Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -Oliver-


-Oliver-
csendes tag

:)

(#2) Crytek


Crytek
veterán

Spemallon 135k a legnagyobb verzió egész jó ár.

Next PC Upgrade: 2022

(#4) eclipse19


eclipse19
senior tag

Kár, hogy a B20-as LTE-t még mindig nem támogatja. :W

Ez viszont "deal-breaker", ahogy a művelt angol mondaná... :N

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#5) ollie válasza Crytek (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

+Áfa, ha nem EU-s raktárból jön. Akkor meg már inkább egy OP3.

***

(#6) Drenadar válasza eclipse19 (#4) üzenetére


Drenadar
veterán

Aki városban lakik és telenoros annak tök mindegy :-)

(#7) Wesder válasza eclipse19 (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Nyugodj meg, attól megnyugszol... Lesz "B20-as" verzió is. :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Crytek válasza ollie (#5) üzenetére


Crytek
veterán

Spemallnál nincs áfa mivel van eu szállítás. Nyilván azt az árat írtam arra nem megy már semmi.

Next PC Upgrade: 2022

(#9) eclipse19 válasza Wesder (#7) üzenetére


eclipse19
senior tag

Tényleg?

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#10) Wesder válasza eclipse19 (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Tényleg, màr most is van 2db. Redmi 3S és a Redmi 3 Note-ból is van B20-as variàns. Most nyitottak lengyeleknél boltot szóval ebből is lesz.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) eclipse19 válasza Wesder (#10) üzenetére


eclipse19
senior tag

Úgy legyen. :R
Akkor már csak a tisztességes szoftvert (lokalizáció + frissítés) kell megoldani és igen komoly (a jelenleginél is komolyabb) népszerűségre számíthatnak nálunk.

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#12) joey04 válasza Crytek (#8) üzenetére


joey04
titán

Ott nem külön kiemelik, ha EU-ból jön? Mert ennél a készüléknél nem látok ilyen jelölést.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) Crytek válasza joey04 (#12) üzenetére


Crytek
veterán

Szállításnál belövöd EU shipping ennyi.

Next PC Upgrade: 2022

(#14) Alvin76 válasza joey04 (#12) üzenetére


Alvin76
tag

17.95$ az EU Express szállitás, garantáltan vám és áfamentes

#Crytek: Te hol látod a Spemall-on az árakat? nekem nem hozza be a keresőben.

[ Szerkesztve ]

(#15) joey04


joey04
titán

aha, thx.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) Wesder válasza eclipse19 (#11) üzenetére


Wesder
félisten

A szoftverrel nem lesz gond, Global Dev.-ben van magyar nyelv + ott van még a MIUIHU is :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) Crytek válasza Alvin76 (#14) üzenetére


Crytek
veterán

Next PC Upgrade: 2022

(#18) tibcsi0407 válasza Wesder (#10) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Azért ebből kár messzemenő következtetéseket levonni. Nem hiszem, hogy a Flagship-ekkel fogja lerohanni az EU-t először a Xiaomi.
Ahhoz ők túl óvatosak.

https://utdetailing.hu/

(#19) hencsi10


hencsi10
csendes tag

Sziasztok!

Én tanácsot szeretnék kérni. Most vagyok telefonvásárlás előtt, és három között fogok dönteni valószínűleg: MI5s, Leeco le pro 3, Huawei P9. Ti melyiket mondanátok?

(#20) Alvin76 válasza Crytek (#17) üzenetére


Alvin76
tag

köszönöm! :R
én Mi5s ként kerestem, de csak 5s-ként van fent...

gondolom lesz rá kuponkód erre is.
nekem bejövős, ahogy számolom 105e a 3/64-es ezüst szállítással. megvan a karácsonyi ajándékötletem.. :)

(#21) ollie válasza Wesder (#16) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A MIUIHU azóta nem alternatíva, hogy a Xiaomi zárt bootloaderrel szállítja a mobiljait.

***

(#22) Alvin76 válasza ollie (#21) üzenetére


Alvin76
tag

miért ne lenne alternítíva? már 3-4 nap várakozással HIVATALOSAN ki lehet nyitni a bootloadert, és már mehet is a MIUIHU-s ROM. sőt, aki már egyszer megcsinálta, annak havonta 1 készülék nyitása várakozás mentesen megoldható.

(#23) dealerman válasza Drenadar (#6) üzenetére


dealerman
senior tag

Nem muszáj városban lakni,Én kis faluban lakok,és Telekom-nál van 800Mhz itt :D Persze vodánál nincs......... Telenor-ról meg nincs tapasztalatom :)

underground techno will never die

(#24) ollie válasza Alvin76 (#22) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert egyre kevesebb Xiaomi készülékre készül el, aminek részben a zárt bootloader az oka.

***

(#25) embe


embe
nagyúr

3 000 001 ... Mert én is. :K

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#26) TomFace


TomFace
tag

Ez még csak preorder? Az 5S alatti komment szerint csak október közepétől kezdik meg a kiszállítást :(

(#27) hétalvó


hétalvó
addikt

ha lesz international azonnal rendelos.
egyebkent akkor mi note 2 nem lesz hanem helyette 5s plus lett? kicsit almas :)

a valasz meg is jott hirben :)

[ Szerkesztve ]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#28) vagyula válasza ollie (#24) üzenetére


vagyula
senior tag

Egyáltalán nem a zárt bootloader az oka, mert a MIUIHU romokat alapvetően nyitott bootloaderre csináljuk...

miui.hu

(#29) Drenadar válasza dealerman (#23) üzenetére


Drenadar
veterán

Látom nem jött át a lényeg, vagy lehet én tudom rosszul... a B20 a 800Mhz, ergo, ha az van nálad, és nincs a másik sáv, amit a xiaomi tleefonok tudnak, akkor bizony ott nálad, ezzel a telefonnal nem fog működni a 4G. Nem mintha bármi is indokolná azt a sávszélt, max a 4Gt, hogy már csak olyanban gondolkodnak, meg állítólag kevesebbet fogyaszt?

(#30) Potrien válasza hencsi10 (#19) üzenetére


Potrien
senior tag

Op3-at ;)

(#31) hencsi10 válasza Potrien (#30) üzenetére


hencsi10
csendes tag

Az az opció kilőve:)

(#32) dealerman válasza Drenadar (#29) üzenetére


dealerman
senior tag

De átjött ! igen elírtam elnézést :D :W arra akartam kilyukadni,nem feltétlen csak városhoz kötődik az,hogy ne csak 800mhz-en menjen a 4G,Telekomnál itt nálunk 4G van a xiaomi redmi note 2-vel ! ami ugye nem tudja a B20-at ! Ennek ellenére most egy második sim-el netezek ami vodás H+-on (mert Ők itt 800-on tolják a 4G-t) mivel olcsóbb így nekem :))

underground techno will never die

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.