Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ldave


ldave
félisten

:R

Nem semmi pályát futott be ez a sorozat! Remélem még 30 év múlva is jelen lesz valamilyen formában :)

Mindegyik rész, amivel játszottam valamiért kedves a számomra, nehezen tudnék kedvencet választani.

A Slime draws near! Command?

(#2) oriic válasza ldave (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerinted jövőre bejelentik a 16-ot? Volt róla szó, hogy fontos lesz a 2018-as év a széria szempontjából. Tippre jön az FF7 Remaster első epizódja, legalábbis nagyon várom.

Live-Die-Respawn

(#3) ldave válasza oriic (#2) üzenetére


ldave
félisten

Jó lenne, a 16 jobban érdekel, mint a 7 Remake. Az Agnis demó világa nagyon bejött, az jó alap lenne egy fantasy közelebb FF játéknak.

A Slime draws near! Command?

(#4) KaitouP


KaitouP
veterán

Rendkívül jelentős 30 év a játékosvilág szempontjából, azoknak is akik amúgy nem őrülnek meg ezért a sorozatért, de nekünk rajongóknak meg pláne. Páratlan, - szerény véleményem szerint művészi - alkotásokat tett le az asztalra az egykori Squaresoft, de az utolsó emlékezetes talán az X volt, azóta sokat hígult a sorozat. Csináltak még egy egész jó, de annyira nem epic játékot az XII személyében, azóta meg elég nagy lejtmenetben van a széria, kár, hogy az elmúlt évek legnagyobb húzása nem játék, hanem a Kingsglaive volt.

Összekaphatnák magukat. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5) nxswitch


nxswitch
senior tag

Sziasztok!

Én már évek óta játszom a játéksorozattal. Az első 3 részt végigjátszottam, belekezdtem még jó pár epizódba.
Jelenleg a World of Final Fantasy-val és a XIV-el játszom.

Ha valakit érdekelnek az MMO-k, érdemes belenézni a XIV-be. És a története is érdekes, ahogyan újraalkották az egész játékot.

(#6) nonsen5e válasza oriic (#2) üzenetére


nonsen5e
addikt

Jövőre bejelentik, aztán 2028 és 2030 között meg is jelenik majd valamikor.

safiyah: Tartalom szempontjából Stormblood milyenre sikerült mondjuk a sima ARR vagy Heavensward-hoz képest? Sztori miatt előbb-utóbb úgyis benevezek rá, csak kérdés, hogy azon kívül mennyire fog tudni lekötni. Heavensward MSQ-t is az első 2-3 hónap után az időnként osztogatott ingyen 3-4 napok által játszottam végig. :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#7) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nálam az örök favorit a szérian belül a nyolc volt, de a hét is nagyon tetszett. Az XV-el még nem játszottam,-várom pc-re.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) #52588800 válasza nonsen5e (#6) üzenetére


#52588800
törölt tag

Játszottam vele 3 hónapot. Nagyobb szakadék lett a casual és a semi-hc/hc tartalom között. A midcore tartalom még mindig hiányzik a játékból. Új skillek is jöttek... van akinek már lassan 30 gombot is kell nyomogatni. 2 hónap alatt lazán kiszedhető a gear a következő nagy patchhez Ezért sem értem SE -t, miért jó neki, hogy halandó ember 12 hónapból ha befizet 4 -et, könnyedén naprakész tud maradni. Inkább lekötné őket valami tartalommal :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.