypehoz. ez a kivetítő meg... olyan, amilyen :) van akinek pont ez kell. az apple legnagyobb szerencséjére.

A vér nem válik VAZZE!™

(#18) vosimo


vosimo
aktív tag

Jó ötlet, de szerintem nem kapkodnának érte az emberek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.