Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jaja1981


jaja1981
addikt

Jogos!
Én is így szoktam és kérek mindenkit, hogy így csinálja.
Sok időt takarít meg.

(#2) Ice!?


Ice!?
őstag

Én azt bírom, hogy bárkinek adok piros pontot, basznak visszaadni.
Utálok utánvéttel postázni, mert vagy átveszik, vagy nem -> szoptam a pk-t, de kénytelen vagyok, mert nem bíznak bennem. Hiába a sok elérhetőség, magas rang stb.., ez nekik nem elég biztos, még ha a 400+os vatera accomat mutatom, se.
Meg hát nem beszélve a sok csaló *moderáltammagamtólis.*, akik miatt még jobban oda kell figyelni arra, hogy kinek mit utal az ember előre.:( Mennének el a f_szba dolgozni..

(#3) ^Clown válasza Ice!? (#2) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

+1 Neked is, és a szerzőnek is. Kis odafigyelés -> a végén nagy elégedettség. Meg amúgy is rend a lelke mindennek...

(#4) Jhonny06 válasza Ice!? (#2) üzenetére


Jhonny06
veterán

Dettó. 9 van, amikor legalább 20-30 sikeres üzletem volt.

(#5) jaja1981 válasza Ice!? (#2) üzenetére


jaja1981
addikt

Mondjuk apiros pontot én személy szerint annyira nem preferálom.
Sok idő és macera mire mindenkinek adok, és vissza nem jön.

(#6) POWERIVÁN válasza jaja1981 (#5) üzenetére


POWERIVÁN
tag

Zsír nekem is teccik :R

I am a WindowsPhone Freak !

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

OMG, ez hatalmas.

(#8) Khaal válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


Khaal
őstag

Eddig 64 pirosat osztottam ki, és azóta még volt 10-15 sikeres üzletem (ezekre is mindenki meg fogja kapni 1-2 napon belül), ezzel szemben én még csak 17 pirost kaptam vissza eddig :O

(#9) Tim82


Tim82
nagyúr

Nagyjából másfél-két éve ezen az alapon küldök privát üzenetet, ha hirdetéssel kapcsolatban érdeklődöm. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10) #19617792 válasza Tim82 (#9) üzenetére


#19617792
törölt tag

Szerintem alapból is így kell. :) Én legalábbis így csinálom, hogy megnevezem a terméket, linkelem a hirdetést, aztán a kérdések. :K Még üzletet ugyan nem bonyolítottam le, remélem sort kerítek rá valamikor.

(#11) dízelracer válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


dízelracer
senior tag

Úgy 10-12 sikeresnek tekinthető üzleten vagyok túl 2007óta itt de nincs egy piros pöttyöm sem. Mondjuk ebből nem is csinálok problémát. Igaz egy ideje amióta helyhet vagyok kötve és nem megoldható a személyes átadás/átvétel már csak előreutalás esetén postázom el a dolgaimat, vagy utánvéttel abban az esetben ha a postaköltséget előre átutalja a vevő. Egyszer már megszívtam a "jófejségemet" még egyszer nem fogom. Ha valakit már jól ismerek innen a fórumról vagy korábban üzleteltünk annak elküldöm előre majd fizet ha odaért a csomag de ez egy elég szűk réteg (max 15-20fő). A többiek vagy utalnak előre vagy vegyék meg mástól.

(#12) Tim82 válasza #19617792 (#10) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én azért pár üzleten már túl vagyok. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13) 5teve


5teve
senior tag

csak megjegyezném, ennek a blognak semmi köze a pirospont-osztáshoz. :)

eddigi tapasztalat, az az, hogy továbbra is érkezik napi 1-2 értelmes privi, bár minden hirdetésem végére oda van linkelve a "használati utasítás". :)

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#14) dízelracer válasza 5teve (#13) üzenetére


dízelracer
senior tag

Ma esti termés... :(

Ugye nem adsz ki privátot, semmilyen formában?

[ Módosította: Viktor77 ]

(#15) szeksziboj


szeksziboj
tag

tök jogos, amúgy én is így szoktam privizni alapból

(#16) 5teve


5teve
senior tag

másik kedvencem, amikor elkérik a telefonszámomat. :D

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#17) Thomacrew97


Thomacrew97
tag

Privát üzenetet nem lehet linkelni ugye, azért idézem...
"Postázod is?"
20 Apróhírdetésem van fennt az oldalon kb. Döntsd el alapon...:(

Linkeltem neki ezt a bejegyzést, hátha okosodik tőle.:)

=-BA=-HeadHunterZ || Steam clan: -=Black Army=- || Steam account: ThomaCrew97 || CODMW2: Prestige 6. lvl 61

(#18) villamdexter


villamdexter
csendes tag

Hali !
Én azt vettem észre hogy hiába ír ki az ember olyat hogy amit te is leírtál hogy miről is beszélünk fogalmazza meg az érdeklődő, vagy hogy linkelj be, a többség továbbra is lusta olvasni és továbbra is az iq szegényeknek ezt magyarázhatod, nekem egy szavas meg egy mondatos privik is jönnek gyökérkéktől sajna, amik többségében hiányos tőmondatok és fogalmazni se megy sokaknak. Nekem ez a tapasztalatom. Remélem változnak egyszer ezek is.
u.i.: no meg a kedvencem amikor hívj ha kell... és nem hív, csak ír, pedig írtam hogy 1hétig nem vagyok :) aztán meg hogy nem írtál... lehet nem tud olvasni :D
üdv

[ Szerkesztve ]

Villám Dexter

(#19) Chaser válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


Chaser
titán

100 sincs, amikor 500+ üzlet volt:D Meg mióta linkelni kell az aprót is, egyéb módon létrejött üzleteket nem is fogadják el, így nem is vesződök vele max ha volt apró.

Nekem is számtalanszor jön olyan, hogy cseréled-e, beszámítasz-e, stb..csak a tárgy nincs ott hogy mivel kapcsolatban. Linkelgetni ugyan ritkán szoktam ha érdeklődök valamiről, de a tárgyat be tudom írni...sokaknak ennyi se megy :U

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20) megema


megema
őstag

Nekem sikerült csökkentenem a tárgy nélküli privátok számát azzal, hogy kiírom minden hirdetés végére az alábbi szöveget:

Érdeklődni csak Pü-ben, ha kérhetem. A gyorsabb ügyintézés érdekében kérlek add meg melyik apróm miatt írsz!
Addig él a hirdetés, ameddig nem érvénytelenítem!

Amióta kint van, nem igazán érkezik tárgy nélküli privát és hozzászólásokban sem igazán érdeklődnek. Ha mégis, akkor idézem a szöveget nekik.

A piros pontokra annyit tudok mondani, hogy ha szükséged van rá, akkor vesződni kell vele annyit, hogy az üzlet után ráírsz az üzletfélre: Minden rendben ?/. Köszi az üzletet! Ment a piros. Kaphatok én is?

A "piros" szót linkesíted és ennyi. Ha még nem található tőle származó hozzászólás a Kivel érdemes üzletelni topicban, akkor egy sablon szöveget bemásolsz a fenti után Jegyzettömbből, vagy odaírod, hogy az első hozzászólásban le van írva, hogyan kell adni.

Nekem körülbelül 90-100 üzletem volt eddig. Az elején nem kértem pirosakat, de egy idő után már igen, mert rájöttem, hogy megér ennyi vesződést. Jelenleg 72 pirosam van (bár ez az aláírásomban is látszik :) ) és nem kell előreutalással szórakoznom, kivéve ha rendelésről van szó persze.

Ha valaki nem hajlandó előreutalásra ezután sem, akkor csak sajnálni tudom, mert én máshogy nem vagyok hajlandó feladni semmit sem. Persze fordított helyzetben az itteni régi motorosoknak előreutalok, ha szimpatikus az illető és van pár pirosa is. :)

[ Szerkesztve ]

(#21) krisztiánzen


krisztiánzen
csendes tag

jó gondolat ezentúl és is így csinálom :K

Allak Akbar trrrrrrrrr

(#22) vorik


vorik
tag

Ezentúl én is ezt használom (mert hülye azért nem vagyok) :DDD

Ezer köszönet :R

recreational nuclear physicist

(#23) Kavinton75


Kavinton75
senior tag

És tudja és tudja és tudja :K :C :K :C
A hírdetésedben a "Kedves újonc" részt én cserélném "Kedves érdeklődöre", mert nem csak a kezdők érdeklődnek bármilyen konkrétum nélkül.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#24) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:) sajnos némelyik kétbites gondolkozású üzletembernek ez se megy....

saját példa: hirdettem 3-4 cuccot egyszerre (kormány, VGA, usw.).

PM jön: "mennyiért adod?"

de mit? az életemet? a szüzességemet?! aztán a 3. levélváltásra kiderült, hogy mit akar :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#25) sbazsi


sbazsi
veterán

Most akkor mennyiért adod?! Csere ütvefúró lapátgépre?! ;] ;] ;]

(#26) 5teve válasza sbazsi (#25) üzenetére


5teve
senior tag

vagy fűkaszára. :D (ezt nemrég ajánlották fel)

azon már csak magamba mosolygok, mikor a telefonszámomat kérik el. :)

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#27) dedra21


dedra21
csendes tag

Jó kis Topik :R

Üdv Dávid

(#28) MontyCrew


MontyCrew
senior tag

Lehet nekem is rá kellene szokni a piros kéregetésre.. már nagyon sok üzletet lebonyolítottam és sajnos én sem foglalkoztam ezzel a piros pontos dologgal, mert jómagam sem adtam, így nem is tudom/tudtam hogy hol kell ezt adni milyen módon és hogy lehet a sajátjaimat közzé tenni, de mostantól kérek is és adok is,, köszi a cikket, Jó, kár hogy a többség ezt nem olvassa el..

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#29) 5teve válasza MontyCrew (#28) üzenetére


5teve
senior tag

nem tudom észrevetted-e, de ennek a cikknek semmi köze a pirospontozáshoz... :U

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#30) olbaidhun válasza 5teve (#29) üzenetére


olbaidhun
őstag

Kötelezővé tenném a leírásodot, nagy UP érte!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#31) finu


finu
tag

Jogos,én a hirdetésbe és az adatlapomon is ott a telefonszámom, és majdnem mindig a telefonszámot kérik el legelőször.Nehéz olvasni a sorok között.

EricssonGH337,388,T10,T28,Nokia8110,8210,6210,5210,6510,6310,8310,6230,6310i,7250i,6230i,6280,6288,8850,6300,LG4XHD,Optimus G,G2,G3,G4.Mate9,Mate10 Pro,P20 Pro, Mate 20 Pro.P30 Pro.P40 Pro.P50 Pro.13 Pro Max.14 Pro Max.15 Pro Max. 15 Pro

(#32) janika1337


janika1337
tag

Hatalmas UP! Ez nagyon tetszik! :D

"Szerinted nagy dolog? Nem nagy dolog."

(#33) B.Tibi


B.Tibi
tag

Na én pont az a fajta ember vagyok akiről ez a cikk szól, nem tehetek róla, de egyszerűen ha valami felkelti az érdeklődésem, már megyek is vadul kérdezgetni, aztán a válaszüzenetből szembesülök azzal, hogy megint elfelejtettem odaírni mi is érdekelne pontosan, pedig meg vagyok róla győződve, hogy ezúttal igen is odaírtam, még a vizet is felkapom néha :D . Aztán gyorsan megyek és átolvasom amit elküldtem, akkor aztán jön a meglepetés :Y , "baxi, télleg megint nem írtam oda".
Nem hiszem, hogy ez értelmi vetületű volna mindenkinél, sokkal inkább érzelminek tudom be, egyszerűen a lehetőség azonnali megragadása, vagy a lehetőségről való lemaradás a kiváltó ok. Nem vagyunk egyformák, valamiben az egyik, valamiben pedig a másikunk jobb.

[ Szerkesztve ]

(#34) eXtenSior válasza B.Tibi (#33) üzenetére


eXtenSior
csendes tag

Ez így igaz. Bár nem régóta vagyok tag, de pár üzleten túl vagyok, sokszor jönnek ilyen üzenetek, mondjuk én ki tudom bogozni, abból a 3-4 hírdetésből, de akkor is jobb lenne ha mindenki így csinálná.
Van két fajtája a Ti "fajtátoknak" is, akik hirtelen felindulásból küldik a PÜ-t:
- Vannak akik a következő PÜ-ben már rájönnek, hogy valami kimaradt és szépen normálisan bocsánatot kérnek, magyarul bevallják a hibájuk.
- Vannak akik még akkor sem hiszik el, hogy "hibáztak", miután elolvasták saját üzenetük, vagy csak nem akarják bevallani.

Nekem is voltak ilyenek:

'Ipod touch?'
Odaírtam egy hírdetéshez, hogy csere érdekelhet...

(#35) CaptainChaos válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


CaptainChaos
tag

szintén...

70/403-03-54 Hívj, ha nem vagyok PH-n, és biznisz van JUSTICE FOR HUNGARY!!!! Szebb jövőt! Azért jó tengerparton lakni, mert csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék

(#36) Peterson_


Peterson_
addikt

Nos, sajnos igaz.
Most kaptam pár pirosat én is, pedig azért több mint egy éve aktív regisztrált tag vagyok.
De arra lusták az emberek, hogy honorálják, vagy ami még rosszabb, hogy viszonozzák a pozitív értékelést.
Pedig ez nem csak egy gesztus, ha kétségtelenül jól is esik bárkinek az elismerés.
Ez könnyebbé teszi az üzletet, hisz én sem linkelhetem, hogy néddmá a megbízhatóságom, kemény 2 pirospont. :N
Aztán hiába mondom, hogy hát kötöttem már 30 üzletet, adtam, vettem, mindennél korrekt voltam, és kiosztottam már 30 pirosat is, csak hát izé...
Az elején egyébként mindenki beleszalad ezekbe a hibákba, de aki nem leszarom hozzáállással működik ezen az oldalon, az sorra találkozik ehhez hasonló hasznos leírásokkal, amik segítenek, hogy ne legyen félreértés.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#37) alBEERt


alBEERt
csendes tag

UP a cikknek és a vele egyetértő hozzászólóknak :D szerintem az összes korrekt ember azonos véleménnyel van az adás-vételek helyes működésén.

ja és az oldalnak is :D

(#38) bufflak


bufflak
csendes tag

A legnagyobb UP amit ki lehet osztani itt!!!Jó lenne ha mindenki megjegyezné!!!

"Amikor a pokolban már nincsen több hely, a holtak a földet lepik el"

(#39) D1Rect


D1Rect
félisten

szia érdekelne a cucc cseréled valamire az se baj hanem de mindenképp érdekelne mennyi az ajja?

(#40) máyköl válasza D1Rect (#39) üzenetére


máyköl
veterán

Szia, tucc nekem szerezni telót? 30.-ra kéne.

(#41) 5teve


5teve
senior tag

:DDD ma kaptam egy privit.
ennyi volt benne:

up.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#42) ChoosOne


ChoosOne
csendes tag

akkor most egy nagyon nagy up eme remek műnek, és küldök egy "privit": beszámítasz téliesített macskaszőr vágó lombikbébi körömforgácsokat? :DDD

kedvencem: "mennyi az ajja főnök?"

(#43) 5teve válasza ChoosOne (#42) üzenetére


5teve
senior tag

tessék válaszolni: - hogy az alja külön nem eladó, csak a tetejével együtt. :)

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#44) Lord Dragon válasza 5teve (#41) üzenetére


Lord Dragon
senior tag

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :) :)) :)) :DD

(#45) lajthabalazs válasza Khaal (#8) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Lehet, hogy az üzletfeleid nem voltak annyira elégedettek :)

(#46) vorik válasza 5teve (#41) üzenetére


vorik
tag

Ilyet szívesen írok neked én is bármikor! :K

UP!

recreational nuclear physicist

(#47) Realradical


Realradical
őstag

Szia!

Gari van rá?

:DDD

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#48) 5teve válasza vorik (#46) üzenetére


5teve
senior tag

apróhirdetésben nagy hatása van az up-nak. :D
privibe meg főleg.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#49) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

Bárcsak mindenki e szerint cselekedne :K :B

Szépnapot!

(#50) Wind-Storm


Wind-Storm
őstag

Én is mindenkinek így írok... alap

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.