Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) biker


biker
nagyúr

én nővéremnek kerestem jó és egyszerű programot. a freez jött be, főleg, hogy van freez dvd ripper is, így a legális(!) DVD-det le tudod rántani elég gyorsan, majd a másik freez-el le is tömöríteni, az egész alig egy óra.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Köszi, nagyon hasznos cikk, kár, hogy a lejátszó progi nem tud teljesképernyős videót. :(

(#3) DarkByte


DarkByte
addikt

"A rosszabb minőséget választva, megspórolhatunk egy filmnél kb. x MB-ot"
És mennyi az az x? :D

Egyébként szerintem hasznos cikk, bár én jobb szeretem magam lekódolni külön programmal a képet és a hangot majd összemuxolni.

Annyit tennék hozzá, hogy tapasztalatom szerint kisebb teljesítményű telefonokból (pl. k750i) is ki lehet préselni több fps stabil lejátszást, ha a függőleges felbontásnak csak tört részét használjuk. Pl. 16:9 -es filmnél nem tömörítjük a fekete csíkokat és 176x96-ra vagy 320x176-ra vágunk+méretezünk. De pl. az is érdekes hogy a 4:3-mas képarány is inkább 176x128-hoz van közelebb mint 176x144-hez. Márpedig 176x128-ban pl. k750i-vel 25fps-el átléphető az a 300kbit/s-os "korlát" amivel 176x144-ben még szaggat. Érdemes kísérletezni. Igaz nem biztos hogy minden telefon lejátsza ezeket a tört felbontásokat. Továbbá mivel 16-al oszthatónak kell lennie a felbontásnak, valamennyi mesterséges keretet legtöbbször kell beszúrni a legtöbb anamorf felbontás esetén, mivel nem lehet egyébként a pontos arányt összehozni és itt már igen nagy a torzulás közelítő méret megválasztásánál.

[ Szerkesztve ]

(#4) BloodRay


BloodRay
veterán

Grat, jó kis írás lett!
Azt a java-s programot majd lehet meg is nézem hugom telefonjára. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Kár, hogy egyikkel sem lehet feliratot hozzáfűzni. Más kérdés, mennyire lenne olvasható :-) De mondjuk 320*240-ben az alsó fekete sávon már jó lenne szvsz.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#6) DarkByte válasza Dark Archon (#5) üzenetére


DarkByte
addikt

Ha egyénileg kódolod a videót, pl. VirtualDub alatt van a TextSub nevű filter amivel igényed szerint rá lehet égetni a film felíratját a videóra. Én már voltam olyan mazochista hogy 176x144-en néztem Csillagkaput felíratosan.. ja és mozgó kocsiban. :D Ennek ellenére végülis működött.

(#7) Gaga_30


Gaga_30
tag

Üdv mindenkinek, főként a szerzőnek.
Pont ilyen progit keresek, nagy segítség az irás, de lenne egy kérdésem, ezek közül a progik közül melyik fut Vista alatt is?

Előre is köszi

Üdv
Gaga

(#8) erdeif


erdeif
csendes tag

Nagyon megörültem az írás végén linkelt lejátszónak, már régen kerestem egy olyat, amiben hosszabb videóknál az előre léptetés megoldott, és nem egy órán át kell a joy-t nyomni, hogy az adott részre érjek, és ahogy látom, ez tudna ilyesmit, DE a program nekem nem akar menni sajnos. :(
A régebbi verziót is kipróbáltam, ott a hiba: látja a fájlt, de valamilyen hibaüzenetet ír ki a lejátszáskor, és utána csak tölt... :F Egyébként nekem ez kinézetre jobban tetszik.
Az újabb: még csak nem is látja a fájlokat. :(
SE k750i telefonom van. Tudtok valamilyen ötletet adni? Én csináltam valamit rosszul? :O

[ Szerkesztve ]

(#9) ge.k.ko


ge.k.ko
tag

Olyan progit keresek, amivel streaming-re optimalizálva lehet 3gp-t konvertálni. Köszi.

(#10) Plutor


Plutor
aktív tag

Grat a cikkhez!

nekem Nokia 6233-s telom van.
Alto video to mp4 convertert használok.
mp4-be konvertálok,de az fps-t 15-re kell rakni,mert különben szaggat a videó.

(#11) Peat;) válasza DarkByte (#6) üzenetére


Peat;)
veterán

Felirat esetén én a super féle programot használom a sok beállítási lehetősége miatt a második konvertálásnál. Ez előtt pedig pocketdivxencoder nevű programmal konvertálok, ami nagyon egyszerű, ki kell választani az adott készülékhez legközelebb álló kütyüt (elején feldobja mire akarsz konvertálni), beállítod, majd rögtön rákérdez okosan a progi hogy van a video fájl meleltt felirat, beégesse? Korrekt, kár hogy két lépcsős megoldás mert csak aviba tud konvertálni és azért kell utána egy másik (nálam a super) program telfonra vagy mp4 playerre való konvertálásnál, 2"-on 320*240-ben 700-as bitrátával már teljesen jó minőség felirattal együtt is a sorozat.

(#12) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Gratulálok az íráshoz, szuper lett, kidolgozott, informatív, hasznos. :C :C :C :R

Csak nekem tűnik úgy, hogy a kisebb méretű Aone kódolású video kevésbé kockás, szebb ?
A legjobb minőségre gondolok.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13) philoxenia válasza Plutor (#10) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem is 6233 van, én a Peat által említett Super-rel szoktam konvertálni, eléggé elfogadható az eredmény.
A DVD fájlokat azonban nem rippeli a Super, ezért én is a PocketDivx Encoderrel próbálkoztam, de ott meg nem találtam meg a jó beállítást, ezért az asztali lejátszó sem játszotta le a videot, újra kellett konvertálnom a Superrel. :O

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14) SzTomcat válasza Gaga_30 (#7) üzenetére


SzTomcat
csendes tag

Hali!
Ezt leghamarabb holnap este tudom megmondani(kerülök vista elé), de szerintem töltsd le őket és probáld ki.
Üdv

Itt a vége, fuss el véle!

(#15) SzTomcat válasza erdeif (#8) üzenetére


SzTomcat
csendes tag

Passzolom, elvileg mennie kellene, probálj meg egy szoftverfrissitest(SEUS-el), hátha utána jólesz.

Itt a vége, fuss el véle!

(#16) ollie


ollie
MODERÁTOR

MediaCoder-rel is lehet 3GP-be konvertálni. Bármit.

***

(#17) philoxenia válasza ollie (#16) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Dvd fájlokat nekem nem akarta, bár nem a legújabb verzió van fönn.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#18) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Jo errol irast latni, mar gondolkodtam rajta, hogy ha nem lesz irok en. Amikor errol eloszor azt hittem, egy K800-as par centis kepernyojen nem lehet elvezhetoen filmet nezni, de ez nem igy van. Kocsi/vonatuton nagyon jol jon.

Bar en szemely szerint az ultra mobile konvertalot ajanlanam, bar nem ismerek tul sok progit.

Kosz a cikket! :)

Ja es egy jotanacs azoknak, akik esetleg meg most fognak eloszor konvertalni: erdemes a hangot 150-200%-ra huzni, enelkul altalaban halk lesz.

[ Szerkesztve ]

(#19) krystman


krystman
őstag

Én az Allok 3GP progival szoktam konvertálni. Nekem ez jön be a legjobban. Igaz nem ingyenes, de szinte mindent be lehet állítani rajta. A 3gp videoba bele tudja égetni gond nélkül a feliratot is. A hangnak a frekijet is meg lehet adni, hogy 11,22, 32,44khz-en mennyen. Meg sok formátumot tud. Szerintem próbáljátok ki, a próba verziót ha lehet. Nekem a 6300-nál 174x144-es felbontás 15fps a max. Sajna, ha 20-23fps-re teszem akkor már csúszik a hang a képtől. Még annyit, hogy az oké, ha sztereoba meg nagyobb bitráttal jobb a hang, viszont nálam az a tapasztalat, hogy akkor már egy idő után csúszik a hang.

(#20) legiaap


legiaap
nagyúr

Nagyon jó teszt lett.
Ha haza megyek akkor ki is próbálom majd... :C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#21) hazsoo


hazsoo
csendes tag

hi!
van itt is 1 kis progi szerintem mindent tud én ezt használom Ultra Mobile 3GP Video Converter csak sajna nem ingyenes de ezt találékony userek megoldják:D:D

Cuccok :D tollpárnám van +1gyerek +1asszony

(#22) Gaben01


Gaben01
őstag

Jó és hasznos írás,köszönjük.Én a freez-el ma ki is próbáltam a dolgot.Egy Nokia 6300-m van,aminek a linkelt oldalt szerint 320x240 méretű kijelzője van,azonban csak a 176x144 méretű 3gp-t hajlandó lejátszani,ha nagyobb méretbe konvertálom,akkor nem tudja elindítani se.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#23) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

Sziasztok!
na akkor letöltöttem a példavideókat, és az Aone 3GP sokkal jobban csinálja a konvertálást, de ugyanaz az 1perces videó kétszerakkora, mint a Freez- é, de a cikkben az Aone kisebb ~70MB körül van, a Freez ~130MB körül van, ez most akkor hogy van? :U

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#24) SzTomcat válasza Mákos7észta (#23) üzenetére


SzTomcat
csendes tag

Passzolom, lehet azvan a hátérben, hogy a Freez-t ugy vágtam ki a teljesen atkonvertát videóbol, mig az A-one-nál pedig újrakódoltam az 1 perces videót, mivel amivel vágtam a masikat (xilisoft),az nemes egyszerüséggel kiakadt az A-one videóitól :(((

Itt a vége, fuss el véle!

(#25) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Letötltöttem a javas media lejátszót w200i-re rátettem szépen nézki meg működne szépen de nem látja az mp3 fájlokat sem a 3gp-s videókat.
Kérdés: Valaki tud valami megoldást találni, mert azt nagyon megköszönném!

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#26) Bacce


Bacce
csendes tag

Nekem is 6300-m van... azon tényleg nem megy csak max 176x144... de annál meg teljes képernyős módban fehér csík van a két oldalon, ezért marad a 128x96 ha teljes képernyőn akar az ember videót nézni. Persze így sem tökéletes mert akkor még ottmarad a gombok felirata is.
A cikk végé na javás médialejátszó nálam ment rendesen, de ahogy kivettem, az csak zenéket játszik le. .3gp-t nem is látta a fájlrendszerben, .mp4 kiterjesztésűt lejátsza, de csak a hangját.(Pedig már egy ideje ácsingózok egy jjó kis javás vidólejátszóért, mert eddig nem sikerült találnom nokiára csak symbiánosat.. ami nálam nem megy:( )
Én amúgy a xilsoft video converterével szoktam konvertálni, mert ez kezeli az flv-ket is, ami nekem kapóra jön, mert sok videót youtube-rol szerzek.:) (ez kicsit trükkös, mert alapból nem látja a progi őket, de kezelni tudja.)

[ Szerkesztve ]

"A bizalomnál csak az ellenőrzés a fontosabb."

(#27) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Nem tud vki olyan javás lejátszó, aminek van teljes képernyő módja?

(#28) Gaben01


Gaben01
őstag

Én egyébként az ImTOO 3gp Video Convertert használom,az se rossz.A linkelt kd player valóban csak zenét játszik le,nekem egy picit lassúnak tűnik,de határozottan jobb mint a beépített lejátszó.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#29) SzTomcat válasza Gaga_30 (#7) üzenetére


SzTomcat
csendes tag

Megnéztem, mind2 megy vistán is!

Itt a vége, fuss el véle!

(#30) azdie


azdie
csendes tag

Én ezt használom: [link]

(#31) Vandit.


Vandit.
addikt

Én a S.U.P.E.R-t használom régóta.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#32) Lejszi


Lejszi
senior tag

Van olyan progi ami vissza felé konvertál?
szoval mondjuk 3gp -> AVI

vagy akármi...
vannak 3GP-s videoim amit vissza kéne konvertálnom bármivé.

aki tud plz segitsen... :R

(#33) staky101


staky101
csendes tag

:F haljátok az hogy van hogy a géem a telcsimröl földobott vidit 3gp-be érzékeli??és mivel lehet ezeket lejátszani??

(#34) S W A T


S W A T
senior tag

Feldarabolt 3gp filmet hogy tudok összefűzni :F :F Segítsetek légyszi. rc fájl nincs hozzá tehát a total commander kilőve.

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#35) x_o_n válasza staky101 (#33) üzenetére


x_o_n
veterán

codec pack frissitéssel akár a media player is illetve a nokia converter installálásával jár egy 3gp player is.

(#36) x_o_n válasza Lejszi (#32) üzenetére


x_o_n
veterán

xiliosoft valamelyik programja megcsinálja...ill 3gp to avi converter..

(#37) djalczo


djalczo
csendes tag

én eszdtem ezt a freeze nevü progit de az a baj nem ingyenes,hazsnáltam párszor de márnem negedei,estleg valaki tipp? vagy oylan progi ami tudoja a 3gp2 video tipust? mert én telo csk azt szereti:(

(#38) kaposi1


kaposi1
tag

Sziasztok!

Lenne egy problémám ehhez kérném az értő segítségeteket. :R

Allok 3GP Converter-t használok filmek mobilra írásához 3Gp-be.
A szinkronosokkal nincs is gond azokat gyönyörüen elkészíti.
De most szeretném a Taken címü filmet felirattal elkészíteni ,de a feliratot sehogy sem sikerül rávarázsolni. :F

http://images.netbag.hu/20081203/10583542269.JPG

Hiába kattintok az OK-ra ,vagy a megnyitásra nem teszi be a következő sorba.
Gyanítom hogy valami codek-et kellene leszedni hozzá, csak nem tudom milyet.
Mindenféle hülyeséget meg nem akarok felrakni a gépre.
Ha valaki segíteni tudna jó tanáccsal azt nagyon megköszönném. :R :R

(#39) AntraX87


AntraX87
csendes tag

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség eddig bármelyik programmal próbáltam 3gp-be konvertálni mindíg elcsúszott a hang, ez miért lehet?

[ Szerkesztve ]

(#40) kiss911


kiss911
csendes tag

Helo
Nekem egy Nokia 6300 telefonom van, és nem tudok vele videókat lejátszani.....
3GP fájba rakom a telóra, ahogy kell... amit telefonnal videózok, vagy amit más videóz le 3GP-be, azok indulnak rajta, de ha már avit, vagy más formátumo videót konvertálok át, és úgy rakom fel, akkor meghalt az egész...
azt irja ki, hogy "A fájl nem inditható el"... :S néha már földhöz tudnám vágni...
a videók amiket probáltam elindítani, más telefonján simán ment....
helly is van rajta...(1 GB)...

Előre is köszi a segítséget

(#41) whiskeys


whiskeys
őstag

Engem egy olyan 3gp konvertáló érdekelne, amire rá is égetne egy logót. Super nevű progi tud ilyet, de a hanggal ütközik a gépemen. Valami hasonlót nem tudtok? Köszi.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#42) whiskeys válasza whiskeys (#41) üzenetére


whiskeys
őstag

Senki nem tud?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#43) SzTomcat válasza whiskeys (#42) üzenetére


SzTomcat
csendes tag

Szerintem előtte égesd rá, a logót valamilyen filmszerkesztővel, és utána konvertáld át valamelyik programmal.

Itt a vége, fuss el véle!

(#44) SzTomcat válasza kiss911 (#40) üzenetére


SzTomcat
csendes tag

Passz, lehet vmi hülye jogvédelem baromság miatt, vagy szoftverhiba. Szoft. frissítést probáltál már? :) Esetleg probáld kisebb felbontásban, ilyenek.

Itt a vége, fuss el véle!

(#45) BalanceR


BalanceR
addikt

A megoldás: FormatFactory Weblap
:)

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#46) SzTomcat


SzTomcat
csendes tag

Samplek linkjei javítva, ill feldobtam másik tárhelyre mert extrasok sirtak, hogy ott nincs kilinkelve a cucc, és csúnya én ;] :))

Itt a vége, fuss el véle!

(#47) whiskeys


whiskeys
őstag

van egy progi amivel lehet logot berakni egy adott videóba, super a neve. ez konvertál minden videót. ehhez hasonló progit nem tud valaki, amivel lehetne logót égetni a videóra 3gp vagy mp4 konvertálásakor? köszi.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#48) puttputt


puttputt
őstag

A Xilisoft termékek nálam e téren is minden igényt kielégítenek...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#49) whiskeys válasza puttputt (#48) üzenetére


whiskeys
őstag

Tesz logót is a videóra?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#50) zolikaDB


zolikaDB
veterán

A legegyszerűbb ilyen program: Super! Mindent mindenre konvertál, értsd úgy, h youtube-os .flv-ből tud mp3-at is! Behúzod, kiválasztod mi kell, convert! Ennyi - és kb 20 mega!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.