Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) MaCS_70 válasza Timer (#19) üzenetére


MaCS_70
félisten

Őszintén, milyen egyéb, létező, használható megoldást javasolnál egy közösség kapcsolattartására, különösen, ha még tétje is van a dolognak?
Az iskolák nagy részében szerintem nem feltétel a Facebook használata, de elképesztően hasznos. Mi lenne jobb helyette?

A Facebook egy eszköz, amit végtelenül sok módon lehet használni. Az okosok okosan, a hülyék meg idióta módon használják, számtalan módon és célra.

Legfőképpen összekapcsolja az embereket, amiből nagyon sokat ki lehet hozni. Nekem éppen vizsgaidőszakom van, és felbecsülhetetlenül nagy segítség, hogy jönnek-mennek a jegyzetek, friss tapasztalatok, tanácsok, működik az on-line közös készülés. 25 év 11 éve is voltak vizsgaidőszakaim, pontosan látom, hogy egy Facebook-szerű lehetőség milyen hatalmas nagy pluszt jelent -- és ez csak egyetlen pici példa.

Várom az ötleteket, hogy mi lenne jobb?

MaCS

UI: Az iWIW a maga idejében speciel jobb volt... :)

És nem, nem a Facebook vezetőségét és módszereit védem, mert felháborítónak tartom, amit művelnek. De maga a Facebook fantasztikus lehetőségeket biztosít, aminek egyenes következménye az, hogy igenis hozzá tartozik az intim szféránkhoz. Nekem ugyan semmilyen olyan adatom nincs ott, ami kellemetlenséget okozna, ha nyilvánosságra kerülne, ráadásul jellemzően én vagyok az, aki a vitákban túllihegettnek tartja a jelenlegi adatvédelmi hisztériát, mégis fontosnak és védendőnek tartom a belső világunk ezen szegmensének a védelmét is.

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.