Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Nem csúnya, a simára meg be is neveznek, de félő hogy elkaszaljak az amcsik. Ezeket is idővel...

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Épelméjű ember ennyiért nem veszi meg 4G-vel. Csak ha nem ért hozzá vagy kényszeritik. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) kbyte1024 válasza pusszycat (#2) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nyilván de attól még korrekt a cucc. Bár én pont tojok az 5G-re :K itt csücsül a fiókban a mi 10T is😂 ja nem az nálad csücsül :C

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) pusszycat válasza kbyte1024 (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam, nálam de nem az 5G miatt, hanem huzza a zsebem. Tokkal majd 250 gramm. Pedig tényleg villámgyors. Na azon is buktam. :W

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

ami igencsak borsos 5G modem nélkül, ám ebbe nincs a Huawei-nek beleszólása.

Ezt nem értem, valaki megtiltotta a Huawei-nek, hogy olcsóbban adja a telefont :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#6) Badboys


Badboys
őstag

Nem csak a hüvely szív. Tegnapi EU tagállam javaslata apján Xia mau is hamarosan osztozhat a hüvellyel. Kémprogramot találtak benne.

(#7) pusszycat válasza Badboys (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, ja a googlet lefülelték rajta... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) Donki Hóte válasza pusszycat (#7) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Azért annál kicsit komolyabb az ügy.

Elnézést a HWSW-s linkért, de valamiért a PH! nem hozta le ezt a hírt ;]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#9) pusszycat válasza Donki Hóte (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Olvastam, de nekem ne mondja meg egy litván, h hova tegyem a telefonom, amit izzadva kerestem meg. (az árát)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) kbyte1024 válasza pusszycat (#9) üzenetére


kbyte1024
addikt

Majd a szabad Tibet mozgalom megmondja😂😂

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#11) Voloka válasza Donki Hóte (#8) üzenetére


Voloka
tag

Na jó, ők lebuktak. A többi, meg nem.
Ennyi.
Amúgy, meg ez aztán rohadtul teljesen mindegy, a közösségi oldalak használata mellett!
Egy magán ember számára, ez teljesen érdektelen. Egy politikus, vagy egy magas rangú gazdasági vezető...stb. legfeljebb, nem vesz ilyet. Amikor az NSA mindenkit felügyel, et a hír hetvenketted rangú

(#12) Lami66 válasza Donki Hóte (#8) üzenetére


Lami66
őstag

Idézek a cikkből
"Az affér mindazonáltal vélhetően csak az egyik velejárója az utóbbi időszakban kialakult, meglehetősen feszültté vált litván-kínai viszonynak..."
Aha. Szóval litvánék utálják a kínákokat, és ennek az utálatnak a mellékterméke ez a hír.
Gondolom a litván kiberbiztonságiak megtalálták azt a lólábat amit a német, angol, izraeli biztonsági kutyaütők képtelenek voltak felfedezni. Vagy hozzájuk kínai belpiacos Xiaomik kerültek, mert az olcsóbb mint az euból származó áfávalterhelt....

[ Szerkesztve ]

(#13) 7Heads Drago válasza pusszycat (#2) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Jah mert ugye az 5G fontosabb már mint a víz vagy a levegő. A 4G-t is eldobja sokszor a telo nemhogy az 5-öt. Illetve arra nekem pl nincs rá felesleges lovém. Mert ugye ez se ingyen van.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#14) pusszycat válasza 7Heads Drago (#13) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Amennyibe ez kerül már minden telefon 5G képes. Nem azt mondom, h nem lehet élni nélküle (itt még a környéken sincs 5G) de, h gondolják ezt mégis?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#15) joey04 válasza pusszycat (#2) üzenetére


joey04
titán

szerintem meg mindenkinek egyéni preferencia, hogy mi a fontos. ha nekem nem kell 5g, de amúgy megfelel, akkor pont nem érdekel, hogy ennyiért a többiben van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) pusszycat válasza joey04 (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Itt az EU-ban gms nélkül amúgy is csak bohócnak jó. Sajnálom, mert elég innovatívak voltak amúgy.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#17) joey04 válasza pusszycat (#16) üzenetére


joey04
titán

Ez tény :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) Yopi.


Yopi.
csendes újonc

Ekkora oldalra is lehajló kijelző mellett az jut eszembe, mégis hogy lehet jól megfogni egy ilyen telefont? :D Vagy van valami véletlen érintések elleni védelme a huaweinek?

Ez a kameradizájn meg borzalmas.. de ez már szubjektív

(#19) Donki Hóte válasza Yopi. (#18) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az, hogy oldalt kijelző van, az nem jelenti azt, hogy végigmegy az érintőpanel a kijelző teljes görbületén :K

Sok gyártónak van ilyen 3D kijelzős telefonja a csúcskategóriában (Samsung, Xiaomi, Huawei, stb.), elegáns a kinézete és tud némi információt akkor is megjeleníteni a kijelző oldalán, ha a telefon kijelzővel lefelé az asztalra van rakva.

Ha csak megfogod a legszélén, akkor nem történi semmi, kell bizonyos ujjmozdulatot tenni az érintőfelületen ahhoz, hogy aktiválódjon valamilyen edge funkció.

A kamera kinézetével kapcsolatban osztom a véleményedet, ronda :(

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.