Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Jól látom, hogy a bal oldali kijelző körül bazi vastag a káva? :F

Ez is egy sikerteló lesz, az már biztos. ;]

Samsung Galaxy A54

(#2) gattolino


gattolino
senior tag

Tegnap nyomkodtam meg a Telekomban. Hát nem ájultam el tőle. Így van, a bal oldali kijelző nem hogy nem teljes, de olyan a kávája, mint egy 5+ éves telefonnak. És ez az akksi. Már sima 1 kijelzőnél sem kimagasló ez a 4000. Nem, hogy duplánál. Ez szép próbálkozás volt LG. :N
Talán majd legközelebb

Vivo X90 Pro Plus

(#3) Masooo válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


Masooo
aktív tag

Jól látod, de azért pár dolog elkerülte a figyelmed, legalábbis arra enged következtetni a megállapításod :) :R

Ez egy sima teló. Olyan mint egy note 10 vagy mate 30 vagy bármelyik. CSAK van hozzá egy tok aminek az egyik felében a teló kap helyet a másik fele pedig egy plusz képernyőt is rejt, Ezzel lesz ilyen furcsa a formavilága, de ha pl játszol felcsatolod, ha meg napi dolgokat intézel akkor nem és van egy sima telód.
Persze épp ezért az árazás kicsit extra, lgnek inkább véleményem szerint a középkategóriában kéne próbálkozni, alább nem lenne versenyképes, fent meg .... erős talán, persze egy kitűnő árazással, de így?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#4) btudos válasza Masooo (#3) üzenetére


btudos
veterán

Nézd meg bármelyik 5G képes telefon árát, hasonló szinten mozognak, nyilván nem véletlenül.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#5) rdt89


rdt89
addikt

Azért ára az van meg kell hagyni.

(#6) Duree


Duree
veterán

Ezzel az árazással nem fog tarolni, legalábbis nálunk. Műszakilag sem nyújt semmi extrát az 5G kívül, az meg számomra felejtős.

duree54

(#7) Masooo válasza btudos (#4) üzenetére


Masooo
aktív tag

Jogos, ezen képessége felett elsiklottam, persze a teló mellett is el fogok :U
Jelen állapotomban nekem az 5g kicsit olyan mint a 4k tv az én felhasználási módom mellé (ritkán tvzem, akkor is vmi tudományos adás megy, néha filmet játszom le rajta). 4k adás meg sima alap előfizetés mellett nincs rá, HD is alig, legalábbis itt a Balaton partján.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#8) hmb válasza btudos (#4) üzenetére


hmb
aktív tag

az 5g-es note 10+ pont 100 fontal tobb mint a sima.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#9) #16514048


#16514048
törölt tag

Inkább ebből hozhattak volna a hazai piacra egy olcsóbb, 5G és második kijelző nélküli variánst.

(#10) andor80


andor80
senior tag

A megapixel háború ismételt visszatrérése után az %G amivel az ilyen hulladék gyártók mint az lg megpróbálják lehúzni az embereket.Ki az a nemnormális' ?

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#11) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Az utolsó képen a jobb oldali kijelző tiszta Samsung stílusú.

(#12) Viktor0610 válasza Mr.Silkó (#11) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ja.
Azzal a különbséggel, hogy a Samsung már rég túllépett az ilyen széles noccson. ;]

Samsung Galaxy A54

(#13) hmb válasza andor80 (#10) üzenetére


hmb
aktív tag

az 5g oriasi uzleti lehetoseg szamtalan ioarban,de te mezei felhasznalo is pl lemondhatod az otthoni vezetekes netedet mint a vezetekes telot....vezetekes net 30 font volt korlatlan adat,sms.hivas 5g meg 40 font...

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#14) Mr.Silkó válasza Viktor0610 (#12) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az LG nincs lemaradva, ők direkt járnak más utakon.

;]

(#15) MrPetya19 válasza #16514048 (#9) üzenetére


MrPetya19
addikt

Vagy akár egy rendes G8-at...

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#16) jacis


jacis
nagyúr

400eFt?
Az LG pont oda való ahova tart......

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#17) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Akinek nem kell az 5g annak nemsoká jön a G8X ugyanezekkel a paraméterekkel kb 220 ezer ft környékén nyit. Tokkal vonóval mindennel. Sztereo hangszórót kap 2,5 watt hangszórókkal és olyan OIS t tettek bele,mint mobilba még soha. A lépkedéseket meg sem érzi. A 4000 es akku kb 8-10 óra kijelzőidőt tud. Tehát jól van optimalizálva. Persze ez tok nélkül értendő.

(#18) Remekelek28 válasza Remekelek28 (#17) üzenetére


Remekelek28
őstag

[link] G8X video bemutato.

(#19) Schuler888


Schuler888
senior tag

"Ehhez pont kapóra jöhet a V50-hez a csomagolásban mellékelt, másodkijelzős tok, ami a 6,4"-es, 3120 x 1440 pixeles POLED panelt egy valamivel kisebb méretű és felbontású társsal duplázza meg."
Kicsit olyan erzesem van, mintha a romanok vagy az oroszok fel akarnak venni a versenyt a samsunggal es a huaweiel de csak ennyire futotta a boszorkanykonyhaban. Gyufasskatulyaban szocske - roman tamagotchi. :D

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#20) szubrutin válasza Remekelek28 (#17) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Na az ugy viszont eleg faszanyosan hangzik :)

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#21) moleculez


moleculez
veterán

Nem trollkodás, meg flame, de milyen internet csomagokkal érhetők el az 5g telók? Van valami értelmes. (Most nem akarom elvenni abba az irányba a topicot, hogy az 5g nem a torrentezeni van, komolyan kérdem.)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#22) jeni válasza Remekelek28 (#17) üzenetére


jeni
félisten

de...
200000Ft lenne csak az 5G chip?
Ha a snapi 855 mellé menne akkor túlzó így is az ára.
Amúgy az 5G mellé valami 15Gb csomag vagy a korlátlan dukálna. A 2Gb adatcsomag mellé röhejes lenne egy ilyen teló.

[ Szerkesztve ]

(#23) Remekelek28 válasza jeni (#22) üzenetére


Remekelek28
őstag

A többi gyártónál se olcsóbb. Azvúdonságot meg kell fizetni sajnos. De látod,lesz olcsóbb verzio is.

(#24) #16514048 válasza Remekelek28 (#17) üzenetére


#16514048
törölt tag

"olyan OIS t tettek bele,mint mobilba még soha. A lépkedéseket meg sem érzi."

Erről van valami bővebb info? Elég hihetetlen számomra, hogy annyit kimozogna bármilyen mobilos ois.

Egyébként érdekes telefon lenne, de "tele" lencse nélkül számomra felejtős.

(#25) Remekelek28 válasza #16514048 (#24) üzenetére


Remekelek28
őstag

Igazából pár hete a mobilarena is megirta,hogy ilyen ois-t még egyetlen mobilba se tettek.
A V50 thinq ba is ugyanez van ,arrol itt egy video. [link]

(#26) #16514048 válasza Remekelek28 (#25) üzenetére


#16514048
törölt tag

De ezt honnan lehet tudni, hogy OIS és nem EIS? :F
Én nem találtam erről semmit egyelőre, hogy valami speciális OIS lenne benne.

Az a mobilaréna cikk se teljesen tiszta nekem:
"OIS-t is tartalmazó modul, amely 1/480 másodperces záridőt is tud"

Melyik az a telefon, ami nem tud ennyit?

De ha arra értik, hogy ennyit lehet kitartani azzal a OIS-szel, az is hülyeség. Ez nagyon rövid, ennél 10-szer hosszabbat is kitartasz bármivel...

[ Szerkesztve ]

(#27) Remekelek28 válasza #16514048 (#26) üzenetére


Remekelek28
őstag

Lehet nem az ois lett teljesen egyedi,hanem a következő amit egy másik cikk irt meg.
Mondjuk azt rosszul tudják,hogy az Lg első 4000 aksija. Volt már nekik 4500 is.
A készülékre összesen öt kamera került, amelyből kettőbe videoképmélység-szabályozót (Video Depth Control) építettek, így a mozgásban lévő tárgyak mindig tiszták maradnak a felvételeken. A távolság és képmélység elemzéséért a kettős látótér (Dual Field Of View) felel.
Az LG első 5G készülékébe a legújabb Qualcomm® Snapdragon™ 855 mobilplatformot a Snapdragon X50 5G modemmel együtt építették be. A telefon — az LG okostelefonok között elsőként — 4000 mAh-s akkumulátort kapott. A nagyobb teljesítmény miatt egy új, a megelőző modellben találhatónál közel háromszor nagyobb hőkamrás hűtőrendszert építettek a készülékbe, ami a hagyományos hőelvezető csöveknél hatékonyabban tartja alacsonyan a belső hőmérsékletet, és több alkalmazás egyidejű futtatása mellett is javítja a processzor teljesítményét.

(#28) andor80 válasza hmb (#13) üzenetére


andor80
senior tag

Mi köze a hszednek a túlárazott lg-hez?Senki nem az 5G előnyeit vitatja...

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#29) MrPetya19 válasza Remekelek28 (#17) üzenetére


MrPetya19
addikt

És tényleg jön Európába is?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#30) Remekelek28 válasza MrPetya19 (#29) üzenetére


Remekelek28
őstag

Egy magyar techvideoban mondták,hogy 2 hét mulva már kézben fogja és,hogy jön.

(#31) borand


borand
aktív tag

ez a teló egy rossz vicc :DD

(#32) dajkapeter válasza andor80 (#28) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Mi a túlárazás benne? Mivel ad többet egy Samsung, vagy egy iPhone, vagy netán egy Sony?

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#33) hemaka


hemaka
nagyúr

5G meg okes, bar lefedettsege kb 0, de ez a design. :DDD

(#34) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok kedves LG haterek! Sajnos az árazás valóban erősre sikeredett de ebben vastagon benne vannak a szolgáltatók! Én lényegesen olcsóbban jutottam hozzá kb 3 hete és bizton állíthatom,hogy egy nagyon jó készülék! Semmiben nem marad el a többi flagshiptől! Amikor 3ezres akksi volt benne akkor arra ment a fika, mostmár a 4ezresre is megy a nyafogás! Az annyira istenitett samuk esetén melyik flagship van 4ezres akksival? Azt látom mindenki szidja az LG-t de közületek hányan használták is?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#35) Mr.Silkó válasza gretzky77 (#34) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

"Az annyira istenitett samuk esetén melyik flagship van 4ezres akksival?"

Note 10+, 4300mAh

[ Szerkesztve ]

(#36) gretzky77 válasza Mr.Silkó (#35) üzenetére


gretzky77
veterán

Az a plusz 300 tényleg sok! Mondjuk a note széria sztem külön kategória és mennyibe is került nyitóáron!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#37) Remekelek28 válasza Mr.Silkó (#35) üzenetére


Remekelek28
őstag

6,8 as kijelzőhöz kell is a 4300

(#38) pengwin


pengwin
addikt

a Telekomnál listaáron 401 500 forintért, a Vodafone-nál 5G-s RED előfizetéssel pedig 396 690 forintért lehet hozzájutni

A Vodafone most tényleg 5 ezer forint kedvezményt ad egy havonta több, mint 10 ezer forintba kerülő előfizetés mellé?!

Üdv, pengwin

(#39) Viktor0610 válasza pengwin (#38) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is ezt néztem. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#40) Mr.Silkó válasza Remekelek28 (#37) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ez igaz egyébként. Viszont én a kolléga kérdésére reagáltam csak, ezt nem vitatom.

[ Szerkesztve ]

(#41) Mr.Silkó válasza gretzky77 (#36) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Erről nem volt szó, csupán annyi volt a feltett kérdésed, hogy ugyan melyik Samsung csúcsmobil rendelkezik 4000-es aksival. Erre válaszoltam.

Az árról meg kár is szót ejtened, hiszen ez az LG is 400.000 (!) pénz kis hazánkban, miközben az 5G az egyetlen kiemelkedő tulajdonsága a csúcskategóriás készülékek között.

[ Szerkesztve ]

(#42) Schuler888 válasza Mr.Silkó (#41) üzenetére


Schuler888
senior tag

De ott van az s10+ is, az is meg tobb is mint 4000 mAh.. szal lehet valogatni

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#43) Mr.Silkó válasza Schuler888 (#42) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Így van. Az utóbbi időben szerencsére egyre több gyártó megy rá a jobb üzemidőre. :K

[ Szerkesztve ]

(#44) jacis válasza gretzky77 (#34) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem volt egy LG V30 amit nagyon szerettem így nem mondható rám, hogy LG hater vagyok. Amiért nagyon gáz amit az LG csinált ezzel a készülékkel az, hogy a V40-be (ami a V30-hoz képest annyiban volt más hogy kapott egy zoom lencsét meg egy mocsok nocsot) rakott egy 5G modemet és most el akarja adni horror pénzért. Nulla fejlesztés két éve és az árazásuk meg úgy van megalkotva mintha feltalálták volna újra a mobiltelefonok világát. Az egész márka bukásra van ítélve. Ha nem lenne a háztartási és egyéb elektronikai ágazatuk már ott lennének ahol a HTC most (süllyesztő).

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#45) gretzky77 válasza jacis (#44) üzenetére


gretzky77
veterán

A noccs valóban nem szép legalábbis nekem nagyon nem jön be de ennyi áldozatot most bevállaltam! Azért a V40 és V30 között kicsit több a különbség, újabb proci több ram nagyobb kijelző - oké ennek noccs az ára! A V50 ugye prociban szintén előrébb lépett! Értem amúgy amit írsz és sok igazság van benne de azért kíváncsi lennék a többi gyártó milyen fejlesztéseket pakol be évről évre? Illetve hozzáteszem,hogy én bontatlan dobozzal kijelzős tokkal vettem 180-ért! A 400 egy beteg ár sztem is de ebben sztem bőven benne vannak a szolgáltatók

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#46) Remekelek28 válasza gretzky77 (#45) üzenetére


Remekelek28
őstag

Pát esti,éjszakai képet ha tudsz majd dobj be légyszives. Most néztem a mate 30 pro éjjeli tesztképeket és leesett az állam. Kiváncsi vsgyok a v50 mit tud.

(#47) gretzky77 válasza Remekelek28 (#46) üzenetére


gretzky77
veterán

Ok majd próbálkozom!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#48) Schuler888 válasza Remekelek28 (#46) üzenetére


Schuler888
senior tag

A p4 ebben siman ellopja a showt :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#49) leslien válasza gretzky77 (#45) üzenetére


leslien
nagyúr

hol vetted?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#50) gretzky77 válasza leslien (#49) üzenetére


gretzky77
veterán

Itt vettem hardveraprón! Lg-nél dolgozó kollégától.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.