Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Drágának tűnhet a P12 Pro 5G verziója, de tablet fronton ez belefér.
Szerintem jól árazottak, bár a szoftver támogatás kérdéses.

Annyira mégsem vagyok biztos a fenti mondatban.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) Schuler888


Schuler888
senior tag

Ilyen aron mar sokaknak iPad optimalisabb valasztas, android fronton meg a Tab S szeria Dex-szel es wacomos S-pennel nem is kerdes, a lenovo elszaladt az arral

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#3) janeszgol válasza Schuler888 (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Na igen. A Samsung Tab S7 és S7+ sokkal jobb vétel ennél. Még akkor is, ha kevesebb memóriát tartalmaznak, és talán kisebb akkut. Emiatt is húztam ki a mondatom az előző hozzászólásomban.
Az Apple uralja a tablet kategóriát, de a Samsung bele tud ebbe szólni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Baszott drága rá sikerültek. Értem én hogy 5G meg hűha, de ez nem reális ár..

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) Lami66


Lami66
őstag

Az durva, hogy a wifis és az 5G képes között 100 ezer Ft a különbség.

(#6) milkabrams


milkabrams
őstag

iPad pro árban... :C

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#7) vlesi69 válasza milkabrams (#6) üzenetére


vlesi69
senior tag

Qrva drága! Akkor az S7 + tab mert Androidhoz vagyok szokva, se Apple se iPad nem kell.

(#8) okiteki


okiteki
tag

Az igen megint túlárazta magát a lenovó én 1 samu s7+ 5g kell néha tapizni és hát az 1 fokkal olcsóbb mint az itt lévő lenovo volt a kezemben az előző lenovo széria tabja na annál sokkal használhatobb mind a Ipad mind a Samu tabletje.

Érdeklődnék hogy még mindig pocsék a lenovó tabletek frissítése vagy ezen a téren még mindig gáz a lenovó.Az Ipad és Samu a szépen frissít min 3 évig de tudomásom szerint lenovo nem ilyen van már jobb tapasztalat felölle valakinek??? :F

(#9) joey04 válasza kbyte1024 (#4) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) Somatom válasza Schuler888 (#2) üzenetére


Somatom
veterán

A DeX elég bugos. Inkább a freeform módot használom, az meg Nugáttól bármelyik telón, tabon aktiválható.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#11) milkabrams válasza vlesi69 (#7) üzenetére


milkabrams
őstag

Ipadot használok, mert egyszerűen az volt ár/érték arányban a legjobb és 4-5 évig megfelel, pár napig falhoz b...tam volna, de már tetszik.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#12) Schuler888 válasza Somatom (#10) üzenetére


Schuler888
senior tag

Tudom hogy te eleg extrem modon veszed igenybe, de nekem semmi bugom nem volt meg vele, bar ugye csak net-office-tartalomfogyasztasra hasznalom. Ez a freeform meg olyan hogy a kedvenc zenei stilusom😆😁 de errol csak toled hallottam itt mobilarenan se lattam rola cikket, pedig hat ha tenyleg annyira jo akkor nem ertem miert nem ismerik es irnak rola

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#13) Somatom válasza Schuler888 (#12) üzenetére


Somatom
veterán

Több alkalmazásnál is benyögi, hogy nem tudja DeX -ben futtatni, mert az appot érintőképernyőre tervezték. Ezeket én Androidos boxokon régebb óta használtam egérrel, minthogy a Samsung kijött a DeX -szel.
A freeform mód hivatalos Android feature. Videó

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#14) Schuler888 válasza Somatom (#13) üzenetére


Schuler888
senior tag

Igen az lejott, hogy hivatalos, az a furcsa nekem, hogy nem igazan van rola szo vagy cikk pedig a feltoltott video is jo sok eves, namajd hetvegen tesztelem

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#15) Somatom válasza Schuler888 (#14) üzenetére


Somatom
veterán

Mert el van dugva. Nugáton még elég volt a fejlesztőiben aktiválni a tevékenységek átméretezésének a kényszerítését. Oreotól már ADB -n kell engedélyezni. Viszont, ezen az S7+ tabon gyárilag aktív. Pop up View -nak hívja a Samsung (így már találsz róla frissebb videókat). A hsz. -ben leírt kezelés nekem bonyolult. Telepítettem hozzá a Tálca appot, ami direkt ennek a kezelésére lett kitalálva.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#16) Schuler888 válasza Somatom (#15) üzenetére


Schuler888
senior tag

Jaaaa hogy mindvegig az elougro nezetrol volt szo? En azthittem ez is vmi kulon elindithato asztali mod mint a DeX, persze vagom a PopUpot :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#17) Somatom válasza Schuler888 (#16) üzenetére


Somatom
veterán

Ebből lett a DeX.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.