Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nexplo


nexplo
őstag

Nem hiszem hogy ez akkora érvágás a cégnek. Nyílván nem jó de ezek a termékek amúgy is forgalomba kerülnek. 100% hogy ezért fizetni nem fognak. Kellemetlen de max a konzekvenciát kell levonni belőle, mégpedig hogy egy ekkora tech órásnak mindenhol védenie kell magát.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#2) Gargouille válasza nexplo (#1) üzenetére


Gargouille
őstag

Kérdés, hogy még mi egyébhez fértek hozzá? Biztos nem a legértékesebb zsákmányukkal demóznak, valószínűleg vannak ott fájóbb pontok is mint pár design terv.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#3) PROTRON válasza Gargouille (#2) üzenetére


PROTRON
addikt

Pontosan, a fő kérdés hogy a dokumentációk alapján utángyártott módszerekkel meg lehet-e kerülni az Apple beépített tiltásait, amivel biztosítja a pénzügyi helyzetét.
Ha a felhasználók olcsón megtudják venni a csere alkatrészeket minek költenének apple care, vagy épp még 10x-es áron az apple care nélküli szervízre?

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#4) Beerheart válasza nexplo (#1) üzenetére


Beerheart
csendes tag

Nyilván nem látok az Apple fejébe, és azt sem tudom, hogy a múltban engedtek-e már zsarolásnak, de szerintem semekkora érvágásért nem szabadna fizetniük. Ha egyszer megteszik, azzal kb. célkeresztet festenek magukra.

The system can not detect parking spaces made after detecting or before detecting; --- Renault

(#5) nexplo válasza Gargouille (#2) üzenetére


nexplo
őstag

Ezt valóban nem tudjuk. Fizetni akkor is butaság lenne mert akkor nem lesz vége sosem...

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#6) Alert89 válasza nexplo (#5) üzenetére


Alert89
tag

És ha a kiszivárogtatások miatt a részvényárfolyam milliárdokat esik, akkor is így gondolkodnál a helyükben?

(#7) gabor7th


gabor7th
addikt

Biztos elkerülhetetlenül fontos volt a cég legérzékenyebb titkait olyan gépen tárolni ami közvetlenül neten lóg... hát így jártak. A legszuperebb biztonsági programm stb. se volt elég.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#8) Gargouille válasza PROTRON (#3) üzenetére


Gargouille
őstag

Pontosan ilyesmikre gondolok én is. Az ilyen jellegű adatok messzire vezető következményekkel járhatnak.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#9) LurkerSheik válasza Alert89 (#6) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Ma csak 2% pluszban van például az AAPL, az egy 2300 milliárdos cégnél úgy közel 50 milliárd dollár.
De az indikátorai se rosszak. ;)
Nem ez fogja elriasztani a befektetőket.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#10) nexplo válasza Alert89 (#6) üzenetére


nexplo
őstag

Ez már megtörtént mert kiderült. Egy hír kevés ahoz hogy bedöntse őket szerintem :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#11) M@cika válasza Alert89 (#6) üzenetére


M@cika
őstag

Alapszabály, hogy NEM fizetünk. mert semmi nem garantálja, hogy akkor nem élnek vissza a megszerzett adatokkal.

Nasit a kis fehér medvének!

(#12) nexplo válasza M@cika (#11) üzenetére


nexplo
őstag

Jogos :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#13) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Megérdemlik... én szerettem az apple termékeket, de amit az ios 14 essel tettek! :( Szeptember óta szar a szoftver, rengeteg új és régi készüléken nagy gondok vannak, az akkuzabálás nekem a fő problémám... Képtelenek kijavítani, régi - jól müködő (13.7) iost pedig ugye nem lehet visszatenni... Undoritó egy cég :(

(#14) nexplo válasza metalstorm (#13) üzenetére


nexplo
őstag

Az almafanok mindjárt megdobálnak vigyázz mit írsz :) Az android is megéri a pénzét én azt mondom.. ;)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#15) #93448704


#93448704
törölt tag

Vajon 50 millió USD-ből el lehet-e intézni, hogy a hacker csoport soha semmit ne tudjon a jövőben közzétenni pl.: a végtagjaik hiányában. Irigylem a magabiztosságukat.

(#16) PROTRON válasza #93448704 (#15) üzenetére


PROTRON
addikt

Szerinted meg tudod találni őket?
Szerintem ha elvállalnád ilyen olcsóért és garantálod a sikert, azonnal felvesznek. Ne feledd, ha nem sikerül, a te végtagjaid fogják bánni. ;)

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#17) nexplo válasza PROTRON (#16) üzenetére


nexplo
őstag

Tuti mindenkit meg lehet találni csak idő és pénz kérdése.
A gond akkor van ha Észak-koreában ülnek :DDD

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#18) #93448704 válasza PROTRON (#16) üzenetére


#93448704
törölt tag

Nem tudom, sosem próbáltam még :-)

(#19) kavalkád válasza Alert89 (#6) üzenetére


kavalkád
aktív tag

emiatt nem fog.

(#20) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Amatőrök. 50 millió, egy ekkora cégnél ?
Minimum 500-at mondtam volna be az almának.

Egyiket se fizetik ki mondjuk .. :DD

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.