Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Idén jöhetett volna egy A53s valami értelmeS procival...

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#2) Luck Dragon válasza bollokcs80 (#1) üzenetére

Ha hasonló alkotásra vársz , mint az A52S , akkor szerintem ebbe nem lesz részünk újra .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) noisia


noisia
aktív tag

"az elérhetőbb árú A-szériát fel kell ruházni a csúcstelefonok képességeivel"

Phersze persze ... ha egy A54-ben S22 minőségi kamera lesz, akkor kb az utolsó un. "előnye" is elvész a csúcstelefonoknak. A kamerán kivül már semmit nem tudnak felmutatni, amiben relevánsabban jobbak lennének. Az A53-asom kb mindenre is elég ( persze én nem játszok, hedonizmus nem az én asztalom :N )..

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#4) bollokcs80 válasza Luck Dragon (#2) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Sajnos. Amúgy nem lenne rossz a sima 53 se, ha kapott volna egy 778-at, mint az elődje.

B.Cs.

(#5) Segal válasza noisia (#3) üzenetére


Segal
veterán

Max még a vezeték nélküli töltés a felsőkategória sajátossága.
Amúgy attól hogy a főkamera jobb lenne, a periszkópos helyett tutira valami makró maradna.
Meg ugye jövőre már a 200mpx lesz a marketingduma a kameránál... :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6) klaya86 válasza noisia (#3) üzenetére


klaya86
senior tag

Szerinted egy jó kamera választja el a közép és felső kategóriát? Már messziről is látja az ember a különbséget. Vékonyabb kávák, minőségibb anyaghasználat és összeszerelés, sokkal komolyabb kijelző (magasabb fényerő, nagyobb színtér, magasabb, adaptív képfrissítés) Ezek csak a külső dolgok, amiket kézbe véve azonnal levágsz. Aztán ugye ott a jóval erősebb processzor, gyorsabb ufs tároló, gyorsabb ram,sokkal jobb főkamera, ultra széles, telefotó kamera,vezeték nélküli töltés, hosszabb szoftveres támogatás és még lehetne sorolni.

(#7) #95462144 válasza noisia (#3) üzenetére


#95462144
törölt tag

"A kamerán kivül már semmit nem tudnak felmutatni"

Tudod milyen az A széria anyagminősége az S szériához képest? Hulladék... És akkor még szépen fogalmaztam.

(#8) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Dehogy hulladék az.
Mondom ezt iphone 13pmx tulajként.
Olyan ez mint a 300 és 500 lovas autó.
Aláírom, hogy jobb, de feleslegesen jobb egy átlag sőt átlag feletti usernek is.
Mindenre is elég egy hasonló kaliberű mobil.
Egyébként az A52s-t tényleg túl jól eltalálták tavaly.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#9) #95462144 válasza LurkerSheik (#8) üzenetére


#95462144
törölt tag

"Aláírom, hogy jobb, de feleslegesen jobb egy átlag sőt átlag feletti usernek is."

Saját tapasztalatból írom. Az A52s anyaghasználata egy hulladék, annyira az, hogy a tok, amit használtam egy életre nyomot hagyott a hátlapon. A gombok minősége a gagyi műanyag keret minden csak nem minőségi messze elmarad az S szériától, barátnőmnek S22 van jelenleg ég és föld a két készülék minőségben. Az lehet, hogy tudásban korrekt az A52s, de anyagminőségben nem ilyet csak az ír, aki nem fogta a két telefont soha, mert ez nettó hazugság nagyon nincsenek egy szinten minőségben! Lehet, hogy mindenre elég a teljesítménye, de minden másban sajnos gagyi. És pont emiatt ez volt az utolsó A szériás telefonom.

[ Szerkesztve ]

(#10) LurkerSheik válasza #95462144 (#9) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

És minek az extra anyagminőség ha tokban hordod? :F
13 pmax acél, ezáltal k.va nehéz. Negyed kiló.
Teljesen felesleges. Addig láttam a telefont amíg megvettem, azóta bőrtokban van.
De valamiért ez a becsípődése az embereknek a prémium kategóriához. Szépen csillog a vitrinben a fém meg az üveg, csak használni ne kelljen.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#11) badacsony válasza #95462144 (#7) üzenetére


badacsony
őstag

Egyetértek, az x0 telefonoktól kezdve az "A" sorozat kibővült és eltűnt a minőségi anyaghasználat, elvesztette a "premium midrange" érzetét.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#12) #95462144 válasza LurkerSheik (#10) üzenetére


#95462144
törölt tag

"És minek az extra anyagminőség ha tokban hordod?"

Mondjuk, mert nem hullik darabokra, ha leejtem?

Volt 13PM telefonom, nem lehet ezzel összehasonlítani. Igen nehéz mert anyagból van és a tok nem hagy nyomot a gagyi műanyag hátlapban, mert prémium a minősége. Mondjuk tartósság? Jobb hőelvezetés? Későbbi eladhatóság? Tovább bírja a masszív kialakítás, mint a gagyi műanyag? Igen ezek mind fontosak. Eleve onnan indult ki a beszélgetés, hogy nincs különbség a kategóriák között, de van és nem is kicsi.
Az, hogy ki milyen formában használja tokban, vagy anélkül egyáltalán nem releváns azt mindenki a saját preferencia alapján dönti el és semmi köze a témához.
És attól, hogy nincs rá szükséged, mert ez csak "egy becsípődés" rossz vicc főleg megkérdőjelezni más tapasztalati tényezőjét egy adott termékkel amit használ, amikor még kézben sem fogtad soha, mert elolvastad a spect vagy más véleményét. :W
Az anyaghasználaton kívül remek telefon. Javaslom fogj egyet kézbe az Iphone után és gyere ide vissza.

#11badacsony:

Pontosan. A 2017-es A szériából van több a vitrinben, fém keret és masszív minőségérzetet nyújt az összes.

[ Szerkesztve ]

(#13) LurkerSheik válasza #95462144 (#12) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Fogtam nem is egyet. ;)
Szerinted gagyi, szerintem meg valami mást fogdosol ami nem kemény és prémium érzetű. ;]
Topicot zártam részemről. :B

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#14) Fecogame válasza #95462144 (#9) üzenetére


Fecogame
veterán

Van közte különbség (volt S21-esem, most pedig A52s), de nem annyira drámai, mint a hsz-edből lejön :)

Tényleg gyengébb, de teljesen használható. :K

Mindkettő céges telefon (volt), ezért váltottam vissza tudásban.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#15) #95462144 válasza Fecogame (#14) üzenetére


#95462144
törölt tag

Senki nem írta, hogy nem használható, mert tudásra teljesen jó telefon, amit írtam is. Viszont olyan telefonom sem volt még, hogy a tok belevágott volna a hátlapba, mert annyira gagyi műanyagból lett volna mint ez.

(#16) maczera válasza #95462144 (#15) üzenetére


maczera
aktív tag

Csak kíváncsiságból: milyen tok az, ami "belevág a hátlapba"?
Én egy vékony, mezei TPU tokot vettem az A52s-hez, hogy stabilabb legyen a fogás és teszi a dolgát.

(#17) #95462144 válasza maczera (#16) üzenetére


#95462144
törölt tag

Mágneses nyitható Litchi.

[ Szerkesztve ]

(#18) noisia válasza klaya86 (#6) üzenetére


noisia
aktív tag

Contra:
- fél milliméterrel vékonyabb káva kb semmilyen szempontból nem releváns különbség
- anyaghasználat: talán, de tokban van mindkettő, tehát megintcsak nem releváns
- összeszerelés: semmilyen középkat telefonom nem esett még szét, pedig lyukaskezű vagyok és sokat ejtem a telefonokat
- az A53 és a tesóm S22 kijelzője között nem látok érdemi különbséget
- jóval erősebb proci nem releváns, mindenre elég amire használva van és nem is melegszik
- ugyanúgy UFS 3.1 tárolót használ
- konkrétan ugyanolyan gyors memória van benne
- szoftveres támogatás 3 főverzió + 4év - ennél az S22 sem fog többet kapni

Pro:
- a jobb/több kamerát megadom - de azt írtam is, hogy az jobb
- vezetéknélküli töltést is megadom
- talán még a DEX - embert nem láttam még dex-et használni

Válaszom: nekem nem ér 200.000nyi különbséget eme "tudástöbblet" !

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#19) noisia válasza #95462144 (#7) üzenetére


noisia
aktív tag

Tudom. Üveghátlap, amit soha többet nem akarok, mindegyik betört eddig (tokban is)..
Fémváz? Mert a plasztikvázas szétesik vagy mi?
Recsegésre meg ezt sem tudom semmivel rábírni ...

[ Szerkesztve ]

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.