Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) copass


copass
veterán

appleica, nem bírom én ezt az ive fickót. az a duma amiket nyom, háát na.
frankó amit csinálnak meg minden, de az összeg másik felét ki kapja?

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#2) k.zsuzska1


k.zsuzska1
csendes tag

iniciatívát.
komolyan? :F

(#3) bteebi válasza k.zsuzska1 (#2) üzenetére


bteebi
veterán

Szép magyar szó :DDD. Amúgy mi az, hogy "az árverések bevételének fele az alapítványhoz folyik be" - mi lesz a másik felével? Az aukciós házé marad, vagy esetleg Bonóé? :U

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#4) k.zsuzska1 válasza bteebi (#3) üzenetére


k.zsuzska1
csendes tag

valamiért dolgoznak az emberek.
tehát a másikfele az övék.
(ha ingyen csinálnák sokkal kevesebbet érne)

(#5) copass válasza k.zsuzska1 (#4) üzenetére


copass
veterán

azért érdekelne hogy mire megy el 100misi...nevetséges.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#6) k.zsuzska1 válasza copass (#5) üzenetére


k.zsuzska1
csendes tag

mi érdekel? te beszámolsz arról, hogy mit veszel a pénzedből..? :F

(#7) copass válasza k.zsuzska1 (#6) üzenetére


copass
veterán

alapítvány és ha teszem fel én is adományozok, akkor igenis közöm van hozzá hogy mire is megy el az a pénz amit én felajánlok.
mert nem nekik ajánlom fel,hogy hasznot húzzanak belőle és hüjére szedjék magukat, hanem annak akinek szüksége van rá.
jótékonykodásról beszélünk. felajánlások, ingyenmunka ilyesmik. mert az erről szól.
vannak alapítványok akik házakat építenek, ingyen. a cégek adják az építőanyagot, az emberek meg elmennek szabadidejükben dolgozni.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#8) iSheep válasza copass (#7) üzenetére


iSheep
csendes tag

Előre is tudta, hogy 50% megy adományozásra, a többi a designereknek szervezőknek, hirdetéseknek és természetesen haszon is van gondolom. Ez érdekes jobban tud működni mint a reklám nélküli jótékonysági szervezet. Benned van feszültség ezért hibát keresel, de ez rendesen működik így ahogy van.

(#9) emvy válasza copass (#7) üzenetére


emvy
nagyúr

BTW, sok esetben (vagy altalaban) az alapitvanyoknal es non-profit szervezeteknel dolgozok is kapnak fizetest.

Hogy mondjak egy peldat: a kozoktatas mint olyan, nonprofit, a tanarok megis kapnak fizetest.

while (!sleep) sheep++;

(#10) k.zsuzska1 válasza copass (#7) üzenetére


k.zsuzska1
csendes tag

Nem erted de az előttem szólok elmondtak a lényeget.. :U

(#11) waithEard


waithEard
őstag

Talán célszerűbb lett volna úgy fogalmazni, hogy a költségek levonása után megmaradt összeg megy jótékonysági célra. :F

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#12) optikus válasza waithEard (#11) üzenetére


optikus
senior tag

nem is tom, mostansag volt valami kehi vizsgalat, itthon az adozok 1%-os felajanlasanak 16%-a ment azokhoz akiknek szantak. a tobbi eltunt kezenkozon, mindenfele mondvacsinalt okkal (haveri alapitvany, mukodesi koltseg, irodaberlet, [luxus] szolgalati auto, kutyafaxa, stb-stb), magyaran elloptak. es errol ugye nem is tud az adozo, ehhez kepest az 50% egesz jo arany plane hogy a elore tudott volt hogy a fele megy oda :F

Buy books not gear.

(#13) copass válasza iSheep (#8) üzenetére


copass
veterán

én a földön járok. nem tudom hogy ott hogy van ez szabályozva, de itthon kb. sehogy, mert szinte mindent elszámolnak költségként: irodabérlést, utazásokat, autó, olyan kamu reklámköltségeket hogy ihaj. haver cége,stbstb.
én így látnám korrektnek: adja mindenki a saját munkáját adományként.
én ezt nem tudom elfogadni hogy pénzt kér el a munkájáért és azt mondja hogy adományozó vagyok.
főleg ekkora kalibernél, a pali az apple design atyaúristene.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#14) waithEard válasza optikus (#12) üzenetére


waithEard
őstag

Szerintem a hazai viszonyokat felesleges a nyugatiakhoz hasonlítani. Szerintem nálunk az volna a jó arány, ha csak 50°%-át lopnák el a közpénzeknek. :)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#15) copass válasza optikus (#12) üzenetére


copass
veterán

ez tény
de volt olyan hogy 10 misit gyűjtött egy alapítvány és akinek gyűjtötték kaptak 2 misi asszem, a többit benyelete az alapítvány költségként, bér,telefonszámla,autó,stbstb.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#16) kromatika


kromatika
veterán

hihetetlen összeg :Y de lagalább nemes célra fordítják :K

(#17) Baldrick


Baldrick
csendes tag

nagy biznisz ismert arcokkal koldulni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.