Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) idkfaiddqd


idkfaiddqd
tag

kíváncsi leszek mekkora sorok lesznek a konzolboltokba...szerintem a sok kis 10-15 éves verekedni fog hogy lássák :DDD

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#2) h-yle válasza idkfaiddqd (#1) üzenetére


h-yle
addikt

Japánban még a sarkon túl is állni fog a sor az fix. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#3) ldave


ldave
félisten

Hát kiváncsi leszek a gépre. DS-en a legtöbb játék az alsó, érintésérzékeny képernyőt használta "játéktérnek", a felső inkább csak extra infókat adott. Itt meg ugye a felső kép a 3d-s, szóval gondolom oda költöztetik át az akcót, viszont az ugye nem lesz touch. Ez azért teljesen más felhasználói élményt nyújt így.

A Slime draws near! Command?

(#4) idkfaiddqd válasza ldave (#3) üzenetére


idkfaiddqd
tag

nem lesz touch??? dehogynem.

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#5) ldave válasza idkfaiddqd (#4) üzenetére


ldave
félisten

Ha jól tudom akkor a felső kijelző lesz a 3d-s, az alsó a sima és csak ez az alsó lesz touch. Tesztelték a 3d-s touch panelt is, de úgy tapasztaláták, hogy rontja az illúziót ha "belenyúlsz" a 3d-s képbe.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#6) idkfaiddqd válasza ldave (#5) üzenetére


idkfaiddqd
tag

ja oké :D
azt hittem azt mondod,hogy egyáltalán nem lesz.

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#7) telya


telya
aktív tag

az azert mar most sokmindent elmond rola hogy a legjobbnak ertekelt jatek ra a nintendogs+cats..

(#8) idkfaiddqd válasza telya (#7) üzenetére


idkfaiddqd
tag

tényleg :D :DDD
valószínűleg előre borítékolt neki a sikere...gondolom a szerkesztők csak imponálni akartak a "fanoknak" meg a nintendo-nak.

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#9) ldave


ldave
félisten

Nintendogs első része 40/40-et kapott Famitsu-tól, szóval ez a 38 pont akár még visszesésnek is tekinthető :)
Amúgy meg "hardcore" játékosok hajlamosak lenézni az ilyen DS játékokat, pedig ezeknek köszönhető, hogy ennyire sikeres a gép az alkalmi játékosok körében.

A Slime draws near! Command?

(#10) idkfaiddqd válasza ldave (#9) üzenetére


idkfaiddqd
tag

hát én csak sajnos a mario részeket,meg a final fantasy részeket ismerem ds-en,de az utóbbiak sajnos botrányosak! esküszöm szívesebben játszom ff-et nes,snes,gba-n mint ds-en. nekem csalódás volt hogy ennyire erőltetik ezt a kezdetleges 3d-t.
de amúgy fain a ds,nem azt mondom :)

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#11) adalbert1


adalbert1
veterán

Szerintem a legnagyobb probléma (legalábbis a magyar valóságból nézve :) ) hogy kézi konzol létére iszonyat drága lesz, ennyiből simán asztali konzolt is kapni...

(#12) smkb válasza telya (#7) üzenetére


smkb
őstag

Nem hiszem... egyrészt, ha próbáltad valaha a Nintendogsot akkor tudhatod, miért lehet az kifejezetten jó 3D-ben, másrészt meg az alacsony pontszámúak eleve noname címek. Nincsenek a teszteltek közt az igazi húzócímek.

(#13) davep válasza ldave (#9) üzenetére


davep
tag

A DS sikerének oka egyértelműen az ára (volt). Ilyen szempontból 3DS igen csak hátrányban van, nem sok alkalmi játékos ad ki szívesen 250 USD/EUR-t egy gépért.

Machete don't text

(#14) idkfaiddqd válasza smkb (#12) üzenetére


idkfaiddqd
tag

ridge racer? :D azért az legendás(igaz csak ps-en volt,de mindig ezek voltak az első gémek megjelenéskor)

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.