Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) bteebi


bteebi
veterán

Gratula, nagyon jó írás lett! :R A felkészülésedet ismervén viszont rendkívül elrontottad az első maratonodat. 1:38 után 2:19-es félmaraton? Wtf?? Pedig azt hinné az ember, hogy 1000 km után már ismeri annyira a saját testét, hogy versenykörülmények között se kövessen el ekkora hibát. Persze "váratlan meglepetés" mindig előfordulhat, de ez akkor is furcsa nekem. Mondjuk maratont utoljára 3 éve futottam, de majd idén remélhetőleg több is befigyel :). Abban amúgy teljesen egyetértek, hogy a félmaratont még azért elég lazán le lehet futni, de a maratonra már tényleg gyúrni kell. Az 5 óránál rosszabb "futókra" viszont én kicsit haragszom, hacsak nem legalább 50 évesek. A >8 perces tempó közel sem futás, olyan tempót meg már sétálni is lehet... Aki pedig felkészülés nélkül, "poénból" megy el egy maratonra, az meg nem normális :N, legalábbis nem tiszteli a távot - arra pedig csúnyán rá lehet fázni.

Kicsit vicces, hogy pont most indulok futni. Mondjuk most nekem bőven elég lesz egy tízes is :).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.