Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FefeeX


FefeeX
veterán

A beígérthez képest azért elég karcsú a játékok érkezése... Havonta 100 címről volt szó az elején, aztán jó ha kéthavonta jön 3...

(#2) oriic válasza FefeeX (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sose volt szó ilyen sok címről havonta. 100+ játékkal indult a program, néhány hetente frissül kisebb-nagyobb adagokban.

[link]

Live-Die-Respawn

(#3) Wesder válasza oriic (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Emulátorral nem lenne egyszerűbb?
Csak eredeti CD, vagy digitális másolatot tudna futattni. Ennek van egyèbkènt valami akadálya?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) oriic válasza Wesder (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint mire gondolsz? Alapból emulátorról futnak az X360-as játékok One-on.

Live-Die-Respawn

(#5) Wesder válasza oriic (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Mint anno PS2. Beraktad aztán ment. Most mièrt fontos hogy BC listába bekerüljön?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) oriic válasza Wesder (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert teljesen más architectura a két gép (X360-XO)

Live-Die-Respawn

(#7) Wesder válasza oriic (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Így már èrthető. :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

oké, értem én... de azért a Forza Motorsport 4 is jöhetne már :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) FefeeX válasza - = Zk = - (#8) üzenetére


FefeeX
veterán

meg a 3... de amúgy ha nincs meg a 7, 6900ért már beszerezhető, a 6 meg 5000ért :K
Én még a Mortal Kombat Kollektion-t, a MKvsDC-t várom...

(#10) rdt89 válasza - = Zk = - (#8) üzenetére


rdt89
addikt

Azért én se sajnálnék kiadni pénzt, de azzal megölnék a Motorsport 7-et, számomra legalább is, mert még mindig a 4 az etalon a szememben. :R

[ Szerkesztve ]

(#11) lmno válasza - = Zk = - (#8) üzenetére


lmno
őstag

Meg a PGR 4...

(#12) - = Zk = - válasza FefeeX (#9) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áá. az túl öreg :D
azért a 4 igencsak.. nah...de ugye kinek mi?! ;)

(#10) rdt89
nekem a BMW edition van, nem bánnám, ha bekerülni. DLC és mindennel.. hm

(#11) lmno
azokat nem ösmerem. lesek videót :)
szerk...uhh. ez mi?! :F

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13) rdt89 válasza - = Zk = - (#12) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem a 4-ből a full-os teljes verziós csomag volt, abba voltak a legváltozatosabb autók és márkák, még Seat, Suzuki is volt benne. :))

(#14) Silεncε válasza Wesder (#5) üzenetére


Silεncε
őstag

A PS2-nél konkrétan be volt építve egy PS1 a konzolba, ezért volt olyan egyszerű a backcompat :D Most minden játékot külön tesztelniük kell, állítgatni az emulátort (mivel nyilván a kódba nem tudnak belenyúlni, még a first-partykba se). Ez pedig nagyon sok időt emészt föl

(#15) FefeeX válasza Silεncε (#14) üzenetére


FefeeX
veterán

Ami már a slimből hiányzott is, nem véletlen, hogy sok játék azzal már nem is volt kompatibilis...

(#16) Wesder válasza FefeeX (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy hiányzott, mert nem fèrt volna bele ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) janeszgol válasza Silεncε (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha hinni lehet nekik, a következő Xbox-ban már egyszerűbb lesz a dolog. Szerintem fontos a visszafele kompatibilitás, az én szememben ez egy kiemelten jó pont. (Mivel nem csapatom az exkluzívra. Felőlem minden lehet mindenen.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.