Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Noukoum


Noukoum
veterán

Nagyon fontos egy több mint 1 év múlva megjelenő telefonról beszélni.. Ja nem :(
Ennél szerintem érdekesebb hogy mi lesz az i12 széria végleges formája / specifikációja.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#2) INGJOKE


INGJOKE
veterán

loooooooooool

Ez nagyon menő. Van a faluba egy gyogyós csávó, aki mindig telefonnal a fülé rohangál és úgy csinál, mintha telefonálna. Remélem lehet kapni ezt az I13-at az alin 3d kinyomtatva rendelek neki egyet, hogy menő legyen... :D :D :D

(#4) wolfman


wolfman
veterán

Nem lehetne azt a kávát még jobban kerekíteni? Túl éles még mindig. Legyen inkább teljesen kerek kijelző, úgy a tuti (szarkazmus off).

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#5) joey04


joey04
titán

szerintem minőségi aggályok miatt még akkor is korai lenne a kijelzőbe épített kamra.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) scyllarus


scyllarus
veterán

Ahogy hallottam, nem lesz soha Type-C, jövőre egyáltalán nem lesz vezetékes töltés.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#7) pecccccccca válasza INGJOKE (#2) üzenetére


pecccccccca
senior tag

A mi utcánkba minden este egy srác battyog lefele és mondja a magáét. Telefon nélkül. Természetesen egyedül... :D
Neki telefon sem kell a hóbortjához. :DDD

Humorban nincs helye tréfának!

(#9) jerry311


jerry311
nagyúr

4 telefon 4 notch. :(
Képernyő kiér a telefon éléig, hogy megfogni se lehessen anélkül, hogy valamit elnyomna az ember, vagy hogy ne lógjon be a keze a képbe. :(

(#10) Stabi83 válasza jerry311 (#9) üzenetére


Stabi83
senior tag

A véletlen érintéseket már droidon is rév megoldották szóval attól nem tartok. De az Apple biztonsági játéka amit évek óta csinál szerintem csökkenti egy ilyen készülék mehjelenését.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#11) jerry311 válasza Stabi83 (#10) üzenetére


jerry311
nagyúr

Sajnos nem érzékelem a véletlen érintések megoldását sem andoridon, sem iosen. :(

(#12) Whatever000


Whatever000
újonc

Ezzel a notch témával az Apple igazán tökön szúrta magát,2017-ben mekkora innováció volt most meg zsákutca számukra,ha megakarják tartani a face id-t akkor max jelenleg szűkíteni bírnak rajta és így előről egy Huawei p20/Oneplus 6 megjelenésére fog emlékeztetni mint egy 2018-as szériájú mobil.:))
(Csak lassan 3 évvel vannak elcsúszva :D ),nincs bajom az Apple-el de még mindig ők akarnak "innovatívak" lenni nagyon vicces, punch hole displayt persze nem fogják meglépni mert az nem "innovatív" és nem saját ötlet volt. :DD Emellett akkor a face id is ugrik. Erre kíváncsi leszek mit hoznak ki. Egyébként nagyon remélem hogy nem lépik meg azt is hogy elhagyják a töltő portot mert akkor sajnos a piac nem állna meg és az összes többi konkurens birka mód követné őket:lásd notch és i11 kamera elrendezés. :W És a technológia miatt még árat is simán fognak emelni és még indokuk is lesz rá. Parádés lesz. :C

(#13) forgonati válasza INGJOKE (#2) üzenetére


forgonati
őstag

Erre már ott a NoPhone. Már feltalálták :) mondjuk az nem fából van.

Keelah Se'lai!

(#14) Whatever000


Whatever000
újonc

Ja és a jack csatlakozó elhagyását ki is hagytam az Apple nagy "innovációi" közül....

(#15) Razzul válasza Whatever000 (#12) üzenetére


Razzul
senior tag

Az Apple és más cégek sem az általad leírt elgondolások mentén alakítják a dizájnról és a funkcionalitásról alkotott döntéseiket. Az Apple nem amiatt nem vált "punch holera" mert az nem saját ötlet, hanem mert a notchos megoldáshoz képest nem jelentene érdemi előrelépést. Felesleges energiabefektetést jelentene egy félmegoldás érdekében.

A töltőport körüli mizéria pedig csak az egyik pletyka és találgatás a sok közül.

(#16) Whatever000 válasza Razzul (#15) üzenetére


Whatever000
újonc

Valahol értelek,csak akkor nekem fura hogy az i7-el elhagyták a jacket rákövetkező években az összes többi is elkezdte. A notch az x-el mgjelent és láss csodát az összes nagyobb gyártó 2018-tól (samsung részben) olyan mobilok jöttek ki. Jött idénre az i11-es kamera elrendezés érdekes az összes ugyan ezt csinálta...
De lehet rosszul látom ha tévedek akkor elnézést a hülyeségért

[ Szerkesztve ]

(#17) Noukoum válasza Whatever000 (#16) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem látod rosszul, annyi hogy az összes gyártó egymásról másról és nem mindenki csak az apple-ről :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#18) Razzul válasza Whatever000 (#16) üzenetére


Razzul
senior tag

Nem írtál hülyeséget, abban igazad van, hogy minden gyártó igyekszik az Apple-t majmolni. Amire az előző hozzászólásomat írtam az annak szólt, hogy az Apple miért nem vált szigetes megoldásról lyukasztott kamerára.

Ahogy én látom, az Androidos gyártók minden egyes telefonjukkal igyekszenek kitűnni a rengeteg konkurens cég hasonló ajánlatai közül. Emiatt minden "innovatív" újításra ugranak amivel egyedivé tudják varázsolni az eszközeiket és ezzel be tudják vonzani a vásárlókat. Mindegy, hogy ez az újítás az Appletől származik, mint a kamerasziget vagy mástól.

Ezzel szemben az Apple óvatosabb az újításokkal, mert ez egyfelől költséghatékonyabb, másrészt pedig igyekszik megtartani a vásárlótáborát. Az Apple rajongók gyomra pedig nem biztos, hogy bevenné ha minden újabb iPhone gyökeres változtatásokkal jönne ki.

(#19) jerry311 válasza Whatever000 (#16) üzenetére


jerry311
nagyúr

Kitalálták, hogyan növeljék a képernyő arányát az előlaphoz képest, emrt ez néhány fasznak fontos volt. Ez egy idő után már csak úgy ment, ha a hangszóró és/vagy kamera melletti terület is képernyővé vált. Ennek a az extrém hülyeségbe emelkedő 100%-hoz közeli képernyő arány utáni vágynak a következménye a notch nevű ocsmányság.
(vajon hány retard válaszol majd erre a hsz-re a másik véglettel: a két centis kerettel?)

(#20) szaszyka válasza jerry311 (#19) üzenetére


szaszyka
senior tag

Végre egy értelmes vélemény! ;)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#22) pecccccccca válasza jerry311 (#19) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Nem érzem magam “retardnak” így a két centis kerettel nem is jövök elő. Máshonnan “támadok” ( ;] ). Nekem kifejezetten tettszik az ipheonon a notch. Sőt. Tök esztétikus és jól kivitelezett. Pont arányos helyet foglal a kijelzőből. Egyáltalán nem zavaró számomra. 😊

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#23) jerry311 válasza pecccccccca (#22) üzenetére


jerry311
nagyúr

Rule #36
No matter what it is, it is somebody's fetish. No exceptions.

Ez ilyen.

(#24) roli543 válasza #40993792 (#21) üzenetére


roli543
őstag

Én nagyjából megszoktam, másfél éve használom a telefonom, és igazán sosem zavart. Tény, ha full kijelző lenne, nyílván iszonyat jól nézne ki. De kell a hely a FaceID-nak ami gyors, pontos. Nekem sokkal jobban bejött mint a TouchID, amit évekig használtam.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#25) pecccccccca válasza jerry311 (#23) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Meg úgy alapvetően [ezek] a tények számomra inkább fontosabbak mint, hogy van e notch vagy nincs.

Humorban nincs helye tréfának!

(#27) francz'70 válasza Whatever000 (#16) üzenetére


francz'70
aktív tag

..az összes nagyobb gyártó 2018-tól (samsung részben) ...

Mondjuk a samu "részben" sem. A középkat. és alatta úgymond csepp notch-ot használ aminek semmi köze/funkciója az iphone féle notch-hoz. :F
....a kijelző növelése volt a cél.
Amúgy ez a másolás dolog ugyanúgy igaz az iphone-ra is, csak ott azt innovációnak hívják ;]

(#28) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Egyre biztosabb, hogy késik az iPhone 12 [link]
Minek kell Kínába utazni? Nem úgy volt hogy kizárják Kínát a gyártásból?
Érdekesség: Pórul járt, aki iPhone-t lopott a zavargások alatt [link]
iPhoneból kerítés? Hány méter kell? [link]

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#30) joey04 válasza roli543 (#24) üzenetére


joey04
titán

Notch nélkül bizony nincs face id, a 2d-s meg semmit nem ér(ne). Az üveg alatti fp olvasó meg még most hozza 100%-ban azt, amit a hagyományos verziók. Bár szépen fejlődnek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) Schuler888 válasza francz'70 (#27) üzenetére


Schuler888
senior tag

Es tegyuk hozza, hogy a notch meg csak nem is az iPhone-nal jelent meg, hanem anno az Essential hozta be, ezt utanozta le az apple

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#32) Noukoum válasza Schuler888 (#31) üzenetére


Noukoum
veterán

Aztán meg majdnem az összes android gyártó.. :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#33) Whatever000 válasza francz'70 (#27) üzenetére


Whatever000
újonc

Erre értettem amit mondtál :)

(#34) roli543 válasza Schuler888 (#31) üzenetére


roli543
őstag

Így van, abban a telóban láttunk ilyet előszőr, aztán az Apple átvette, és bele tette a FaceID-t... az viszont igaz, hogy az Apple után terjedt el igazán.. de saját vélemény, megjelentek a nagy notchok, de FaceID színtű azonosítást eddig csak a Huawei tett is bele, a többiek csak kb másoltak, de tovább léptek, így van most kamera lyuk/csepp.

Az Apple nemhiába maradt a nagy notchnál, hisz kell a hely a szenzoroknak, sokan ezt nem értik meg itt.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#36) K0vasz válasza #40993792 (#3) üzenetére


K0vasz
aktív tag

szerintem ne várj, vegyél egy 2018-as Galaxy S9-et, mert ezeket az is tudja xD

(#38) BabMester válasza #40993792 (#37) üzenetére


BabMester
senior tag

Sajnos az iOS már inkább kontra mint pro egy telefonnál, mondom ezt i11 pro tulajként. A One UI minden tekintetben jobb, a bug is kevesebb. :(

[ Szerkesztve ]

(#39) Noukoum válasza BabMester (#38) üzenetére


Noukoum
veterán

Azért ez elég szubjektív dolog.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#40) 7Heads Drago válasza roli543 (#34) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Akkor már csak azt kell kimagyarázni hogy a p40-ben miért kisebb.:P

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#41) Noukoum válasza 7Heads Drago (#40) üzenetére


Noukoum
veterán

Mert abban úgy tudom infrás arcfelismerő van (legalábbis a pro-ban) és ahhoz nem kell annyi szenzor. Régebbi Xiaomikban is olyan volt (note 5 pl).
Szerk: Vagy rosszul tudom?

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#43) BabMester válasza Noukoum (#39) üzenetére


BabMester
senior tag

Pont, hogy objektív tény, a One Ui-hoz az iPad OS áll a legközelebb. Az iOS full fapad mellette.
Az viszont szubjektív döntésem volt, hogy ennek ellenére iPhone 11 pro-t vettem, mert telefonálásra, instára elég és a fotói jobban tetszenek.

[ Szerkesztve ]

(#44) Essentials


Essentials
aktív tag

Az adott évi készülékből tavasszal még akár 5-10 féle prototípus is létezhet, amikből a végleges példányt kiválasztják nyárig, majd próbagyártásba kerül. ( Idén elviekben 4 féle modell lesz véglegesítve. ) Ez minden évben így van! Az hogy van egy jövő évre elviekben tervezett prototípus-dummy, nem azt jelenti, hogy 2021-ben ez fog megjelenni, hanem azt, hogy jövő tavasszal ez is esélyes lehet a végleges példányok kiválasztásánál. 💁🏻‍♂️
Type C-t sosem fognak beletenni. Ha nem lesz lightning már, nem lesz semmi.

[ Szerkesztve ]

(#50) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Ha kijelzőbe épített kamerával és teljesen vezetékmentes megoldással jelenik meg a 13-as széria, akkor én kész vagyok fél milliós összeget is kiadni érte, pedig az egy olyan lélektani határ, amit sosem szerettem volna átlépni.
Főleg a teljes vezetékmentesség érdekel a valódi vízállóság elérése miatt. Akkor már rájuk lehet nyomni egy 10-20 ATM-es plecsnit is, mint egy belépő búváróránál.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#51) 7Heads Drago válasza Essentials (#44) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Type C-t sosem fognak beletenni. Ha nem lesz lightning már, nem lesz semmi.
Erről valami? Sztem ez is csak fikció még.

vzsryl: Akkor már rájuk lehet nyomni egy 10-20 ATM-es plecsnit is, mint egy belépő búváróránál.
Valahogy ezt én nem hiszem hogy így lesz. :))

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#52) vzsryl válasza 7Heads Drago (#51) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Szvsz. technikailag kivitelezhető, és hatalmas extrát jelentene a többi gyártóhoz képest. Biztos vagyok benne, hogy egy ilyen után az összes kínai gyártó fosná magából a vezetékmentes készülékeket. Ugyanúgy, mint anno a notchot.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53) pecccccccca válasza vzsryl (#52) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Akkor lenne kivitelezhető, ha se gomb se hangszóró se mikrofon lyuk se semmi. Egy teljesen zárt telefon kéne hozzá, de ez még nem megoldható.

Humorban nincs helye tréfának!

(#54) vzsryl válasza pecccccccca (#53) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az óráimon is van gomb, mégis 10-30ATM-esek. :)
A hangszóró pedig már évek óta megoldott a kijelző alatti rebegéssel. Tehát technikailag semmi akadálya.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#55) pecccccccca válasza vzsryl (#54) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Az óra más dolog egy kicsit. Ott sokkal kisebb felületek vannak, a nyomógombnál egy 0,7-es max 1-es furatot töltenek ki a gomb tengelyén kialakított tömítésekkel. 20 ATM-es óráknál 3db O gyűrű van már. A korona pedig menetes záras rögzítéssel van megoldva ami ugye tökéletes zárást eredményez. Máskülönben az órán sem szabad használni víz alatt a gombokat, mert a nyomkodás hatására a tömítések elmozdulnak és beszivároghat a víz.

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#56) vzsryl válasza pecccccccca (#55) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Csak a 30ATM-es órámon van koronazár, a 10-esek alap koronával vannak ellátva, és már rengeteg strandoláson, csúszdázáson, tengeri hullámon vannak túl, de köszönik szépen, semmi bajuk sincs.
Ugyanilyen tömítésekkel simán el lehet látni egy fél milliós telefonon 3 nyamvadt gombot. ;)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#57) pecccccccca válasza vzsryl (#56) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Tengerrel vigyázz. Alaposan mosd le utána édes vízzel. Rengeteg tenger járta óra fordult meg a kezemben beázással.
Hozzánk leginkább a vízállóság miatt hoznak be az üzletbe órákat. Tudnák mesélni dolgokat, mik és hogy áznak be.
Öntöttem én már ki a vizet tenger járta 3 millás Ulyss Nardinból. Sokan pl azt sem fogadják meg, hogy felhevült órával nem állunk be hűvös tus alá (sauna) vagy nem megyünk bele hidegebb vízbe pancsolni. Szinte 100%-os a beázás valószínűsége.

Humorban nincs helye tréfának!

(#58) Schuler888 válasza vzsryl (#54) üzenetére


Schuler888
senior tag

"A hangszóró pedig már évek óta megoldott a kijelző alatti rebegéssel."
Az olyan is. Es max beszelgetesre hasznalhato, arra se tul nagy orom. Tehat egyaltalan nem megoldott.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#59) vzsryl válasza Schuler888 (#58) üzenetére


vzsryl
nagyúr

“Es max beszelgetesre hasznalhato”
Én arra használom a telefont, de természetesen értem, hogy másnak ez nem elég, csak megérteni nem tudom. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#60) 7Heads Drago válasza pecccccccca (#53) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha nem lesz egy gomb se rajta én akkor se hiszem hogy úgy megoldanák a gyártók. Nem érdekük tartósra csinálni.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#61) Schuler888 válasza vzsryl (#59) üzenetére


Schuler888
senior tag

Pl nem art ha tud csorogni a telefon, ugy h meghalld, ha hivnak, hogy hirtelen mast ne mondjak... talan lenyegesebb mint a melytengeri buvarkodas miatt feladni a normalis hangszorokat egy telefon eseteben.. :U de ha te allitolag telefonalasra hasznalod a telefont, nem is ertem hogy merult fel ez az elrugaszkodott igeny..

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#62) vzsryl válasza Schuler888 (#61) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem beszélt senki mélytengeri búvárkodásról. Ahhoz hogy valamit bevihessen az ember a tengerbe fotózgatni, videózni, ahhoz 10ATM kell és annyi már bőven elég is. Elvileg kéne tudja ezt egy IP68-as is, de a tapasztalat sokszor az ellenkezőjét mutatja, ráadásul nem garanciális hiba, ha beázik. Viszont erre a vezektékmentes dologra már el tudom képzelni, hogy bevállalja egy gyártó a garanciát.

A csörgést pedig meghallod azzal a technikával is. ;)
Szvsz. 2021-ben ezekre a dolgokra simán rátudnak menni a tehetősebb gyártók. Van miből fejleszteni, tökéletesíteni, és a brutális verseny miatt szükség is van erre.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#63) pecccccccca válasza vzsryl (#62) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Előbb utóbb biztos, hogy egy kicsit jobban rámennek a vízállóságra, bár én személy szerint nem látom értelmét. Nem életszerű egy 10 ATM-es telefon. A mindennapi vizes baleseteket elkerülendő és a kis mélységben történő fényképezési hóbortot figyelembe vevő vízállóságot már most is tudják a telefonok. Akinek fontos mélyebb vízbe levinni eszközt fényképezés céljából az nem telefont fog vinni illetve egy speciális tokba fogja esetlegesen tenni a készüléket. De megint elértünk oda, hogy úgyis alkalmazni fog egy plusz eszközt a telefonhoz a delikvens, hogy biztosra menjen.

A lényeg, hogy megérteni meg tudom az igényedet. Anno a Mate 10 Pro-val csináltam viszonylag sok víz alatti képet, azt valamiért nem sajnáltam. Mondjuk bírta is. De a szifont sosem tenném a vízbe. 😊

Humorban nincs helye tréfának!

(#64) vzsryl válasza pecccccccca (#63) üzenetére


vzsryl
nagyúr

“A mindennapi vizes baleseteket elkerülendő és a kis mélységben történő fényképezési hóbortot figyelembe vevő vízállóságot már most is tudják a telefonok. ”
Csak papíron, és megvan mindegyiknél csillagozva, hogy nincs rá garancia. Tehát nem tudják a telefonok. Pl. én biztos, hogy nem viszem be a vízbe a 11-et.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#65) joey04 válasza BabMester (#43) üzenetére


joey04
titán

ha csak fícsörlistát nézünk, akkor az ipad os is full fapad mellette, egyébként meg minden droid mellett. a kezelhetőség, gördülékenység, meg egyéb témák alapján szvsz meg továbbra is előnyben van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#66) Razzul válasza BabMester (#43) üzenetére


Razzul
senior tag

Nálam pont fordítottak a tapasztalatok. Év elején tértem vissza Androidra, azóta használok egy Samsung telefont.

Az iOS jóval gördülékenyebb, reszponzívabb rendszer, nálam az Android / OneUI pedig 3 hónap alatt több bugot produkált mint az iOS egy év alatt. Pont tegnap csinálta azt, hogy amikor telefonáltam, a hívott fél úgy hallotta a hangom mintha Darth Vaderrel beszélne. Ez csak akkor múlt el amikor újraindítottam a rendszert.

(#67) HarleyCustom válasza #40993792 (#3) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Remèlem marad lightning csatis... :U

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#69) Hallosz


Hallosz
senior tag

Dikmáá... :U

Mert lakni, muszáj.

(#70) persil válasza jerry311 (#11) üzenetére


persil
nagyúr

Akkor inkabb veled lehet a problema, minden rosszindulat nelkul.
Evek ota nem talalkoztam "veletlen" erintessel, pedig volt "nehany" mobilom az elmult par evben, de kornyezetemben sem hallom a tomeges panaszt.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.