Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Márton


Márton
nagyúr

jöhetne már a fullhd, sokan várunk rá :U
2500 lumen meg elég, de gondolom 120hz-en ez is megcsappan eléggé

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#2) twine válasza Márton (#1) üzenetére


twine
addikt

Válság van mi? Amiről a cikkben szó van az is közel egy "guriga" magyar forintban...ugyanez full-hd-ben? És még sokan is vártok rá? :D csak gonoszkodok,,nehogy sértésnek vedd ;) DE ha sokan vártok rá, az importőr szerepét vállalom :))

(#3) Sicilian


Sicilian
addikt

Tökre felesleges dolog... :)

nothing is true everything is permitted..

(#4) twine válasza twine (#2) üzenetére


twine
addikt

de lehet hogy félreértettem az iróniát :)

(#5) girátor


girátor
csendes tag

Az automata trapéztorzító fánksön hogy működik? van benne egy, esetleg kettő vizmérték amiből tudja a saját szögét a vízszinteshez képest? de gondolom csak függőleges vászon esetén tudja a dolgát. esetleg más elv?

(#6) macilaci78 válasza Márton (#1) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Otthonra nem kevés az a 2500 lumen. Otthon nem prezentációt tartasz, nincs szükség szórt fényre a jegyzetéles, van lehetőség behúzni a függönyt.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) KngAlex


KngAlex
tag

"A termék maximum 1366x768 képpont megjelenítésére képes, ami nagy képméret képméret mellett nem teljesen ideális."

Cikkíró figyelmébe.

(#8) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Már undorodom ettől az egész 3d őrülettől. Így is elég szemrongáló napi 10 órát gép előtt melózni meg netezni, és még utána nyírjam este a szemem 3D projectorral meg 3D-s megjelenítésű játékokkal? :S

Avatár utána alig láttam, és tiszta vörös volt a szemem. Több helyen is olvastam már, hogy a térlátásban zavart okoz, mert a szem folyamatosan korrigálni akar... Utána kell egy kis idő mire visszaáll a normál térérzékelés.

[ Szerkesztve ]

(#9) #95590400 válasza Ren Hoek (#8) üzenetére


#95590400
törölt tag

én már a térhangzást is utáltam. :DDD
szerintem pár évtized múlva úgy fognak mutogatni, mint anno az utolsó betárcsázóst a reklámban, a sztereó rendszeremmel, meg vásznammal.

[ Szerkesztve ]

(#10) Márton válasza twine (#2) üzenetére


Márton
nagyúr

"Amiről a cikkben szó van az is közel egy "guriga" magyar forintban..."

Ez már az ő bajuk. Acer ki tudta hozni 200e alatt is, szintén 2500 lumennel.
Ami extrát ez tud (pár centiről vetítés, stb), az megér 800ezret?
Ráadásul a cikk cime "otthonra". Ki akar otthon 5 centiről vetíteni? :F

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#11) Márton válasza macilaci78 (#6) üzenetére


Márton
nagyúr

Miért, én mit írtam? Azt, hogy 2500 az elég.
Meg azt is, hogy biztos megcsappan minimum a felére 3D módban.
Olvasni! :B

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#12) elefant válasza Márton (#10) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

nemtom, például én.

(#13) elefant válasza KngAlex (#7) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

jövök egy fagyival!

köszi!

[ Szerkesztve ]

(#14) csimmasz


csimmasz
aktív tag

"a készülék már 2,4 centiméteres vetítési távolságból is képes az éles kép létrehozására, 32 centiről pedig már 80 hüvelykes képátló mellett lehet élvezni a filmeket."

Most vagy el van irva valami,vagy én maradtam le valamiről!
32 centiről hogy a fenébe tud 80 colt?
Nem 2,4 méter és 3,2 méter?

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#15) Márton válasza csimmasz (#14) üzenetére


Márton
nagyúr

short throw projector

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#16) Márton válasza KngAlex (#7) üzenetére


Márton
nagyúr

1366?
Több helyen azt írják, hogy 1280x800 (16:10) a chip natívan!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#17) csimmasz válasza Márton (#15) üzenetére


csimmasz
aktív tag

vagyis?

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#18) dezz válasza Ren Hoek (#8) üzenetére


dezz
nagyúr

Nem volt hozzászokva a szemed, túl sok a kapásból 3 óra egyhuzamban! Régebben a shutter-szemüvegekhez adtak egy figyelmeztető szöveget, hogy fontos a fokozatosság, először 5 perc, aztán 10, és így tovább, mindig a duplája. Pár nap után egész nap is teljesen jól bírtam.

(#9) avman: Sztereó audió rendszerrel létre lehet hozni nagyon jó térhatást. Az 5.1 ahhoz kell, hogy ezt olcsón, vacak cuccokkal is el lehessen érni.

(#10) Márton: Hát ja, ez eléggé spéci cucc, és nem a 3D miatt.

(#19) Kinder


Kinder
senior tag

majd veszek pár év mulva valami hasonlót/jobbat negyed áron.
engem nem zavar a 3D látvány, nem leszek rosszul tőle.

(#20) kulcsarb válasza elefant (#12) üzenetére


kulcsarb
tag

mondja már el valaki, miért jó 5 centiről meg 32 centiről vetíteni?

nem is látom a képet a vetítőtől!
aki meg hátulról akar közelről vetíteni azok figyelmébe ajánlom a CRT monitorokat :-)

[ Szerkesztve ]

(#21) TESCO-Zsömle válasza kulcsarb (#20) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha kicsit jobban megnéznéd a képet, látnád, hogy a vetítő nem egyenesen vetít, hanem átlósan. Azaz leteszed a földre 32cm-re a faltól, és olyan, mintha egy 200centis TV lenne elötted.

Ez pedig azért jó, mert a sima projektornál sokkal nagyobb teret kell szabadon hagyni, hogy semmi se lógjon bele a képbe.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22) arty


arty
veterán

nem látom ezt ki veszi meg ... (a teljesen laikusok, talán?)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#23) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Ez egy baromi jó cuccnak tűnik.
30 centiről már óriásit vetít, 3D? Na ne már, hogy bárki, aki ócsárolja nem örülne egy ilyennek otthonra..

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24) arty válasza szaszlaci (#23) üzenetére


arty
veterán

1280x800? közel egy milláért?

mondom: laikusoknak, TALÁN

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#25) szaszlaci válasza arty (#24) üzenetére


szaszlaci
addikt

Azt nem mondtam, hogy megéri, csak hogy jó cucc :)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.