Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Jó volt, még néztem volna. :)

Pixel 8 Hazel

(#2) Aramisz74


Aramisz74
újonc

Szerintem bőven van potencial a Ocolus Rift féle eszközökben ilyen és hasonló felhasználás terén.Természet film úti filmek oktató filmek stb. gondoljun csak arra esetleg egy mozgásában korlátozott is búvárkodhat vagy megmászhatja a Himaláját a lehetőségek végtelenek csak a fantázia szab határt. Esetleg 1 virtuális látogatás a világ legnagyobb múzeumaiban szerintem ennek van értelme. Egyenlőre csak az Ocolus Rift ára na igen az nem átlag "Magyar"barát.

[ Szerkesztve ]

(#3) dementor


dementor
senior tag

Van technika odabent, bőven. :U

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#4) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Na amikor az átlagfelhasználók az ilyen és ehhez hasonló videókat látják kezdenek rádöbbenni arra, hogy mégsem lesz lufi az a VR. :K Remélem sok-sok tartalom jön még, hogy mindenki találhasson számára érdekeset és hasznosat!

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#5) XmoD


XmoD
aktív tag

tetszett. :B

(#6) hommeros


hommeros
őstag

Mekkora király! Csak 4k-hoz képest elég rossz volt a minőség.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#7) arminlok


arminlok
senior tag

Valamiért ISIS-t olvastam kicsit meglepődtem :D

(#8) dementor válasza arminlok (#7) üzenetére


dementor
senior tag

Nem csak te, éni is. Elég félve indítottam el a videot. :U

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#9) gyulank


gyulank
addikt

Mi kell ahhoz, hogy az ilyenek akadásmentesen fussanak? Kb. lefagyott a gép. Még az oldalon a kis ablakba 5-10 másodpercenként sikerült képkockát váltania. Forgatni eszembe se jutott.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#10) togvau válasza gyulank (#9) üzenetére


togvau
senior tag

vedd lejjebb a felbontást. Amúgy egy erőmű kell hozzá, vagy olyan gpu ami támogatja nagy felbontásokon a hardveres vp9 dekódolást.

hitler, sztálin, micro usb

(#11) Dyingsoul válasza togvau (#10) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nek kell hozzá erőmű, de azért egy ~10 éves konfig már kevés hozzá, mint a legtöbb mai technológiához...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.