Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:48:38

LOGOUT.hu

Ha szeretnél egy kis plusz teljesítményt kihozni olcsón a régi 775-ös alaplapodból tegyél bele 4 magos 771-es Xeon CPU-t.
Kérlek olvasd el a cikket és a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#661) rgqjx


rgqjx
aktív tag

Sziasztok!

Hosszas vívódás után rászántam magam én is egy proci cserére. Talán pumi1980 hozzászólása adta a végső löketet, nagy vonalakban ugyanazt tettem, mint ő. Én egy X5460-at rendeltem az Asus P5B Deluxe alaplapomba (P965).
Bios frissítés a mikrokóddal már pár nappal a proci cseréje előtt megtörtént. A csere után viszont a win8 összecsinálta magát, pedig defaulton ment minden beállítás, a biosban is látszódott az új proci. Windows újratelepítéssel sem oldódott meg a probléma. Cseréltem másik biosra, de semmi változás, többször kiszedtem, visszaraktam, de csak az E8400-al hajlandó a windows betölteni. Mivel forrasztott a proci, arra gondoltam, hogy hibás lehet, ezért írtam az eladónak, aki meg akar róla győzni, hogy az alaplapom a probléma oka. Szerinte G31 a minimum, pedig az olvasottak alapján itt is ment pár embernek P965-el. :F

Esetleg valakinek van valami tippje, hogy mi okból nem indul el a gép? (mielőtt visszaküldöm..., hátha átsiklottam valami felett.) Valami bios beállítás, bolygóegyüttállás stb...

Pedig úgy rákészültem, még az északi hidat is újrapasztáztam miatta. :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.