Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #65537792


#65537792
törölt tag

Nem rossz.

(#2) #52588800


#52588800
törölt tag

PC -re már ki sem kell adniuk ;]

(#3) Def26


Def26
félisten

ez már megint mi a szar? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) Steven


Steven
addikt

Van bent boxm.. de en inkabb pcre várom... Remélhetőleg jobb graf miatt

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#5) ldave


ldave
félisten

Számomra meglelő egy a siker, mármint a nagysága. Évek óta 3DS-en ment csak ez a sorozat (ahol szintén jól ment), most váltottak nagygépre és 5 millióan megvették. Gondolom sok új játékost tudtak megfogni, a játék egyedi, az időzítés remek.

A Slime draws near! Command?

(#6) #65537792 válasza ldave (#5) üzenetére


#65537792
törölt tag

Igen. Elég jókor adták ki. Pont nagy a pangás. Hát gratula nekik. Meg is érdemlik. Nagy plusz, ha még a játék is jó. Nekem anno dreamcast-en vagy ps2-n volt egy rész. Nem volt rossz.

(#7) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

nekem bealvós hogy fél órán át ugyanazt a gyíkot kell gyepálni dehát sokaknak kihívás a gép ellen szenvedni naphosszat.

/s

(#8) Mister_X válasza wjbhbdux (#7) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja, köcsög gyík nem terül ki két pofontól, hogyrohadnameg.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) oriic válasza Mister_X (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát hja, mit képzel magáról. Ahelyett hogy öngyilkos lenne. ;]

Live-Die-Respawn

(#10) 3L1T3


3L1T3
addikt

:C :C :C :C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#11) Hopkins95 válasza wjbhbdux (#7) üzenetére


Hopkins95
addikt

Egyetértek, nekem is nagyon unalmasnak tűnik. :( Pistiék streamelték pénteken, de nem fogott meg. Túl sokat kell gyepálni a szörnyet, mire feldobja a talpát. Ehhez a játékhoz nagyon sok idő és türelem kell. :(((

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#12) oriic válasza Hopkins95 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Néztem azt a streamet/vod-ot, inkább nem kommentálnám. :DDD Bírom a srácokat tényleg, napi szinten nézem őket, de hogy semmit nem tudnak erről a játékról, az eléggé látszik. Aztán végül át is mentek Rainbow Six: Siege-ezni.

Best jelenet: Pisti rage-el a játékbeli társunk üzenetein, meg hogy nem tud a kiinduló táborunkban SOS flare-t küldeni. :DDD

szerk:

Aki nem tudná: SOS flare-el tudunk más játékosokat behívni, ha nem tudunk egy nagy dögöt egyedül kinyíni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13) Hopkins95 válasza oriic (#12) üzenetére


Hopkins95
addikt

Oké, ők is elismerték, hogy nem ismerik még ki magukat benne és azért sem ment most annyira nekik. Azért a multiplayert nem is hoztam fel, mert talán nem olyan rossz.
Holnap fognak a játékkal újra jópár órát játszani, meg is fogom nézni, mert talán már fluidabban fog nekik menni minden. :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#14) 3L1T3 válasza oriic (#12) üzenetére


3L1T3
addikt

Meg hát eleve tudsz úgy posztolni questet, hogy csatlakozzanak hozzád a társaid. :)

A TheVR vs Monster Hunter World témával kapcsolatosan az alapvető gond, hogy úgy áltak hozzá mint egy Soul game. Holott ennek semmi köze ahhoz. :)

A Monster Hunter World inkább egy offline MMORPG. . . Nem is lehet 20-30 óra alatt úgy végigrohanni rajta ahogy ők megszokták azt stream közben. Alsó hangon 2-300 órát bele lehet ölni úgy, hogy meg sem unod. 1000 óra is bőven beletud mászni úgy, hogy imádod a játékot.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#15) oriic válasza Hopkins95 (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Remélhetőleg utána néztek pár dolognak, és nem lesz rage olyan alap műveleteken, mint hogy hol kell a potiont ellőni. :DDD

Live-Die-Respawn

(#16) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ha már MH, örökzöld: [link] :DDD

Disclaimer: MH4-ig egyhelyben kellett álni potion bevitelekor és pózolt a karakter, Worldben mozoghatsz ration és potion bevitele közben, de megszakíthatják a monsterek. Mega potionnél még állni kell, de az folyamatosan tölt, tehát nem vész el a hatás, ha megsuakítják.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17) sp8787


sp8787
addikt

Meg is lepodtem meg nem is. A Friendlist-em tele van foleg koreai,kinai,amerikai jatekosokkal meg a Nioh miatt cca 300-400. Gyarkolatilag a tulnyomo reszuk ezt jatsza amiota megjelent.

(#18) AMD Power


AMD Power
titán

El is hiszem. Egy kollegam ezert ment el szabira! :)

(#19) fuwiradis válasza AMD Power (#18) üzenetére


fuwiradis
tag

gyerekek az oszi pc-s megjelenesig lesznek itt normalis vga arak vagy felejtsem el hogy ezt pc-n ertelmes aron jatszhato lesz?

(#20) pohár válasza oriic (#12) üzenetére


pohár
félisten

oddshottal ki is szedtem frissiben a legjobb jelenetet az egész játékból, én sírva szakadtam :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21) DaveHutt válasza oriic (#12) üzenetére


DaveHutt
őstag

Divatmajmok

(#22) Anaren91 válasza wjbhbdux (#7) üzenetére


Anaren91
senior tag

Kínáld meg egy kis Tide poddal hátha ő is szereti.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#23) b. válasza ldave (#5) üzenetére


b.
félisten

Emlékszem mikor kidobták az új 3DS XL- Monster Hunter verziót pár nap alatt elment belőle valami rekodnagyságú hardver- szoftver. Nintendo is meglepődött, mert tök sokan megvették úgy is a gép-Játék bundle csomagot, hogy már volt nekik alapból 3DS . Kb NES Mini szitu volt..

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#24) Televan74


Televan74
nagyúr

Konzolon 5M 3 nap alatt, PC -n 50k az összes eladás. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#25) Juhaszatti válasza Televan74 (#24) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Úgy azért nem rossz, hogy oda még meg sem jelent! :D

(#26) mike1334 válasza pohár (#20) üzenetére


mike1334
veterán

Nagyon igényes...kb 5 másodpercig néztem. Azért mert káromkodik, még nem lesz vicces. Elég fura, hogy ilyenek érdekelnek embereket. Persze nem vagyunk egyformák. Jah és persze nem Rád értem, csak úgy a jelenséget nem értem.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#27) Televan74 válasza Juhaszatti (#25) üzenetére


Televan74
nagyúr

PC -n a megjelenési összes eladásra gondoltam.Nem volt eléggé érthető,bocsi. :DDD

Konzol eladások 10M darabszámig meg sem állnak.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#28) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Hát elég vegyes képem van a játékról. Tetszik is meg nem is. Kivárom a pc-s verziót aztán meglássuk. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#29) sp8787 válasza GodGamer5 (#28) üzenetére


sp8787
addikt

En is igy voltam vele de egyre jobb sztem csak bele kell jonni.

Egyebkent ezt tobben irjak nem csak ennel a jateknal ,hogy "Megvarom a PC-s verizot.","Mikor jon mar PC-re?"....etc.

Ez gondolom a "Megvarom a tort verziot"-t eufemizmusa akar lenni valojaban.

(#30) #52588800 válasza sp8787 (#29) üzenetére


#52588800
törölt tag

Mert aki PC -n játszik, az mindenki kalóz? :U

(#31) sp8787 válasza #52588800 (#30) üzenetére


sp8787
addikt

Nem ezt irtam.

(#32) #52588800 válasza sp8787 (#31) üzenetére


#52588800
törölt tag

Nem, csak erre utaltál.

(#33) sp8787 válasza #52588800 (#32) üzenetére


sp8787
addikt

Nem erre utaltam hanem mast jelentettem ki. Mivel az esetek bizonyos reszeben tenyleg errol van szo.

(#34) #52588800 válasza sp8787 (#33) üzenetére


#52588800
törölt tag

Arról van szó, hogy nincs mindenki anyagilag olyan jól eleresztve, hogy bármelyik játékhoz, ami megtetszik neki, konzolt is vegyen. Vagy van egy jó gépe, amin tudná játszani. A kalózkodást meg nyugodtan el lehet engedni, mindig is voltak és mindig is lesznek. Amúgy én is megvárom PC -re, de ha veszel egy konzolt nekem, akkor nem :))

(#35) Raysen623


Raysen623
addikt

Továbbra sem értem mit eszik ezen a játékon 5 millió "légy". :F Még várom a pillanatot amikor megvilágosodik az elmém a játékkal kapcsolatban. Pedig voltam beta-n is...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#36) Tidus válasza Def26 (#3) üzenetére


Tidus
addikt

Akár mi ez a szar, veszik mint a cukrot.

(#37) Mister_X válasza Raysen623 (#35) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most komolyan leírod burkoltan, hogy a játék szar, aki meg megveszi, az meg hülye. Gratulálok.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#38) 3L1T3 válasza Raysen623 (#35) üzenetére


3L1T3
addikt

Jó szórakozást a semmihez! ;]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#39) Raysen623 válasza Mister_X (#37) üzenetére


Raysen623
addikt

Hol írtam én ilyet?! Láttam a játékot, játszottam a játékot de nem tudom mi az értelme... 5 millió embör viszont már csak nem téved...Röviden ennyi lett volna mondandóm lényege, de neked sikerült kiforgatnod a gondolataimat.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#40) ldave válasza Raysen623 (#39) üzenetére


ldave
félisten

A légy szó írásával kapásból arra utaltál, amire ezzel a kifejezéssel szoktak. Ha nem akarsz utalni valamire, akkor ne használj azzal párosítható kifejezést.

A Slime draws near! Command?

(#41) Raysen623 válasza ldave (#40) üzenetére


Raysen623
addikt

Idézőjelbe raktam...de akkor elnézést is kérek ha ennyire sértőnek hatott. :R

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#42) ldave válasza Raysen623 (#41) üzenetére


ldave
félisten

Nincs probléma, csak tudod nagyon unalmas a japán játékokkal kapcsolatos hírek 80%-ánál azt olvasni, hogy mi ez a szar/ki játszik ezzel/stb. Nem értem miért érzi valaki szükségét beírni, ha valami nem érdekli.

A Slime draws near! Command?

(#43) sp8787 válasza Raysen623 (#39) üzenetére


sp8787
addikt

A Beta-ra gondolsz, azt jatszottad?
Na az alapjan nekem se tetszett.

(#44) Tidus válasza ldave (#42) üzenetére


Tidus
addikt

Ezt a választ nem kellett volna off-olni.
Olvasgassa más is.

(#45) Def26 válasza ldave (#42) üzenetére


Def26
félisten

Én speciel magára a tényre írtam (PUBG után ebből is pikk pakk elmegy több millió db), hogy "mi a szar", nem a játékra. Habár kb. ugyanaz a vélemény a japán játékokról, de ezt egyszer már Veled átbeszéltük. :D

Nézegettem videókat róla nekem ez nem tűnik kifejezetten japán játéknak. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#46) mike1334 válasza Def26 (#45) üzenetére


mike1334
veterán

Aranyos cica segítők és akkora kardok, mint egy dínó? Ettől már alig lehetne japánabb a játék :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#47) Tidus válasza mike1334 (#46) üzenetére


Tidus
addikt

Néha elvetődők olyan oldalakra ahonnét le lehet tölteni valamilyen furfanggal a filmeket, Na ott szoktam látni hogy a Japán animációs filmeket, Songoku, DragonballZ, stb. több ezren töltik le, több ezren meg vissza. Hát kinek mi jön le.
Van olyan ismerősöm is aki valamelyik adón rendszeresen nézi a manga sorozatokat Japán nyelven, magyar felirattal, éjjel valamikor, mert trágár, és brutális az az eredeti fordítás( rajongóknál, ez a király). Az adott kábel TV adón, ez nézői kérések, reklamáció alapján megy így. De itt a neten is találsz manga fórumot.
Nekik ez jön be, ezt szeretik.

[ Szerkesztve ]

(#48) Mister_X válasza Tidus (#47) üzenetére


Mister_X
nagyúr

wat

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#49) b. válasza Tidus (#47) üzenetére


b.
félisten

:U :U
Most erre annyit írnék, hogy... inkább semmit.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#50) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Ez jó kis start volt akkor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.