Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fla$hly


Fla$hly
aktív tag

hát nem estem tőle hanyatt... olyan mintha egy ideje már megállt volna a fejlődés grafikai téren...

Aláírás

(#2) Duree


Duree
veterán

Hát nem csúnya az biztos,de ilyet már láttam évekkel ezelöttt is.Nem igazán tudnak fejlödni mostanság

duree54

(#3) Manbal válasza Fla$hly (#1) üzenetére


Manbal
senior tag

Cserélj szemüveget. :W

(#4) tdd587 válasza Manbal (#3) üzenetére


tdd587
őstag

Lehet arra gondolt, hogy tök statikus a kép, az ég világon semmi meg nem mozdul rajta. Egy levél nem rezzen.

Engem legalábbis ez zavar. Valami szellőt vinni kellene még bele, ha nem is idétlen bólogató fákat, de valamit.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#5) Manbal válasza tdd587 (#4) üzenetére


Manbal
senior tag

Ez tényleg igaz. Ez engem is zavar hogy még mindig nem sikerül egy kis "életet" csepegtetni a környezetbe... :F

(#6) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Ajánlom mindenkinek aki szerint nincs fejlődés dr sam a szemgyógyász felkeresését. ;]
Mozgásban brutális lesz. :K

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#7) heihachi


heihachi
addikt

Brutál :K Mondjuk más kérdés, hogy ez el nem fog indulni a gépemen, de a mai játékok 90%-a meg reccenés nélkül megy, szóval sok értelme nincs :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#8) mephi666 válasza Brutális eb (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

mozgás közbeni tesszeláció+dinamikus fény/árnyék-számítás+atomvillanás+mindenféle lóf@sz effektek=videókártya hanyatt döntése+diavetítés ;] azért nem csúnya ez és szerintem odatesz rendesen a vga-knak... főleg, hogy a futuremark csapat soha nem a 100%-os optimalizációról volt híres... kelleni fog ide a hd6970, hogy eldöcögjön... :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Sicilian


Sicilian
addikt

Az fps vadászok biztos örülnek neki :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#10) afterburner_


afterburner_
őstag

nekem mondjuk tetszik, a vantage helyenkent nekem iszonyat ronda volt... az előtte levőek a 2006 meg csak egy 2005 remake volt :) viszont nalam a 99 / 2001 marad etalonnak :D

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#11) menalcas válasza Sicilian (#9) üzenetére


menalcas
őstag

He lesz benne cpu test akkor sokan a kardjukba dőlnek, még a 2006os cpu testet se lehet normális futtatnai mai cpu-kal :DDD ( csak ilyen folyékony nitrogénes extreme i7-el )

szerk.: egyébként nagyon szép a cucc várjuk a teljeset+hozzá jobb ár/értékű dx11 vga-kat :B

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#12) JoolsNOS válasza Fla$hly (#1) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Te a cseh2őt nézted :F

(#7) heihachi: eljön majd az idő amikor ezt is majd mindenki 200fps átlaggal nyomja mint most a 03at :)

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#13) SzlobiG válasza Fla$hly (#1) üzenetére


SzlobiG
félisten

Azért nem csúnya ez.:D

Várjuk minél előbb. :K

(#14) Dany007


Dany007
veterán

Hmm de rég volt már, hogy 3D mark pontokért versenyeztünk a haverokkal :D
Milyen szép is volt :D
Ahogy elnézem mostanában ilyesmitől nem kell félni... Majd talán a 3Dmark 14 környékén újra beszállok a "játékba".

(#15) mephi666 válasza Dany007 (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

a 3dmark a kockák viagrája ;] minél több a pont, annál nagyobb a képernyőre mere(ve)dés...

ui: egyébként én is kiestem már belőle nagyon... majd megnézem a mostanit pár év múlva :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) Dany007 válasza mephi666 (#15) üzenetére


Dany007
veterán

A Ventage-t én se próbáltam sose. Sajnos már túlnőtt a gépemen. Ez a 11 meg aztán főleg.
De szerintem arra nagyon jó a 3D mark hogy a kártyákat összehasonlítsuk teljesítményben. Plusz hogy 1-1 tuning mennyit is nyom a latban.
A régi 8800GTS-em 9500 körüli pontot ért el alapból. Tuninggal meg közel 11 ezret. Ami már a játékban is érződött rendesen.
Na mind1, szal számomra mindig is tisztább képet adott a gépem teljesítményéről, mint mondjuk xy játékokban az fps-t számolgatni.

(#17) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Az a Tessellation on és off kép valami vicc akar lenni? :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#18) P00By válasza Scholes9 (#17) üzenetére


P00By
nagyúr

Mert?

(#19) ollie válasza Scholes9 (#17) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi baj van vele? Óriási a különbség a kettő között.

***

(#20) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Akkor bocsi, biztos vak vagyok :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#21) wednesday


wednesday
őstag

Látványos ez a tesszalláció, kár, hogy gépzabáló és játékokba egy ideig nem láthatjuk ilyen részletesen. :)

(#22) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Már nem tudtam mi hiányzik :U

https://vertigostore.eu

(#23) Findzs


Findzs
addikt

csaknem egy ilyen állóképet fogunk kapni
ott mozogni fog fű fa levél reméljük

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#24) Def26 válasza kelzsoca (#22) üzenetére


Def26
félisten

Persze, PS3 -on ilyen nincs. :P

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25) Silenzio


Silenzio
addikt

Két lapáttal tesz rá a Crysisra. Ilyenek voltak az első szkrínshotok anno a játékból. :) Kár, hogy egy statikus fos az egész. A többi tesztet megnézve, azok is ilyenek. :(

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#26) zuchy válasza Silenzio (#25) üzenetére


zuchy
őstag

Szerintem meg nem veri a Crysist. Jók a fények, jó a teszelálás, de a pálmák nem az igaziak. Meg túl fakó, nem tudom mért. :F

PC-STYLE.hu

(#27) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

A D10 és a D11 inkább effektekben nyújt szebb látvány mint textúrában. Még a D9 sincs kihasználva de Rage játék majd tesz róla

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#28) wednesday válasza VictorHUN (#27) üzenetére


wednesday
őstag

Főleg, hogy nem DX9 lesz hanem OpenGL.

(#29) Silenzio válasza VictorHUN (#27) üzenetére


Silenzio
addikt

Gratulálok a tájékozottságodhoz. :D

wednesday: megelőztél.

Lassan kezdem azt gondolni, csak az id miatt tesznek OpenGL kódutat a vga driverekbe. :) Épp most jött ki OpenGL implementáció frissítéssel az nVidia. Még a Codemasters is DX-re váltott az Ego-val, pedig az OpenGL-es Dirt anno a legszebb versenyjáték volt a piacon. Visszasírom, a Dirt 2 ratyi. :(

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#30) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Mirror's Edge, csak ennyit mondok...

Borzasztó jó grafikája van, és nem kell alá egy atom erőmű. Ez alá biztos kell, majd, hogy meglegyen a 15e pont. ;]

PS4

(#31) Qkac79


Qkac79
tag

A konzolok áldásos hatása, hogy nem nagyon fejlődünk grafikailag. Ott fix a vas, viszont kisebb a feketepiac, így oda fektetnek be pénzt, ahonnan vissza is tudják forgatni.

Az nekem se tetszik, hogy még mindig lehetne valami életet lehelni a környezetbe, de valami fejlődés látszik a fények és árnyékok terén. Mintha egy kicsit finomodott volna és nem csak a teljesen megvilágított és az árnyékokban lévő textúrák lennének, hanem némi átmenet is közöttük. Mi a véleményetek?

"You can't wait until life isn't hard anymore before you decide to be happy! ...Nightbirde

(#32) elithun


elithun
őstag

Még mindig ott motoszkál benne valami ami elárulja, hogy ez bizony nem a valóság. Lehet, hogy jobb is.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#33) Logan


Logan
csendes tag

Sziasztok!
A 3DMARK11 PRO-val p4340-es pont érték jött ki. Szerintetek ez mennyire jó ehhez a konfighoz?

asus p5q pro alaplap, intel core2 quad q9400 proci, 8giga Kingstone ram, és 2db asus eah5770-es vga kari sli-ben (mindkettő 1gigás memóval van).

Előre is köszi a válaszokat

Üdv.: Logan

(#34) Viktor77 válasza Logan (#33) üzenetére


Viktor77
titán

Nézd meg, és érdeklődj itt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.