Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arn


arn
félisten

A jelenlegi megoldasokkal es arszinten kisse tul van becsulve. Nekem a mostani telok helyett sem kellene, mindegyik kezdetleges. De van bennuk potencial.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#2) Polarstar válasza arn (#1) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ennyire hülye pénzes emberből össze tudnak szedni ekkora eladási tételt?
Kétlem!

Idegesít ez a sok kétes értékű szeméttermelő termék. A samu vajon mennyi fát ültet ez idő alatt?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) mjani1172


mjani1172
addikt

Ennek Zack fog ürülni a legjobban.

(#4) enginev3.0


enginev3.0
félisten

5-6 millió forintos fizetést várok jövőre, de hát ez sem érdekel senkit

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Véleményem szerint ha 1 milliót eladnak az már jó.

(#6) nyisziati válasza zozzo72 (#5) üzenetére


nyisziati
veterán

Szerintem is. De ha nagyon jól megy, akkor se lesz több valószínűleg a felénél.

(#7) joelke HU


joelke HU
senior tag

Elég optimista becslés... A németeknél az mm-ben már potom 2100 euróért hazavihető a cucc... :DD

Motorola G51

(#8) cskamacska válasza nyisziati (#6) üzenetére


cskamacska
addikt

Ahhoz először jól kellene mennie. ;]

Ki kellene javítani minden koncepció-készülék féle hibáját, rendesen időtállóra összerakni, és mondjuk felezni az árát. Ha ez meglesz, akkor már csak kell 5-10 millió ember aki összehajtogatott tablettel akar telefonálni. :))

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#9) #72630400 válasza cskamacska (#8) üzenetére


#72630400
törölt tag

Ja.5-10 millió balek :DD

(#10) Segal válasza enginev3.0 (#4) üzenetére


Segal
veterán

egész évre?? ;] :P

Viccet félretéve amúgy ha elkezdik kijavítani a gyerekbetegségeket, meg őjragondolják az árazást (1500 euro) akkor már elkezdik majd venni a geekb*zik, aztán 21-ben meg ha bekerül egy S vagy Note széria (inkább utóbbi) funkciói közé (1000-1100 euros) akkor meg vinni fogják mint a cukrot. (birkanyáj effektus) Persze ehhez idő kell de az első kamerák, szines kijelzők stb is sehol sem voltak aztán pár generáció után hatalmasat fejlődtek. Itt is ezt várom csak adni kell neki időt.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

"5-6 millió elhajítható mobilt remél a Samsung jövőre" :))

#7: inkább ilyen haszontalan kamukütyükre b.szák el a pénzüket, minthogy máshol hajtsák fel a keresletet+árakat :)). Én meg valszleg megünneplem a most 3éves telóm 4. és 5. szülinapját is.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#12) B.Gaboo válasza #72630400 (#9) üzenetére


B.Gaboo
tag

az apple is talál annyit, akkor nekik is menni fog ;)

komolyra fordítva, biztos, hogy nem fog ennyi elmenni.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#13) Dɨngodilɇ válasza enginev3.0 (#4) üzenetére


Dɨngodilɇ
csendes tag

Biztos vagyok benne, hogy volt aki Venezuelában is hasonlóan gondolta, de most mégsem örül. ;]
Nagyon merész számok ezek a Samsungtól, annak fényében, hogy ezek az első fecskék. Akinek kell egy tablet olcsóbban megússza 2 eszközzel és jóval kevesebb kompromisszummal most. Persze azért kíváncsi leszek 5 év múlva mekkora részesedést fognak kitenni ezek a csiki-csuki mobilok.

(#14) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Viszont ha abból indulunk ki, hogy mennyi buta ember van sok pénzel a szám alá van becsülve. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#15) Depression válasza Dɨngodilɇ (#13) üzenetére


Depression
veterán

Engem meg hiába érdekelne ez a kütyü, ez egy ps4 pro és egy igazi gamer pc ára együtt, vagy 2 hét nyaralás egy szigeten, vagy akár az autót is cserélhetném fiatalabbra ennyi pénzből.
Már az iphone-okból is a olcsóbb, illetve a régebbi modellek kelendőbbek, mert már most elérték azt a lélektani árat, amit nem szívesen fizetnek ki a nyugatiak sem.
Attól még vannak fiatal, nemdohányzó, szülőknél élő, jólkereső techfanatikusok bőven, akik meg fogják venni.(sok pénz, semmi külső tényező) Ha én venném meg most, akkor kereshetnék új albérletet és barátnőt ,az tuti.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#16) macman507 válasza Segal (#10) üzenetére


macman507
aktív tag

"ehhez idő kell de az első kamerák, szines kijelzők stb is sehol sem voltak aztán pár generáció után hatalmasat fejlődtek. Itt is ezt várom csak adni kell neki időt."

Csak arra volt igény, és jóval hasznosabb volt, mint az hogy kettéhajtható a telefon és várjuk, hogy mikor reccsen el és borul sötétbe az egyik fele, de legalább összecsukva majdnem olyan vastag, mint egy téglafon. :D

Én ezt majd akkor tudnám elképzelni, ha már legalább olyan vékony összehajtva, mint a mai mobilok. Meg összecsukva is ugyanazt kéne tudnia, mint a maiaknak, és még ott lenne az, hogy egyben tablet is, néha jól jöhet a nagy kijelző.

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#17) maczera


maczera
aktív tag

"5-6 millió eladott hajlítható mobilt..."
Esküszöm, elhajítható mobilnak olvastam. :DD

(#18) Segal válasza macman507 (#16) üzenetére


Segal
veterán

Csak igényt kell rá teremteni.
Ha majd osztott képernyőn tudja egyszerre nézni a youtube-on a cicás videót a másik felén meg faszbookon lájkolgathat az ember akkor az első birkák menőzésből venni fogják a csorda meg követni fogja a nyájat...
Továbbra is tartom hogy nem ezt hanem majd a harmadik generáció körül. Ez még esetlen meg drága is de szerintem 2 év múlva ott lesz a felsőkategóriába a hajlíthatóság és zabálni fogja a nép.
Ahogy a vak is mondta majd meglátjuk.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#19) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

A Xiaomi Alpha-ja ezeket a csiki-csuki izéket, oda-vissza körberöhögi.

(#20) Juhaszatti válasza ΞΔGLΞ (#19) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nem hiszem, hogy alternatívái lennének egymásnak.
Aki ehhez hasonló (tartalomfogyasztáshoz nagyobbá hajtható, akár külső akár belső főkijelzővel) telefont szeretne, sosem fog Alpha-t venni.

(#21) kikikirly válasza macman507 (#16) üzenetére


kikikirly
senior tag

,,de legalább összecsukva majdnem olyan vastag, mint egy téglafon. "
Ez az egyik.Másik hogy baromi ronda összecsukva...Designra mintha visszarepültünk volna 20 évet.

(#22) logitech1


logitech1
tag

Összecsukva téglafon :C

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#23) icp1970


icp1970
senior tag

Lehet kicsit túl magasak az elvárasaik szerintem.

(#24) #96302336


#96302336
törölt tag

5-6 millió hajítható mobilt ígér a Samsung jövőre. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.