Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Hát igen... az értelem befigyel. Most komolyan, ők miben reménykedtek?

(#2) Ice!? válasza szombatitomi (#1) üzenetére


Ice!?
őstag

Hogy élményfürdőben vannak.

(#3) 33as válasza szombatitomi (#1) üzenetére


33as
senior tag

Meg ugye az anyagi kár is jelentős ilyenkor, nem is értem a gondolkozásmódjukat? :U

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#4) localhost válasza szombatitomi (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hogy nem "ANNYIRA" mély a víz...

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5) cyanide

A kacsának csak derékig ért.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#6) keIdor


keIdor
titán

Ehhez is egyetem kell, úgy látom. :O

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7) Pukkancs


Pukkancs
tag

Azér ezek újonnan nem 5-6 millióba kerültek.

(#8) .bableWes


.bableWes
őstag

ezeknek csak gratulálni tudok. attol, hogy dizeles ugyanugy megáll a vizbe mint a benzines.

ha nem tudok ott elmenni, akkor keresek egy másikat, ha meg nem találtam, akkor megállok joval a pocsolya elött...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#9) total90


total90
veterán

Ma én is belementem a gépemmel a vízbe :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#10) Lauda


Lauda
félisten

Valoszinu ezek olyan soforok voltak, akiknek fogalmuk sincs rola, hogy az auto nem tud bizonyos centimeter felett a vizben kozlekedni. Vannak ilyenek is, sokan.

(#11) dízelracer


dízelracer
senior tag

Csak gratulálni tudok az ilyennek. Nem is értem miből gondolták, azt hogy majd f@xig érő vízen a 'merdzsó keresztülmegy. Darwin díjasok. Majd ha kiszárad és elkezd bepenészedni...

Ja és: Dunakeszi Gyártelepi aluljáró :DD

(#12) Thunderzolee válasza dízelracer (#11) üzenetére

LOL.. A video feltöltési dátumát elnézve, ez nem egy egyedi eset volt. :))

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13) dízelracer válasza Thunderzolee (#12) üzenetére


dízelracer
senior tag

Nem. Újabban minden nagyobb eső után ez van ott.

(#14) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Végül is az ő bajuk utána majd vinnyognak, hogy jajj a millás kocsi. Még ha sietek is, akkor is inkább kikerülöm, mert elég rizikós a dolog. Mondjuk nem kell nagy tudás hozzá, hogy felmérjem mekkora a vízszint.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#15) Thunderzolee

Esetleg az aluljáró falára felfesthetnének egy vízmércét.
Persze nem logikus, csak halkan írtam le. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#16) juliabrilke


juliabrilke
addikt

A biztosító hülyeségre gondolom nem fizet. :U

(#17) Lauda válasza juliabrilke (#16) üzenetére


Lauda
félisten

Cascora fizet.

(#19) Ivan15 válasza 33as (#3) üzenetére


Ivan15
senior tag

nem ertem ezeket az embereket:
a motor vizet sziv levegö helyett -a fenykepen a viz kb a legszürö magassagaban- rögtön leall, utana a motorbol ki kell szedni a vizet, szetszedni(?), az tenyleg sokba kerül...
...az elektronika is tönkremehet -zarlat (Lichtmaschine es minden egyeb) ...javitas sokba kerül
:U
Sok kepet lehet latni, hogy otthagyjak a vizben az autot bekapcsolt fenyszoroval stb. De vegülis mindegy, amig az akku be van kötve az elektronikus berendezesek tönkremehetnek a viztöl -eze javitasa sokba kerül(het), föleg, ha több elromlik egyszerre.
Pl. motormosasnal is köztudott, hogy a generatort nem erheti viz, le kell takarni, ezek meg lazan beleallnak a generatorig erö vizbe. okos

[ Szerkesztve ]

(#20) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Lehet, úgy gondolták, ennyi pénzért már hajóként is szuperál....:DDD

....Vagy tengeralattjárónak, ahogy az első autót megnézem....:U

Az ilyen buta sofőr vegyen magának békatalpat, ha búvárkodni akar :(((, miért az autóját kell tönkre vágni??? :( :F

[ Szerkesztve ]

(#21) 33as válasza Ivan15 (#19) üzenetére


33as
senior tag

Az még csak hagyján, de a dízelüzemű motorokban helyrehozhatatlan kárt tud okozni egy kis víz az égéstérben!
Ebböl a szempontból egy otto motoros gépkocsi még istenes! :)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#22) #40835072


#40835072
törölt tag

az első kocsiba nem ül senki:) az csak begurult:)

(#23) 33as válasza #40835072 (#22) üzenetére


33as
senior tag

Szerintem csak szimplán "átúszott" a másik kocsiba a manus! :DDD

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#24) #40835072 válasza 33as (#23) üzenetére


#40835072
törölt tag

amilyen hülye szerintem még úszni se tud :DDD

(#25) szombatitomi válasza #40835072 (#24) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Nyilván, azért próbálta meg az autóval. :DDD

(#26) Def26


Def26
félisten

Én is belementem egy ilyenbe, köhögött a verda de csak kihozott. Lehet, hogy hülye vagyok de nekem eszembe sem jutott, hogy olyan mély is lehet a víz. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27) Undoroid


Undoroid
őstag

No comment... :U

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#28) grabber válasza Undoroid (#27) üzenetére


grabber
addikt

Miért kell elvenned az életkedvemet?Csoda,hogy nem haltunk ki :W

(#29) Undoroid válasza grabber (#28) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Erre most mit lehet mondani? "Fejlődünk",de merre :F

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#30) grabber válasza Undoroid (#29) üzenetére


grabber
addikt

Nem csak a Földet öljük meg,hanem magunkat is.Árvizeknek is van oka,nem biztos a globális felmelegedés az oka,de egyre rosszabb a helyzet.
Emberek is akik megbetegszenek azokat megpróbálják meggyógyítani.De a betegség öröklődik,nem úgy mint régen.Akkor 12 testvér sem volt fura és a gyengébbek meghaltak.Ez volt/(még ma is) a természetes.

Fejlődünk de csak arra,amerre a nagy cégeknek érdekük.Ezt nem nevezném igazi fejlődésnek.

(#31) Undoroid válasza grabber (#30) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Mint Te is láthattad a többség viccesnek találta a dolgot...pedig nem az! :(

Nem érzem magam túl öregnek a 34évemmel,de például ez az időjárás,ami az utóbbi években tapasztalható az több,mint érdekes...Az elmúlt év Novemberében alsó gatyában mászkáltam itthon az udvaron,mert olyan meleg,napsütéses volt az idő!Az elmúlt héten például végig Ősz volt nálunk(Békés-Megye),de ma már Nyár volt!Holnapra pedig már 35fokot mondanak... :U

Megbetegedések: Ebbe ne menjünk itt bele,mert nagy vitákat lehetne kirobbantani pro- és kontra!

Fejődünk: Nem véletlenül tettem idéző jelbe azt a kifejezést!Ezzel kapcsolatban privátban küldök egy linket!Sajnos az abban szereplő személy miatt(alapelvek) nem tehetem fel ide!Meg fogod érteni a lényeget!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#32) grabber válasza Undoroid (#31) üzenetére


grabber
addikt

Sajna ha már ezeket a jeleket nem vesszük komolyan,akkor nem sokáig fogunk élni :(

Megbetegedésekről tényleg por és kontra,de erre csak a múlt és a jövő tud választ adni.
Linket majd megnézem,nem akarok tovább offolni.Privi majd megy.

Viszont tényleg nem értem,akinek Merci-je van az miért hajt be a vízbe?Megéri neki?Utána remélem meg is fürdött rendesen,ha ilyen hülye és még gazdag :((( Viszont,kidobott egy csomó pénzt kocsira,meg javításra és semmivel nem vagyunk mi sem és ő sem előrébb.Ez ba****a fel az agyamat.

(#33) Gebriel


Gebriel
veterán

Az meg sem fordult a fejetekben, hogy nem bementek, hanem ott érte el őket az árvíz :F

(#34) ftc


ftc
nagyúr

Ez jobb :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.