Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) finley


finley
junior tag

Instant get.

(#2) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah hol vannak a minden telefon tepsi, vagy szar a hardver hívők???

Remélem Budáig hallatszik majd a tapsvihar... :DD :DDD

(#3) yuing


yuing
őstag

🥰

Annyit még hozzáfűznék, hogy abszolút nem érdekel, ha nem lesz benne telefotó szenzor, most is évente 2x használom. Egy vállalható üzemidő kell, illetve nem ezen akarok tükörtojást készíteni. Ha ezeknek is megfelel, nálam is azonnali vétel.

[ Szerkesztve ]

(#4) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Úgy látszik elindult valami...

Jó lenne minél több ilyen csöppséget látni.

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Hajra Asus! A Huawei helyett szivesen latom ujra (Samsung mellett), ha mar politikailag megfojtottak a kedvenc markam.

Amit meg szerettem anno, azok az Asus appok voltak, de mintha ez is hatrebb szorult volna.
(Mondjuk a Prestigio nem hianyzik, de anno az ebook readeret evekig hasznaltam.)

(#6) #16820480 válasza INGJOKE (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

Majd jönnek az "ezt nevezik mininek? 4,5 felett minden tepsi" hívőkkel :K

(#7) janeszgol válasza #16820480 (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Nagyon kenyelmes pl egy Lumia 630, de egy Huawei Y300-nal szamomra nincs jobb fogasu telefon. Most egy Pop C1 van a kezemben, 3.5 col. Kenyelmes. Viszont korlatozottan alkalmas pl egy ceges exceles, powerpointos tortenethez, netan cikkszerkesztesre (ujsagiro), videoszerkesztesre, feltoltesre (youtuber) stb.
De ez off, csak azert irtam, mert megszolitottal. :)

Egy 5.9 col sok mindenre eleg mar. Nem eleg kompakt, mint amire paran gondolnak, de a fenti muveletekre jo lehet.

(#9) #90305280 válasza #16820480 (#6) üzenetére


#90305280
törölt tag

1.5" felett mindegyik tepsi!
De annak is SD888-nak KELL lennie, max. 97g, vízálló, csókálló, stb.

Pfúj, vazzegh; bili...

:C

(#10) moleculez válasza #90305280 (#9) üzenetére


moleculez
veterán

De amúgy mit lehet < 4" -on (mert afölött minden tepsi!!4! )csinálni amihez kell azzal aktuális top hardver?! Ezt sosem értettem. :F Egyedül a desktop dokkolás életszerű talán.
Mert 6+ inchen csak-csak összevágok egy rövid családivideót, megszerkesztek egy képet ha kell, vagy játszom.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#11) #90305280 válasza moleculez (#10) üzenetére


#90305280
törölt tag

Divat a tepsire azt mondani: pfúj.

Nem érik át 1 kézzel; én már a 4.3"-ost is 2 kézzel használtam: egyszerűen fix fogást csak így lehet rajta eszközölni.
Kicsi legyen meg böszme felbontás: az extra nagy betűméret is hangya; vagy túl jó a szemük, esetleg mikroszkóp van beépítve...
(Mondom ezt úgy, hogy öreg vagyok, mint az országút + a cérnát is szemüveg/befűző segítő kézi szerszám - mi a neve annak a kis valaminek - nélkül fűzöm be; nem ördöngőség...)

(#13) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Én azért a Snapi 888 mellett/helyett egy kedvezőbb árfekvésű SoC-val is bevállalnám.

Snap 860-assal pl.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) #16820480 válasza janeszgol (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk én nem tudok rendesen gépelni annyira kis kijelzőn. i5-ön is szenvedés volt, minden második szót elírtam kb, de túl nagyon sem kényelmes. Amúgy csak baráti piszkálódás volt, mert csodálkoztam, hogy az első pár komment nem rögtön az, hogy "hogy merik ezt kompaktnak/mininek hívni" :D
Ez az 5,9 amúgy tök jó lenne, ahogy az alap Galaxy S mérete is megfelelő, csak itt ami kérdéses számomra, az a kamera mechanikája, meg a szoftveres támogatás.

(#15) #90305280 válasza #40993792 (#12) üzenetére


#90305280
törölt tag

Én a tudásomat kamatoztatom, nem szintén 0 hozzáadott tartalommal bíró MODERÁTORnak fogom, ingyen, odaadni (az 'ingyen' nem anyagi térre vonatkozik, segítek értelmezni, még ha nehéz is).
Amúgy a nehéz olvasást megkönnyítve: lassan mindenki pfújolja a tepsiket, mert divat. (Segítek: olvass vissza pár évet a hozzászólásokban, addig sem a magas lóról nyilatkozol. Aztán vissza jöhetsz sértegetni.)
ON hozzászólást majd akkor, ha a hozzászólások és tesztek, ismertetők CSAK és KIZÁRÓLAG hozzáértők tollából származnak.
Addig jogomban áll magánvéleményként ekként nyilatkoznom.

(#16) Noukoum válasza #90305280 (#15) üzenetére


Noukoum
veterán

Nincsenek fikázva a tepsik, egészen egyszerűen mikor megjelenik egy évben egy csomó mobil a nagy brandektől és keresni kell amelyik 150mm-nél kisebb akkor az olyan emberek csalódottak akik kis telefont szeretnének használni. És akkor 138mm alattiról nem is beszéltem mert az jelenleg az i12 mini és kész. :))

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#17) Graphics válasza #90305280 (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jogodban áll, de nem kötelességed...

Max visszajössz másodreggel.. Azt meg ugye nem lehet... Persze a szabályzatot azért elolvastad... Nem, nem lehet mindent...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) Luck Dragon válasza #16820480 (#6) üzenetére

4.7” lesz az jó ?! :DDD

Maga cikkhez nagyon csábított a Z7P , de erre nagyon kiváncsi leszek főleg ha fizikailag tényleg kicsi lesz és jó barátok lehetnek az SE2020-al. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) Noukoum válasza Graphics (#17) üzenetére


Noukoum
veterán

Max visszajössz másodreggel

Vagy a sokadikkal mert már ez sem az első regje. :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#20) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kicsi, kicsi de ha kinyílik a légycsapó akkor már nem is kicsi. Nekem a Samsung A82 megoldása erősebnek tűnik.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#21) domerator válasza INGJOKE (#2) üzenetére


domerator
veterán

Majdnem 6 collal az minden csak nem mini :W

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#22) Juhaszatti válasza domerator (#21) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az 5,4"-es iPhone 12 Mini az valóban mini, de egy 5,9"-es telefon már annyira nem, hogy még fejet falbaverő emoji is kíséri?

(#23) pusszycat válasza janeszgol (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A kedvenc márkád Honor néven kelleti magát továbbra is az érdeklődőknek. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#24) bigrock válasza #90305280 (#15) üzenetére


bigrock
addikt

Kemény vagy, ecsém.

(#25) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Kedvelem a picurka okostelefonokat, a használt gyűjteményemben van HTC Wildfire S és Samsung Galaxy Young is. Ami viszont a mai napig fapados szinten használható, tehát mennek az okostelefon funkciói is, a Huawei Y3 II, ami 134 x 66,7 x 9,9 mm. Ezt is még tökéletesen tudom kezelni egy kézzel. Egyébként ha csak telefon+zene+rádió kell, akkor van apró hagyományos készülékem is. Nekem nem gond a modern okostelefonok mérete. És imádom az új tenyeres jószágom amoled kijelzőjét nézni és tapicskolni. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#26) zozzo72 válasza #40993792 (#8) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Pedig kicsit becsapodtam... :)

Én 5 éve azt gondoltam hogy 5"-os telók megmaradnak örökre..

Emlékszem a háromésfél-négy " kijelzőméret (igaz alsókategoriában) milyen sokáig tartotta magát.

Akkor nem mertem volna elhinni, hogy a phabletek ilyen gyorsan átveszik a hatalmat. :K

(#27) El Diabl0


El Diabl0
junior tag

Várható volt, hogy meglovagolják az Apple sikerét! Reméljük minél többen! :C

(#28) HoldfenyLuna válasza zozzo72 (#26) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Nemrég megnéztük megint a Batman Sötét lovagos változatát, hát nini egy 5800 :D Tök apró volt a mostani tepsikhez képest, de ezek csak nőnek, már mind phablet.

Nekem dimenzióban az iPhone 8 jött be, annyira pont a kezembe való. Le tudok tőle guggolni, ha zsebben van, a játszótéren is elvagyok a gyerekkel, ha szaladok utána, nem érzem, hogy egy tégla ugrál a zsebemben.
Hiányzik, mikor még az övön lehetett hordani a telefonokat :)

(#29) this is life válasza domerator (#21) üzenetére


this is life
Ármester

A szélességével nem lenne gond , anno a lumiak is ilyen méretűek voltak, a hosszából lehetne kb 1cm faragni . A mostani mezönyben pedig igy is mininek számít .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#30) joey04 válasza El Diabl0 (#27) üzenetére


joey04
titán

Milyen sikerét? Nem fogy jól a mini.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) Ádám16


Ádám16
addikt

Ha nem i12 mini áron jön, és van DS, akkor megvan a M20P-m utódja.

(#33) hegedus001 válasza joey04 (#30) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Több fogy belőle mint a Pro MAX ból... just say'n

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 érdeklődni privátban.

(#34) finley válasza hegedus001 (#33) üzenetére


finley
junior tag

Nem mondod...

"Az elemzők szerint az iPhone 12 mini bukásának oka a magas ár is lehet, ugyanis az iPhone SE (2020) nagyságrendekkel jobb eladási mutatókkal rendelkezik. A kép persze összetett, hiszen az iPhone 12 Pro Max külföldön is drága, nem csak az EU-ban és hazánkban, mégis nagyon sokan keresik és viszik."

(#35) RoBos


RoBos
senior tag

Azért kíváncsi leszek hányan fogják megvenni (itthon) ha meglátják az árát is!
A mérete lehet, h mini, de az ára már korántsem lesz az ha megnézzük a hardvert amivel jönni fog. ;)

(#36) Ádám16 válasza RoBos (#35) üzenetére


Ádám16
addikt

A ROG5 jól van árazva. Ez alapján én reménykedem, hogy egy kisebb tudású készüléket nem mellé fognak pozicionalni, snapi 888 ide vagy oda.

(#37) RoBos válasza Ádám16 (#36) üzenetére


RoBos
senior tag

"...snapi 888 ide vagy oda..."

Ezt te mennyiért áraznád be?

[ Szerkesztve ]

(#38) cinemazealot válasza moleculez (#10) üzenetére


cinemazealot
addikt

Nem feltétlenül csak a képernyő igényes felhasználás lehet célterülete egy aktuális top hardvernek. Mára elég sok minden (is) átköltözött az okostelefonokra, nem csak a játékok, videó vágók, képszerkesztők. Számos olyan alkalmazás létezik ma, ami jó volna, ha beleférne egy kisebb zsebbe is. Ha pedig ezek között az appok között (amiből tényleg nagyon sok lett a mindennapi élethez) váltogatni kell, máris ott lehet a memória limit vagy a memóriában való váltogatás pl. processzor általi korlátja.

Én pl. ma már egyáltalán nem játszom, egyszerűen nem igényem, de örülnék, ha pl. az alkalmazás váltás vagy a böngészés gördülékenyebb lehetne az Xperia Z1 Compacton, amit máig kompromisszum nélkül süllyesztek el bármelyik zsebemben.

Őszintén, én még egy Xperia mini proval is ellennék, ha lenne aktuális hardverrel (2 évvel ezelőttig használtam is fő telefonként). Fel is csillant a szemem a Soyes XS tesztjére, csak az meg fizikai billentyűzet híján gyakorlatilag kezelhetetlen. A mai alkalmazás fejlesztők meg egyszerűen lesz@rják a kisebb képernyőket. A mini prót is azért voltam kénytelen letenni, mert a CIB banki alkalmazásának már a PIN kód bevitele sem fért el a kijelzőn (no meg az app a 512 MB RAM-ban, egyéb appok az 1 GB-os tárhelyen és ugye limit lett a max. 4.4-es Android is). Katasztrofális szoftver fejlesztés, holott miért ne lehetne egy banki alkalmazást 3"-en kezelni? :W

(#39) #16820480 válasza RoBos (#35) üzenetére


#16820480
törölt tag

Amúgy tökre nem kellene bele 888 szerintem. Bár akkor meg azért sírnának sokan, hogy miért buitítják le.

(#40) Wajk válasza joey04 (#30) üzenetére


Wajk
addikt

ne csak cikkeket olvass ;) már uncsi, de ez van :U

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#41) El Diabl0 válasza joey04 (#30) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Azért a többi gyártó szeretne annyi csúcsmobilt eladni egy év alatt, mint amennyi a Miniből fogy egy negyedév alatt. ;]

(#42) Ádám16 válasza RoBos (#37) üzenetére


Ádám16
addikt

200, max 220ra.

(#43) yuing válasza Ádám16 (#42) üzenetére


yuing
őstag

A Zenfone 7 274.500 Ft-on nyitott ÁK szerint, a méret miatt talán 1-2 feature kimarad belőle, de szerintem közelebb lesz a 250k-hoz, mint a 200.000 Ft-hoz.

Némileg off, de a Honor (Huawei :)) is visszatér. Snapdragonnal és GMS-el, nyáron várhatóak nekik is a csúcskészülékei. Bár talán ebben a méretosztályban nem lesznek jelen, mert a P50 is nagyon sokat nőtt a hírek szerint, már nem kompakt készülék. :((

(#44) finley válasza Wajk (#40) üzenetére


finley
junior tag

Az iPhone 12 mini az Apple okostelefon eladásainak mindössze 5%-át teszi ki. Szóval ja, elég nagy bukta. És még csak az sem igaz, hogy jobban fogy, mint a 12 Pro Max.

(#45) domerator válasza finley (#44) üzenetére


domerator
veterán

Ezt részleteznéd? Miből jött ki ez neked?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#46) Ádám16 válasza finley (#44) üzenetére


Ádám16
addikt

Ez egyébként miért érdekel titeket? Piacon van, 5 évig még jó teló lesz várhatóan, és amit tud a kompaktot igénylőknek, azt jól tudja.

Az Applet kéne sajnálni, hogy nem úgy fogy, ahogy ők várták? Vagy magunkat, mert lehet, nem lesz utód? Plz.

(#47) janeszgol válasza finley (#44) üzenetére


janeszgol
félisten

Én ilyen kijelentések előtt megvárnám az idei első negyedéves eladásokat. Egy táblázat van, amit fentebb is linkeltek. Abban az szerepel, hogy másfél hónap alatt eladtak 14 millió darabot. Nem mondanám, hogy bukta, azt sem, hogy sikeres. Mindenesetre ez eddig ígéretesnek tűnik.

(#48) Graphics válasza domerator (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem ebből matekozta ki. Ami ugye október-novemberi adat.. És hát azóta már nem mérvadó

[link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) #16820480 válasza janeszgol (#47) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azért amúgy arra az egyetlen táblázatra hivatkozni elég confirmation bias szagú dolog, főleg mivel nem közöl az Apple hivatalos darabszámot, csak innen-onnan lehet összevadászni valamit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.