Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Hm, hát barkácsleírásnak kiváló, de beszerelt alaplappal és cuccokal úgy házat alakítani vágóval...hát Darwin-díj, már bocs. Jó, lehet hogy nem kapott bele a kábelbe, alaplapba, de a fémporra nem gondoltál ami a vágáskor keletkezik? Az is szép zárlatot tud csinálni...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) depmod


depmod
senior tag

"Tavaj nyáron" :U :U

Olvasom tovább

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#3) strike-force


strike-force
őstag

csak nálam nem működnek a képek? :F

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#4) Dr. Romano válasza strike-force (#3) üzenetére


Dr. Romano
veterán

igen :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

100C az valóban sok, de ha azt nézzük, hogy 110-120C-ig bírnia kellene évekig, akkor nem olyan vészes, csak azzal meg az baj, hogy az egész PC belsejét befűti.

Jó lett ez így, mondjuk én két egyforma ventit szereltem volna rá a helyedben. megérdemli az a kártya. :K

Amúgy jó lett az írás, elég tartalmas, ráadásul választékosan fogalmaztál.
Érzem a szavaidból, hogy kellőképpen beleástad magad a témába az elmúlt időszakban. ;)

:R

(#6) depmod


depmod
senior tag

Néhány nyelvtani hibától eltekintve ("Ugyan is", stb) nekem abszolúte tetszett az írás. Jól összeszedett, jók a képek :C

Véleményem az, hogy egy ekkora dögöt ha már megvesz az ember, akkor azzal már ne keljen bíbelődnie, hogy még a hűtésével vacakoljon. Azok a bordák röhejesen kicsik, vicc. Az átszerelésnek köszönhetően kaptál egy akkora melák vga-t, ami máshol alaplapnak is elég nagy.

Hőfokok originál és felújítottan voltak összevetve, vagy én vagyok figyelmetlen??

Kérdés: Minek húzol egy ilyen bikaerős kártyát?

[ Szerkesztve ]

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#7) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Jó kis írás.

Annyit hozzátennék, hogy a CrossFire Sideport elméletben elérhető, de az új 9.x driverekben megint ki van kapcsolva. Asszem a 8.5-8.9-ig aktiválva volt. Ez egy tesztinterfész a mérnököknek, jelenleg bőven sok a PLX vezérlő adatátviteli sebessége is. A CrossFire híd is majdnem 1 GB/másodpercre képes, és a kommunikációnál alig pár byte-os adatokról beszélünk.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8) HSM


HSM
félisten

Jó kis írás, köszi!
Bátor ember vagy ám, egy ilyen drága VGA tuningját így bevállalni! :K :R
Amúgy a GTA4-et próbáld ki medium textúrákkal, 80-100-as látótávolsággal, 80-100-as Detail distance-al, minden mást maxon, szerintem úgy szebb, jobban is megy, és nincsen a bosszantó utólagos kirajzolás, kb. ez a két verzió van amúgy 1GB VRAM-al és erős GPU-val. :D

[ Szerkesztve ]

(#9) yolan


yolan
őstag

(persze ott is lehet próbálkozni windowsos eszközkezelőből, de az sem épp a leg kompatibilisebb eljárás, és nem látod melyik GPU van a DVI kimenetre kötve, csak próbálkozol).

illik legalább 16 1.1-es sávot (avagy 8x 2.0-ásat)
egy x lemaradt a 16 után :)

Szóval ilyen rendszerek alá leg tutibb egy olyan táp

Ellenben így pár1000 forintból megbütykölve már jó kis kártya, így megéri az árát.
pár ezer

GTX295 túl drága, két darab GTX-260
van ahol írsz kötőjelet, van ahol nem

Pár elírás :B
Mindemellett korrekt az írás, nem is kicsit.
Szerkezetileg is, és tartalmilag is.

[ Szerkesztve ]

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#10) janos666


janos666
nagyúr

Javítva a tavaly és Ugyanis; a szilikonlapka szó szerintem nem helytelen.

(#1) - A szövegben is írtam, de körbepakoltam újságpapírral, és persze fejreállítva megkocogtattam utánna picit a gépházat, ha mégis eltévedt volna egy apró fémmorzsa.

(#5) - A gyári venti hátul tolja ki a levegő jó részét, ami most már bent marad. De nem tudom miért akkora para ez, én érdemben nem vettem észre, hogy azóta melegebb lenne a CPU. Lehet, hogy azért, mert van pár venti ami szellőzteti a házat?

A 9+8 centinek is megvan az oka (azon túl, hogy ez kéznél volt). Két darab 9 centis már nem fért volna el, csak ha rálóg a gyári lapátkerékre, amit úgy ki kellett volna húzni. Igaz, hogy úgy is fújna ott át levegőt a belógó 9cm-es a VITEC chipre, de így gyári viszonyok közt van szellőztetve a fesszabályzó, ami sokaknál égett már le egyedi hűtéssel.

(#6) - Nem, eredeti hőfokról nem csináltam képet, nem volt hozzá elég ideig a gépben olyan formában. De terhelve nyaldossa a 100 fokot (akkor épp több mint 20-23 fok volt a lakásban). Az új hűtéssel van két hőfokpár terhelten, és üresjáratban.

Húzni meg azért húzom, mert erősnek erős, de szerintem bikának azért még nem akkora bika. A GTA IV-en meg lehetett érezni a 750/900 és 817/1000 közti különbséget. Továbbá, ha esetleg nem indulna el a CF, akkor is jól jöhet a plusz kakaó. Nameg: Miért ne? A RAM-ok eleve 1000Mhz-re vannak hitelesítve, így nem lehet gond ennyire állítani, a GPU meg így is sokkal hűvösebb, mint gyári állapotban.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#11) Klemice


Klemice
senior tag

beszartam a porcicákon :O

(#12) Mr.Csizmás válasza janos666 (#10) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Azt értem, hogy körbepakoltad papírral, de akkoris eléggé hmmmm bátor dolog így dolgozni :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) S. Szabi


S. Szabi
őstag

A GPU hűtőbordái a 3870-esemen is ívesek! :K
Nagyon tetszik az írás, grat! :C

(#14) divrapier


divrapier
tag

Probald ki, amit HSM mondott, igaza van. Nem olyan egetrengeto a kulonbseg high es medium textura kozott, cserebe a distance-t jol meglehet novelni, es az jobban megeri <szerintem>.

GeForce 7800 GS 256 mb (overcloced to 512 mb)AGP

(#15) janos666 válasza yolan (#9) üzenetére


janos666
nagyúr

Ezt a leg-leg dolgot fejtsd ki kérlek bővebben. Rég jártam már nyelvtanórán, hogy rendesen megindokoljam, de szerintem a kompatibilis résznél külön kell írni a mondat beli szerepe miatt. Amúgy is furán hangzik, hogy "legkompatibilisebb", a legtutibbnál lehet hogy igazad van, de a word pl. eleve aláhúzza a tutibb szót is, így tőle sem tudok tanácsot kérni. A tuti eleve azt fejezi ki, hogy legjobb, tehát hülyeség ragozni. Viszont ez számomra szleng szónak számít, így eleve értelmetlennek tartom túlspilázni a nyelvtanilag helyes használatát.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#16) Pussca válasza janos666 (#15) üzenetére


Pussca
csendes tag

Jó a teszt, bár azért halkan megjegyeznék annyit, hogy "potom" 15-18k egy olyan házikó amit már nyugodtan lehet profinak nevezni a kialakítása miatt. Egészen pontosan erre gondolok :
http://prohardver.hu/teszt/cooler_master_cm_690_jo_haz_jo_aron/kulso.html

Ha már ennyit ráköltöttél a gépedre akkor már egy ilyen is beleférne sztem. Még véletlenül se vedd fikának :D

Az úthenger alatt fekvő ember mosolya sohasem őszinte.

(#17) zip


zip
tag

szerintem gyalázat, hogy egy 100K-s kártyánál ha jót akarsz magadnak még annyi dolgod van, hogy a Flexet is elő kell venni..+ a hűtést "gyalázni" ennyi pénzért az ember már elvárná, hogy csak berakja a gépbe és kész!

[ Szerkesztve ]

...

(#18) janos666 válasza Pussca (#16) üzenetére


janos666
nagyúr

Igen, ez a link azóta el van nekem mentve a fórumos kedvencek közé, hogy publikálták ph-n. :)) Viszont több oka is van, miért maradt ez a kisebb ház. Valamint 15k-ból olyat is vehetnék még a gépbe, amitől jobb is lesz (gyorsabb, vagy halkabb, stb...), a ház meg csak 1 ház, nálam el van rejtve az ágytámla mögé (hogy fogja a zajt is), nem is látszik. Ez az ASUS ház se volt 2 fillér (sőt, régen volt, de ez is felülről nyalhatta a 10k-t), csak épp kicsike, de jobban elfér a szobában, és eddig még minden elfért benne kalapács és vágókorong használata nélkül. ;] Talán ha egyszer rászánom magam egy vízhűtésre, akkor veszek valami szellősebb házat, mint ez a CM-690.

(#17) - Tágasabb házakba befér (az enyém olyan közepes méretű, van ettől kisebb is, de nagyobb is)...

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#19) einstein válasza janos666 (#15) üzenetére


einstein
senior tag

A leget mióta kell különírni akárhol is?
Külön mondod?

[ Szerkesztve ]

(#20) D1Rect


D1Rect
félisten

Szórakoztató írás, persze formai hibák előfordulnak, de a lényeg átjött. :R

(#21) janos666 válasza einstein (#19) üzenetére


janos666
nagyúr

Persze, külön mondom, ha azt hallod tőlem: "Ez volt ma a leg jobb, amit láttam". Persze nyelvtanilag elhiszem, hogy egybe kéne írni, és még mondanom is úgy illene. Ha nagyon megerőltetem az agyam, mint ha rémlene valami olyan szabály, hogy X szótagszám felett külön kell választani a "leg"-et, az alatt össze kell vonni a szóval. De azzal kapcsolatban mi a véleményed, hogy a tuti szót nem is szabadna fokozni, mert eleve azt jelenti, hogy legjobb?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#22) lezso6 válasza janos666 (#15) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"de a word pl. eleve aláhúzza a tutibb szót is"

2007-esben nem. :) Amúgy meg a "leg"-et még sose láttam különírva.

gúglival:

egyben 197 találat, pl wikipédián.

külön 90 találat, de szinte mind fórumokban. :N

szerk: ja meg az utóbbinál van egy keresési javaslat is. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#23) einstein válasza janos666 (#21) üzenetére


einstein
senior tag

Én még leget különírva sosem láttam.És beszédben sem hallottam még külön. Pláne úgy, hogy leg jobb.... :)) Bár nem vagyok nyelvész... Szóval egy kicsit fura, amit írsz. :)

A tutibbal kapcsolatban igazad lehet. Bár valószínű olyan ez, mint a "legoptimálisabb" szó, ahol az optimális eleve a legjobbat jelenti. Erre lehet mondani, hogy a fokozása emiatt helytelen, de lehet azzal is érvelni, hogy nem magyar eredetű szó, ezáltal az eredeti jelentés elválhat a használttól.

[ Szerkesztve ]

(#24) modern


modern
aktív tag

"Alapvetően is ódzkodtam "
gondolom ez tartózkodtam akart lenni..

am nem rossz írás, bár én nem kedvelem az ilyen otthoni munkákat:D

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#25) Vassili


Vassili
tag

Jó jó biztos faszán hűt meg minden, de mocsok randa! Kinek mi számít.

[ Szerkesztve ]

(#26) Vicoo válasza modern (#24) üzenetére


Vicoo
senior tag

Létezik a szó. :B

(#27) jodamester


jodamester
tag

Hát nem is tudom...én azt gondolnám/tam, hogy aki ilyen kártyát vesz, nem érdekli az a +10-15 e Ft amit hűtésre költ. :U

(#28) janos666 válasza modern (#24) üzenetére


janos666
nagyúr

Esküszöm, ha két igazi hiba van a 6 A4-oldalas szövegben, akkor ezen felbuzdulva az egyébként figyelmen kívül hagyható, nem egyértelműen hibás, csak megkérdőjelezhető dolgokra is rögtön felhívják a figyelmet (azon szemfülesek, akik igazi hibát már nem találtak maguknak, mert megelőzték őket), és ha már azok is elfogytak, előkerülnek az épp hogy, de támadható dolgok is, és a végén az MTA nyelvtudományi levelezőtagjainak eheti értekezései is mind ide tévednek, egy VGA-barkács/teszt topicjába, ami átalakul Szécsi nyelvművelő kör klub-helységgé (gbors után szólva) a logout szakmai hardware fórumon. :))

Ne értsétek félre, bírom én a kritikát, csak ne legyen már több a "Az az ódzkodom nem tartózkodom akart lenni?" vagy "A Geforce kártya nevében egyszer van kötőjel, egyszer nincs? - Ja, hogy ezt még a gyártók oldalán is mindkét formában lehet olvasni, nem is beszélve a boltok árlistáiról? De akkor is..." duma, mint az, aminek köze van a cikkhez.

Mert nem!!! Konkrétan a "tartózkodom" nem pont azt fejezi ki, mint az "ódzkodom". Utóbbi szó nem csak elhatárólódást, de azzal vegyesen némi félelemérzetet is kifejet. (elhatárolódom a dologtól, sőt, még félek is tőle...) Elképzelhető, hogy ez a szó valami sajátos nyugat-közép magyarországi tájszó, amit te nem ismersz, és ez tényleg az én hibám, mert akkor én vagyok a kissebbség, de tessék: Google: ódzkodik, nem csak az RTL, vagy HírTV, de más hírportálok cimkéiben is szerepel ez a szó.
Bocs, hogy épp most telt be a pohár. :))

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#29) madstunt


madstunt
addikt

Jó írás!Nekem tetszett bár elgondolkodtató hogy a gyári hűtés ilyen alúlméretezett... :F

OFF:Látom szereted PVD-t,befigyel az egyik képen az első album(45 RPM) :DDD :Y

Vassili: Nem mindegy hogy milyen randa?Ugyse azt nézed hanem a monitort:DNem látad még a GF7300GT Silentemet:DDD

[ Szerkesztve ]

(#30) janos666 válasza jodamester (#27) üzenetére


janos666
nagyúr

Az a gond, hogy nem lehet hozzá kapni hűtőt. Az Artic Cooling összedobott ugyan valamit, de máig nem rendelhető. A vízhűtés pedig hosszútávon szerintem nem kifizetődő. (nekem legalább is nem az, és most csak a VGA kedvéért végképp nem veszek komplett vizes cuccot olyan CPU blokkal, amit 1 év múlva adhatok is el féláron, vagy az alatt). Sőt, a vizesblokk erre a kártyára vagy kijön abból a 15k-ból, vagy nem.

(#29) - Ja, bár konkrétan azt az albumot még nem hallgattam tőle, de a Reflectios máig egyik kedvenc albumom. Inkább a képen látható Vonyc session-jeit (heti 2 órás rádióadásait) szoktam hallgatni netezés, vagy buszozás közben, mert jó ízléssel válogat a műfajból.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#31) Ricco_hun válasza janos666 (#28) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Igazad van, hogy egy hardveres barkács tesztben nem a helyesírás a lényeg. De nálad sajnos komoly gondok vannak a magyar nyelvtan területén. Ráadásul magabiztosan állítod, hogy márpedig azt úgy kell írni, sőt még példának hozol egy általad kitalált helyesírási szabályt is. Igen, terjedelmes a szöveg, de nem két "igazi" (van nem igazi is? :U ) hiba van benne (elgépeléseket nem számítva), hanem jóval több. A tuti meg nincsen alapból fokozva (tuti [frankó, fasza, pöpec]=jó és nem jobb vagy legjobb).
Bocs, hogy én is beálltam a sorba, de eléggé megnehezítik az olvasást az ilyen hibák (a 'leg'-et soha nem írjuk külön).
Szerk.: ne reagálj rá, nem akarom, hogy továbbgyűrűzzön a dolog és szétoffoljuk a topikot, csak leírtam a véleményem.

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#32) einstein válasza janos666 (#28) üzenetére


einstein
senior tag

Félreértés ne essék, a cikk érdekesnek ígérkezik, épp azért is néztem rá én is. Még nem volt időm végigolvasni, egyelőre csak benéztem a fórumra, hogy másoknak mi volt a véleménye... és ha már erről volt szó hozzászóltam. :)
Szóval az ilyen észrevételeket akár értelmezheted pozitívan is, mert úgy látszik sokan olvassák. :)

(#33) mucius


mucius
tag

ha már ilyen kártyát veszel, lehet nem egy 3rugós alufólia alapanyagú házba kéne belerakni. :DDD

(#34) zuchy


zuchy
őstag

Nekem egy ötletem van, miért hajlott el az első borba lamellái:
Ugye elég forró a kártya, a venti elég nagy légnyomást csinál, hogy áttudja szellőztetni a lamellákat. A lamellák meg jól felforrósodnak, 80-90 fokra. Lehet hogy a képlékenyebb állapotban lévő lamellák meghajlottak a nagy légnyomástól, mert nem merőlegesen éri el a légnyomás a lamellákat. És ott hajlottak el a legjobban. :F :Y

Amúgy jó kis írás, gratula!

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#35) Elmör válasza janos666 (#21) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszi a részletes leírást, teszet, ez megerősített, hogy jól választottam, amikor nem a 4870X2-t vettem meg. :R
Nincs kedvem ilyen drága kártyát "gányolni", viszont a GTX280 esetében is előkerült majdnem a flex, úgyhogy ennyit a csúcskártyákról. :(((
Viszont ezt a leg dolgot soha az életben nem jutna eszembe, hogy külön írjam. Legviccesebb, legdögösebb, leggyorsabb, ezek tuti egyben vannak és egyben is ejtem őket, max ha ki akarom hangsúlyozni, akkor mondom így, hogy a LEG tutibb volt ez vagy az. Sorry, de ez tényleg nem így helyes. ;)
A cikk viszont kíváló, még nem olvastam erről a szörnyről ilyen jót! :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#36) janos666 válasza mucius (#33) üzenetére


janos666
nagyúr

Mi bajotok van azzal a házzal? :DD
Egyéb iránt ASUS, újonann nem volt az 2 fillér mikor vettem évekkel ezelőtt, és ha alufóliából lenne, akkor nem kellett volna flex, csak lemezolló. :D
Van egy 12cm-es venti hely a winyók előtt, 2db 8cm-es hátul, és 1db 8cm-es az oldallapon. Ettől több nem nagyon kell.
Egyébként kézi emelgetéssel szoktam betenni a gépet a helyére (ágytámla mögé a földre), így csak örülök, ha minél kisebb a tömege. Illetve tök mindegy, hogy néz ki, mivel senki sem látja (még én se), csak a monitor van az asztalomon, és a center sugárzó, minden már a falra szerelt polcokon áll. (illetve itt van a telefonom nyugheje, a monitor USB-hubjára van dugva a kábele és itt pihen a töltője vége, így elfér a pattogatott kukorica, poharak, tányérok, és egyebek 1-2 fős filmezéshez...)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#37) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Jó lett ez, köszi! :R

...

(#38) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

ekkora buherakendácsot..
az igénytelenség netovábbja, a szétflexelt házzal és a felkötözött ventilátorokkal együtt

(#39) Elmör válasza CsíkosMókus (#38) üzenetére


Elmör
senior tag

A szükség az szükség, szvsz. :U
Ha viccnek szántad akkor ok. :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#40) janos666 válasza zuchy (#34) üzenetére


janos666
nagyúr

Esélytelen! Szűk fúvókás kompresszorral is nehéz lenne olyan légnyomással megküldeni szemből, hogy elhajoljon a rézlap. Fogtam a kezemben, nem hajlik könnyen szobahőn, és attól hogy a mag 90-100 fok körüli a lamella jó ha 70-et eléri, annyit se, az nem puhít annyit a rézen.
Sőt, a légáram iránya épp, hogy egyenesre kéne, hogy fésülje (bár igazad van, valószinűleg turbulens az áramlás a lamellák közt, attól hogy egyenesen oldalról kapják a szelet vágatiránnyal párhuzamosan -> akár direkt ezért hajlított...)

Szerintem vagy ilyen, mikor összeszerelik a kártyát (akár direkt csinálnak ilyet, vagy valahonnan a hibás darabokat adják el oda, ahol fixen el lesz takarva, és nem tűnik fel senkinek), vagy ha használat közben deformálódik, az a folymatosan ismétlődő felmelegedés-lehűlés következménye lehetne, de az is csak akkor, ha rossz az ötvözet, és az ötvöző anyagnak túlzottan eltérő a hőtágulási tulajdonsága.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#41) janos666 válasza CsíkosMókus (#38) üzenetére


janos666
nagyúr

Alternatívák:

Rögtön 15-18k-s házat venni, csak azért, hogy beférjen az új VGA. (ezesetben akár 1 hétig nincs is géped, mert vidéken vagy, így rendelhetsz drágán helyi boltban 1 hétre, vagy "ha majd legközelebb pesten jársz" -> utóbbinál akkor most flex, és majd kidobod, ha legközelebb pesten jársz, de még ha azt mondják a boltba jövőhét és drága, akkor is megvágod, mert úgy is kidobod jövőhéten...)

Van egy 100 kilós VGA-d, és idegesít, hogy zúg. Idleben halkabb ugyan, de nem azért veszel drága hangcuccot filmezéshez, hogy a VGA süvítsen a halk jelenetek alatt. Illetve játék alatt meg egyenesen hangos, akkor is hallod, ha lövöldözöl.
Most vagy barkácsolsz a hűtésén, vagy rögtön rohansz 100k-val pestre, hipp-hopp vízhűtést venni (nem gondolva arra, hogy épp most jár el az idő a CPU foglalatod felett, és a CPU blokk ára már a felét se éri ha elterjed a Core i5/i7). Ha a végén mégis víz, vagy Artic Cooling féle "szavatos" hűtés kerül rá, akkor se lehet baj abból, ha szétbarmolod a gyári cumóját...

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#42) janos666 válasza Abu85 (#7) üzenetére


janos666
nagyúr

Ezt nem tudtam, hogy elérhető volt már néhány driverben.
Viszont miért tiltják le, ha úgy sem használja semmi, amíg nem direkt piszkálják (nem okoz gondot, ha aktív, vagy okozhatna?)?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#43) katt777


katt777
félisten

Jó kis írás, én a teszteket hiányoltam belőle, különös tekintettel arra, hogy a játékoknak csak kb. 10%-ában működik elfogadható hatásfokkal a CF, hiába a 3DMark eredmények. Én is azért váltam meg anno a CF-től, mert 1-2 programon kívül lényegében használhatatlan volt, és még az azóta megjelent játékokban is sok kívánnivalót hagy maga után.

A netes tesztek szerint a 4870X2CF kalap sz.rt sem ér, a GTX295SLI ronggyá veri, így az X2CF még annyira sem éri meg, mint egy sima X2.

A házról annyit, hogy 1x kell beruházni egy jóba (mint pl. az enyém ;) ),aztán soha többé nincs gondod. Ha gondolod, nézd meg a logout-os cikkeimet, a bios-modosakat és az ATI Tray Tools-ost pedig sztem nyugodtan linkeld be a cikkedbe, hogy mindenkinek kézenfekvő legyen mind a bios macera, mind a gar. kímélése az ATT-szal, amely az újabb verziókban már egy ideje támogatja a CF-t is.

Én a "leg"-et nagyon soxor láttam külön írva, bár a ált. csak angol szövegben. :U De ha már a külön írásról, mint olyanról volt szó... :DDD Amúgy sztem ha valamire nem jelez a Word, és nem tudod a helyesírást, akkor használj más szót, amennyiben biztos akarsz lenni. ;)

#42: Az ATi VGA-knál bármi okozhat problémát, ahogy azok hiánya is. :(((

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#44) subaruwrc


subaruwrc
félisten

Ez a tesztkörülmények figyelembevételével igen jónak mondható, és valószínűsíthető, hogy a rendszer jelenleg is jórészt VGA limites. :DDD

#43 önmagában lol nem is idézek belőle :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45) sirzollee


sirzollee
tag

Még jó,hogy nincs rá pénzem,nekem is lehetnének ilyen gondjaim...Ne vedd sértésnek kedves szerző(!) igazán jó kis írás,egyben nagy kreatívitás :C :R

(#46) luw2win


luw2win
őstag

Anno a 6800GT-be ragadt bele így a szösz, meg a por... borzalmas :U

Paul van Dyk (L) :D

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#47) katt777 válasza luw2win (#46) üzenetére


katt777
félisten

Senkinél nincs otthon szakadt női harisnya? :F Csodákat tud művelni, ha belülről bevonjátok vele a légbeszívó réseket a házban. Max. nagyon finom por megy be, így az én nagy légszállítású (HAF) házamat is elég fél évben 1x kiporolni (de nem kényszer, csak hogy csillogjon-villogjon belül minden), a porszűrőket meg havonta 1x leporszívózni kívülről.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#48) Strangerpro


Strangerpro
tag

Hi

Grat az irashoz, es a ganyolashoz! :C

Uraim legyenek szivesek nem a helyesirast fikazni egybol, lassan minden iráshoz a hsz-ek azzal kezdődnek! Ha zavar ird meg neki pm-ben, segits neki. Ez nem egy nyelvhelyességi oldal. Meg jo, hogy a szerszamkeszitok jobban ertenek a szakmalyukhoz mint a helyesirashoz . :D De nem feltetlen igy kell lenije.
udv

[ Szerkesztve ]

(#49) subaruwrc válasza Strangerpro (#48) üzenetére


subaruwrc
félisten

lenije.
azért az ilyen had zavarjon már :)) azért mert valaki szerszámkészítő még írhat helyesen szerintem..

(#50) Strangerpro válasza subaruwrc (#49) üzenetére


Strangerpro
tag

És az ékezet miért nem zavar? Pedig annak is kell lennie :D Vagy az nem bűn? Nem értek hozzá nem vitatkozom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.