Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) MaCS_70 válasza orion1025 (#30) üzenetére


MaCS_70
félisten

A facebookozás egy "betegség", a legtöbb ottani lakos függő, ezt nem kell szépíteni.

Azt mégis honnan veszed?
Lehet, hogy én forgok rossz körökben, de 30-40 Facebook-használóból eddig csak egyetlen egy függő idiótával találkoztam.

Igaz a fénykora már lecsengett, de akkor is egy káros szenvedély, semmi több.

Ha ez gondolod, akkor biztosan így is van. Jó tudni, hogy van egy káros szenvedélyem...

Az meg ne az én problémám legyen, hogy általános iskolás osztályoknak van egy zárt csoportja, ahol tudnak kommunikálni egymással, tanárokkal, egyebekkel, de itt a feltörés/majomkodás lehetősége szinte nulla.

Miért lenne ez bárkinek a gondja, a használóknak jó az a csoport. Egyébként ezeket is próbálgatják feltörögetni, ami persze bűncselekmény.

A "felnőtt" ember meg semmi másra nem tudja használni azt a szart, csak a munkahelyi idő elütésére, plusz az elképzelt világának kibontakoztatására, kis emberi százalék meg arra használja amire kitalálták, de ők vannak ultra kevés számban.

Ez a logikád szerint eleve a számítógépre is igaz. Sokan használják hülyeségre, az arányokat meg ugye úgyis Te határozod meg.
De ismétlem: én alig ismerek Facebook-idiótát, bár sokat hallok róluk. Azt viszont nagyon tisztán látom, hogy "felnőtt" emberek és gyerekek milyen baromi hasznos, nagyszerű dolgokra használják a Facebookot.

De akkor áruld el mégis mire tudja kötelezően használni egy 20-99 év közötti ember.

Már elárultam, olvass vissza! De segítek: baromi hasznos az egyetemen -- nem kötelező, de brutálisan nehéz lenne nélküle boldogulni. Sok munkahelyen pedig de facto kötelező.

Az egyik munkahelyemen mindenkinek volt céges szifonja, azon ment a kommunikáció, azt sem lehetett megkerülni sajnos, ezért léptem is onnan, mert nem vagyok senki bohóca munkaidőn kívül. Tehát értelmes érveket várok, mi olyan fontosra lehet használni azt a közösségi csodát.

Kaptál értelmes érveket, és meg sem próbáltad értelmesen megcáfolni őket.
Egyébként megsúgom: Rajtad kívül is van világ! Sokan nem tudnak lelépni olyan munkahelyekről, ahol jogellenes dolgokat követelnek meg. Te megtehetted, mert olyanok voltak a körülmények, örülj neki. A többség kiszolgáltatott helyzetben van és nem engedheti meg magának, hogy akkora hős legyen, mint Te.

De áruld már el, hogy mi bajod van azzal, hogy létezik egy közösségi platform, amin keresztül emberek kapcsolatot tarthatnak egymással! Még akkor is, ha valóban sok a függő idióta!!!

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.