Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Lehet hogy velem van a baj, vagy a kijelzőn nem jön át rendesen a design, de nekem az alapkészülék is nagyon fapadosnak tűnik. Olyan mint valami kínai tetris-gép, vagy mint azok a régi kihajthatós torpedó játékok. Valami más műanyagot kellene használniuk és a forma is lehetne valamivel modernebb.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) sti10p


sti10p
senior tag

Szerintem tökéletes a formaválsztás a célközönséget figyelembevéve: kocka. :D

Bocsi, amúgy nem is kocka hanem téglatest... Órjási külömbség! :U

[ Szerkesztve ]

XY

(#3) aram01


aram01
nagyúr

én még 3ds-el sem találkoztam sehol :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4) Sirandrish válasza aram01 (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Menj be egy MM-be...ki vannak pakolva

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

És ezzel eljön a PS Vita portok "3D edition" korszaka... Multiplatform fejlesztők örülhetnek, de nagyon remélem ez nem lesz kötelező a játékokhoz a jövőben, mert akkor a nagy N eláshatja magát egy jó darabig,

A Slime draws near! Command?

(#6) aram01 válasza Sirandrish (#4) üzenetére


aram01
nagyúr

kint az utcán gondoltam,emberek kezébe :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7) sti10p válasza aram01 (#6) üzenetére


sti10p
senior tag

Én 1x láttam eggyet a nyugatiban egy kissrác kezében. Ilyenkor gondolkodtam el egy picit, hogy de jó neki, hogy így várja a vonatot, bár engem sem a Márijós ugri bugri, sem a tucat zombis lövöldék nem kötnének le, de biztos van erre is valami értelmes játék, azzal én is ellettem vona egy darabig, csak hát az ára... Inkább notit vettem belölle :D ! Kár hogy nem lehet már kapni ilyen jó kis régi módi kvarcikat, azok ilyen esetekre tökéletesek lennének...

XY

(#8) ldave válasza aram01 (#6) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Nekem van PSP és DS is, de utcán nem venném elő soha, max vonaton szoktam.

A Slime draws near! Command?

(#9) aram01 válasza sti10p (#7) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem meg van még a western bar

ldave: miért nem?

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10) ldave válasza aram01 (#9) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Mert otthon, fotelben szeretek játszani, nem pedig úgy hogy egyesek közben bámulnak :)

Néha látok egy srácok reggel a metrón psp-zni, közben bárki, aki mellé ül, végig azt figyeli, hogy mit is csinál, engem ez zavarna...

A Slime draws near! Command?

(#11) aram01 válasza ldave (#10) üzenetére


aram01
nagyúr

pedig én ha vennék csak azért tenném hogy elüssem vele az időt ha várni kell valahol ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#12) Tigerclaw válasza aram01 (#9) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Anno ez volt az egyik legmenőbb játék. :R

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#13) aram01 válasza Tigerclaw (#12) üzenetére


aram01
nagyúr

irigykedtek is a többiek ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#14) doncortio


doncortio
senior tag

Feltennék a Nintendonak egy költői kérdést: minek?
A legtöbb játékhoz elég lenne egy dinamikus kamerakezelés, lövöldéket meg precízebben lehet irányítani tapipaddal, mint a CoD-okat, Metroidot NDS-en.

ldave: én is otthon, az ágyban szerettem PSP-zni, max. buszon játszogattam vele, mert az háromnegyed óra alatt vitt el A-ból B-be :)

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#15) ldave válasza doncortio (#14) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Minekre egyszerű a válasz (legalábbis szerintem), a 3rd party fejlesztők miatt, hogy könnyen lehessen 3DS és Vita-ra fejleszteni. Metroid Hunters-nek nagyon jó volt az irányítása, elsőre szokatlan, de nagyon pontos és gyors ha belejött az ember.

A Slime draws near! Command?

(#16) doncortio válasza ldave (#15) üzenetére


doncortio
senior tag

Attól még szerintem felesleges, simán meg lehetne oldani a kamera irányítását is tapipaddal.
Talán az mellette szólhat, hogy akkor több gombot kihasználhatunk folyamatosan, mert ugye stylussal a kezünkben nem nagyon tudunk foglalkozni az A,B,X,Y,R gombokkal.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#17) ldave válasza doncortio (#16) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Jaja, DS-en elég jól bemutatta a Nintendo, hogy miként lehet a tapipaddal tökéletes irányítást megvalósítani, lásd a 2 Zelda játék vagy a Metroid Hunters, egyikben se volt szükség az extra gombokra.

A Slime draws near! Command?

(#18) PHM


PHM
addikt

Azét az új 3DS verzióra (ha lesz) kíváncsi leszek.
Remélem az akkura is gyúrnak kicsit.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.