Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Komoly, mos tmár a nintendo-nak is van olyan eszköze ami képes a Sony psp szintű játékok futtatására. Így 2011-re már időszerű is.

(#2) #08052480 válasza Ateszzero (#1) üzenetére


#08052480
törölt tag

A nagy tömegeket sosem a fejlettebb technológia vonzotta hanem az innovíció és kreativitás. Ezért alázta eladások terén mindig is porba a DS a PSP-t és a Wii a PS3-at/360-at.

(#3) bigadam94 válasza #08052480 (#2) üzenetére


bigadam94
tag

Ez bizony igaz. Tudatlan kisgyerek meglátja a PSP-t a boltban ("Anya, ilyet akarok!") , aztán meglátja a DS-t ("Anya, ezen van érintőképernyő! Inkább ilyet kérek"). Most pedig itt a 3DS ("3D!! Anyaaaaaaa..").. :)

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#4) Ateszzero válasza #08052480 (#2) üzenetére


Ateszzero
őstag

Valóban. :K

(#5) zazahoho válasza bigadam94 (#3) üzenetére


zazahoho
őstag

kb így van és ezekből van a többség,tehát a gyártónak a nagy pénz :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#6) Def26


Def26
félisten

Jó drágák lesznek ezek a játékok. A gép mennyi lehet? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7) Herczi válasza Def26 (#6) üzenetére


Herczi
senior tag

A videoban 25 ezer yent ír.

(#8) Def26 válasza Herczi (#7) üzenetére


Def26
félisten

Akkor az olyan 65k. Fasza.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9) ladlac


ladlac
tag

Itt is az aranyközépút a nyerő, amikor az innováció mellett grafikai is van. :) Úgy tűnik ez a 3DS-sel elérkezett. Ha 50.000 Ft alá megy, lecserélem a DS-t.

A videót meg olyan érdeklődve néztem, mintha bármit is értenék japánul. :DDD

(#10) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Én tuti nem cserélem le a PSP-met,
PSP-ben ami először megfogott az a Tony Hawk Undergroud 2 remix volt, meg a rengeteg emulator, Jah és most már Angry Birds-t is tolhatom :)

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#11) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

hányok a japán reklámoktól :C

Aurea mediocritas

(#12) ladlac válasza RepeatSector (#10) üzenetére


ladlac
tag

Aztán nehogy legyen majd a 3DS-re PSP emulátor. :D Viccet félretéve, a Nintendo gépére lesz Virtual Consol, sajnos egyelőre csak Gameboy / Gameboy Color játékok vannak tervben. Bár úgy tudom Wii-re is folyamatosan bővült a kínálat, manapság már van Sega Mastersystem, Megadrive, NeoGeo, ezeknek meg futnia kellene a 3DS-en is. De ha esetleg mégsem, lelkes programozók biztosan megoldják nem hivatalos emulátorokkal... :)

Azt meg kizártnak tartom, hogy egy érintésérzékeny platformon ne legyen Angry Birds. Persze ezektől függetlenül sem kell lecserélned a PSP-d. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.