Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vedini


vedini
őstag

azért egy kicsit meredek az ára, főleg mire elér hozzánk...

kiváncsi lennék az új 3d-s samu, ez és a VT20 összehasonlítására

workworkwork...

(#2) .bableWes válasza vedini (#1) üzenetére


.bableWes
őstag

egy tvért sose adnék ennyit.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#3) vedini válasza .bableWes (#2) üzenetére


vedini
őstag

nekem 1 havi fizu a max, amit ráköltenék TV-re

workworkwork...

(#4) MaTTeS válasza vedini (#3) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Ez elég tág dolog tud lenni manapság: 70ezer - x millió Ft :)

(#5) littlelion21


littlelion21
addikt

Kicsit lemaradtam: nem úgy volt hogy az LG (is) leáll a plazmákkal?

(#6) vedini válasza MaTTeS (#4) üzenetére


vedini
őstag

pont azért, ha 1 havi fizuja amortizálódik le 4-5 év alatt az embernek, az még nem vészes
nyílván arra gondoltam hogy 70-res fizuhoz felelőtlenség egy 200-res TV-t választani

vettem lakás, aztán most a mániám, hogy a fizumhoz mérem miből milyen szintet engedheteknek meg magamnak, nagy veszteség nélkül...

littlelion21:

én is azt hallotam hogy kiszállnak a plazmából, de akkor mégse

[ Szerkesztve ]

workworkwork...

(#7) BiP válasza vedini (#6) üzenetére


BiP
nagyúr

Az ember először sörben mér mindent, de persze a nagyobb tételeket már célszerűbb havi fizetéshez igazítani. Amúgy szerintem is felesleges többet költeni rá. Max. másfél havi. De akkor már nagyon akarnia kell azt a tévét :)

(#8) Duree


Duree
veterán

Ezek a 3D tévék egy jó nagy adag marketingfogás,pár fillérrel kerül többe az elöállításuk és lehet,hogy dupláját kérik el érte.Már akitöl lehet én biztos nem adnék egy 50" tévért 800 ezer forintot

duree54

(#9) Sutty66 válasza Duree (#8) üzenetére


Sutty66
tag

Pénzváltónak azért ne menj. 2500 USD 800 ezer forint. Vagy ezt csak álltalánosan Írtad. Melyik 50-es 8 kilo?

(#10) 9950es


9950es
aktív tag

kínai ismerősöm mondta hogy náluk 800 eur egy 50" -es plazma. Mivel gyakorlatilag 3d-s plazma nincs, csak 120hz-t fogadni képes plazma, ezért az az ár reális.

120 fps or GTFO :D

(#11) Zso2


Zso2
őstag

Mit lázadtok akinek nem tetszik az megveszi a az 50" alattit (ugyis jönnek majd) , vagy a 3d nélkülit. Mindig kb enyi az újdonságok ára, a led is így indult.
Akinek nem kell 500k-ért az vár pár hónapot és kész. Mint az óvodások sírnak....
én 1 éve vettem a 42"-os Lh7000 (sima lcd) 220-ért akkor nem érzem ezt az újdonságot túl drágának..

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#12) 9950es válasza Zso2 (#11) üzenetére


9950es
aktív tag

" A LED "

: DDDDDDDD

innentől kezdve nem tudom hogy viccnek szántad-e a kommentet , szóval érdemben nem reagálok.

[ Szerkesztve ]

120 fps or GTFO :D

(#13) NagyVillany


NagyVillany
tag

Haverék kb 2 hete a boltban egymás mellé rakatták az 50" fullHD és az 50" HDready plazmát, mindkettö fullHD jelet kapott, 3méterröl nézve nem lehetett megállapitani melyik a fullHD és melyik a HDready, közelebbről persze már igen, de haver nem fog leülni elé és közelről nézni a nappaliban, ígyhát megvette 149ért az 50"-os hdready LG plazmát.

(#14) 9950es válasza NagyVillany (#13) üzenetére


9950es
aktív tag

Nagyon helyes. Pixelbetyárság az pécés, egerészős műfaj. ;)

De 3méterről a 100" sem pixeles :DDD

Arról meg már nem is értekeznék hogy fullHD 3d tévé nincs is, mert a hdmi maxxximum 720p 60hz 3d-t továbbít, és egyébként nem is sok haszna lenne, mert 3d-ben már totál más az érzékelésed, ha nincs AA az is alig tűnik föl, 2d-ben meg kiböki a szemed.

[ Szerkesztve ]

120 fps or GTFO :D

(#15) BiP válasza NagyVillany (#13) üzenetére


BiP
nagyúr

Plazma ezért (is) jobb, LCD-n lehet hogy észrevette volna a különbséget.

(#16) Ijk válasza BiP (#15) üzenetére


Ijk
nagyúr

LCD-ből létezik egyáltalán HD-ready 50"-ban?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#17) BiP válasza Ijk (#16) üzenetére


BiP
nagyúr

Gondolom nem. 42-ben biztos van, de szerintem 46-ban is.

(#18) Zso2 válasza 9950es (#12) üzenetére


Zso2
őstag

ezen mit nevetsz?(LEd, igen led ,mert ezt a kifejezést nyomják a matricákra is...) A lényeget érted ,nem? Szóval a 3d előtti újdonságok is ennyibe kerűltek.
vásárlók bőrlehúzása:
1. Plazma
2. LCD
3.FULL HD
4. 100HtZ
5. 600htz
6 . LED
7. 3D
8.. ki tudja mi leszz... és ezek mindig megújulóan, friss Árral jönnek .. :)

[ Szerkesztve ]

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#19) BloodRay válasza 9950es (#14) üzenetére


BloodRay
veterán

1.4-es hdmi-ről beszélsz?
A passzív 3D-nél van az amit írsz, hogy nem full hd a kép a megoldás miatt.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.