Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ladlac


ladlac
tag

Grafikailag hol van ez egy PSP-hez képest? Így ránézésre én azt mondanám, hogy hozza azt a szintet. Gondolom aki ért a hw-hez, az majd megmondja, hogy erősebb vagy gyengébb a hardware.

Az ára viszont borzasztó, főleg annak tudatában, hogy szeretnék egy ilyet. :)

(#2) jimessor666


jimessor666
aktív tag

A Resi kegyetlenül elkapott,nagyon impresszív! :Y

私たちに聞いてください。!

(#3) Siera válasza ladlac (#1) üzenetére


Siera
senior tag

Grafikailag jobb mint a PSP,de nekem az egész gép valahogy nem jön be.Szerintem ezt inkább a kisebb korosztálynak szánták.

(#4) ladlac válasza Siera (#3) üzenetére


ladlac
tag

Resident Evil, MGS. Elfogadható grafika. Mi kellene egy "nem-gyerek" konzolhoz? :)

(#5) monsta007


monsta007
tag

Nem sokkal szebb mint a PSP, ráadásul még mocsok drága is. :( Ez gáz. Főleg annak fényében h lassan jön (jön-jön-jövoget :DDD ) a PSP2.
Mondjuk játék kínálat eléggé adja :C

[ Szerkesztve ]

(#6) ladlac válasza monsta007 (#5) üzenetére


ladlac
tag

A PSP2 mitől lesz nagy szám? Úgy értem, én semmi komolyat nem olvastam még, csak hogy jön. Jobb lesz a grafika? :) Lényeges olcsóbb lesz? Ahol felmerül a 3DS, ott valaki mindig megjegyzi, hogy "de jön az új PSP". De mitől érdekes? :)

(#7) monsta007 válasza ladlac (#6) üzenetére


monsta007
tag

a psp2 melett nem nagyon tudok érvelnii mivel még -ahogy te is írtad- semmi konkrétom nincs róla. viszont hasonlíts össze egy psp-t egy 3ds-el, 3d-n, érintőképernyőn és super marion kívül semmivel se több a 3ds és négyszer annyiba fog kerülni mint egy psp-3000. :U
ugyehogyugye? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) ladlac válasza monsta007 (#7) üzenetére


ladlac
tag

Persze, "csak 3D, meg érintőképernyő, amúgy semmi" :DDD Tény, hogy drága, de 1., a PSP újgenerációs konzola sem biztos, hogy olcsóbb lesz 2., PSP 3000 olyan 40.000 Ft körül van, ahhoz képest a 60.000 nem is sok. És a várható címekből azért az derül ki, hogy nem csak szupermáriók lesznek (nem mintha nem lennének minőségi alkotások), a RE vagy a MGS vagy a PES elég komolynak néz ki.

Nem akarok egyébként megtéríteni senkit, a DS-t akarom majd lecserélni, és eddig a 3DS engem meggyőz. Ha az új PSP meg csak grafikában fejlődik, akkor nem is kérdés számomra (jó, nyilván van egy-két exkluzív cím, ami így kimarad).

(#9) PHM válasza monsta007 (#7) üzenetére


PHM
addikt

"négyszer annyiba fog kerülni mint egy psp-3000."
Véleményem szerint nem lesz magasabb az induló ára a PSP 1000-énél.
De erre térjünk vissza majd, ha megjelenik.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#10) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

ez már nem az a Kid Icarus :(((

Aurea mediocritas

(#11) zsoltti


zsoltti
senior tag

Hát nem tudom, ez a Nintendo világ mér nem jön be nekem. Régebben amikor még nem volt akkora grafika akkor jónak számított!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.