Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #06658560


#06658560
törölt tag

Én azt is meg merem jósolni, hogy a tehenek kétezhuszonötre már csak rózsaillatot pöfögnek a levegöbe, nem metánt.

A Holografika nem akar erre törtetni?

(#2) Angel1981


Angel1981
veterán

"másrészt pedig a jó minőségű szemüvegek drágák is, akár 200 dollárba is kerülhetnek"

Ezek szerint, amikor megjelennek ezek a készülékek, kevesebb, mint 200 USD-vel fognak csak többe kerülni, mint a jelenlegi 3D-s modellek, és így a vásárlók jobban járnak! :D
(Jó, persze, a jelenlegi technológiánál mindenkinek meg kell vennie a szemüveget.)

(#3) Morden24 válasza #06658560 (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

A holografika egy bukott koncepció. A Star Warsban is látszott, hogy monokróm és ráadásul vibrál az egész.

Sectumsempra - For Enemies

(#4) #16820480 válasza Morden24 (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

jó, hát az réges régen volt egy messzi messzi galaxisban... azóta sokat fejlesztettek rajta.

(#5) ddekany


ddekany
veterán

Mi ez a botrányosan béna Photoshop-olt... miket mondok... Paint-elt kép már megint? Vagy tán a levegőben jelenik meg az a zöld izé, hogy elé lóg a TV keretének? :W

[ Szerkesztve ]

(#6) infectedmann válasza Angel1981 (#2) üzenetére


infectedmann
őstag

Ha veszek most egy 3D-s TV-t nem adnak hozzá szemüveget? Nehogy már még azt is meg kelljen vennie az embernek ha mondjuk nagy nehezen spórolt össze egy ilyen TV-re.

(#7) ntomka válasza #16820480 (#4) üzenetére


ntomka
nagyúr

Így van! A Vasembernek már egész pöpec van otthon.

ツ Headphones on - World off

(#8) Panther válasza ddekany (#5) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Pont ezt akartam mondani én is, hogy a keret elé már nem igazán lóghat a tárgy tudtommal, akármennyire is 3D-s a TV...

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.