Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nemlehet


nemlehet
őstag

Ez mondjuk nem rossz dolog, hogy nem ülnek rajta hetekig-hónapokig.... Bár el tudom képzelni hogy vagy orbitális trükközések fognak menni hamis áru visszaküldésével, vagy kb semmit sem vesznek vissza majd mondván sérült/hiányos stb...

Szóval azért szkeptikus vagyok kicsit, hogy ez a marketing maszlagon túl mennyire lesz működőképes a való életben.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez a reszletfizetesi opcio klasszul hangzik.

(#3) joey04


joey04
titán

ez végre hasznos

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) fecke78


fecke78
senior tag

Azonnali utalások vannak , ez nem más mint emberanyag kérdése

(#5) jbcs válasza fecke78 (#4) üzenetére


jbcs
tag

Ezt én sem értem, Marika nénit odaültetik és 250 br.-ért veri a billentyüzetet, visszaérkezéskor utalja vissza ebankon keresztül a lóvét. Viszont ez most egyszerűsödik és Marika nénire sincs szükség.
Ez a marketing, hogy házon belül spóroltak járulékokkal 290 eFt., amit eladnak a médiában nagy újításként, ügyes. :C

(#6) Namelesske válasza janeszgol (#2) üzenetére


Namelesske
addikt

Végre hitelre tudok venni Apple Magsafe Külső akkut 40é

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#7) janeszgol válasza Namelesske (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Mondkuk en nem ilyenre gondoltam, de ki mire hasznalja ezt az opciot.
En a laptopra, haztartasi eszkozokre gondoltam, netan valami PC-s hardver.

(#8) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Csak én érzem ezt marketingbe csomagolt spanyolviasznak? :F

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#9) asdf_


asdf_
veterán

Mivel az eMAG-nál az utóbbi egy évben jelentősen megnőtt a személyes felpróbálást igénylő termékek, így ruhaneműk, lábbelik forgalma, ebből adódóan a korábbinál többen küldenek vissza például nem megfelelő méretűnek bizonyult termékeket.

Soha az életben nem fogom felfogni, hogy miért, hogyan, milyen felindulásból vesz az ember főleg cipőt (de talán egy póló kivételével kb. akármilyen ruhaneműt) online (egyetlen eset kivételével, amikor eggyel már rendelkezik az ember és rendel egy ugyanolyat). Ahelyett, hogy elmenne a boltba, felpróbálná és megvenné azt, ami ténylegesen jó rá, ami ténylegesen tetszik neki, itt tökfölöslegesen küldözgetjük dobozok tízezreit, mert "ingyen" van.

(#10) S@c@ válasza asdf_ (#9) üzenetére


S@c@
őstag

Covid pl.

(#11) joey04 válasza S@c@ (#10) üzenetére


joey04
titán

Az maradjon otthon és hordja a régi cuccait

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) janeszgol válasza asdf_ (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez tokre igaz. A 14 napos elallassal is visszaelnek sokan.
En kb 15 eve rendelek a neten ruhat, cipot. Meg sosem kuldtem vissza semmit. Igaz en nem az emagbol rendelem, hanem ruhaboltbol es cipoboltbol a cuccaim. (Tudom a mereteim.)

(#13) fecke78 válasza asdf_ (#9) üzenetére


fecke78
senior tag

Pedig nem nehéz !
Mivel 43 évesen már nem nő a lábam , és ismerem a nike márkát ezért ott veszem meg ahol olcsóbb , mivel mindegyik azt adja . Kinézem melyik tetszik . és utána mérlegelek honnét vagyem meg
Hülye vagyok mert meg sporolok 5-10 ezret is akár .
De még pólót is rendeltem már online alpha industries -t azzal se volt semmi gond . Időt sporolok vele hétfötől péntekig 10-18 ig meló , sőt még szombaton is 10-13 ig . Nincs mindig energiám , szabadidőmbe boltba rohangálni , a zaba bevásárlást ugy sem tudom elkerülni ...

(#14) janeszgol válasza fecke78 (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

En cipot mindig vagy a Decathlonbol (20%) vagy a Deichmannbol (80%) veszek. Utobbinal surun, ketheti szinten megnezem a learazott cipoket. 4-7 ezer ft kozottieknel tobbszor van nekem tetszo, ami meretben is jo (43, 44).

(#15) S@c@ válasza joey04 (#11) üzenetére


S@c@
őstag

Leeszi, kilyukad, kinővi a gyerek. Tudod ez normális egy háztartásban.

(#16) nemlehet válasza fecke78 (#13) üzenetére


nemlehet
őstag

Van akinek működik, van akinek nem. Nekem pl 46-os a lában, de olyan széles hogy sokszor még a 47-es sem kényelmes. Szóval még adott márkán belül se feltétlen jó mindegyik cipő és képről nem lehet megmondani, hogy ez most összepaszírozza az ujjaimat avagy sem. Hasonlóan vagyok nadrágokkal is. Pólót/pulcsit mondjuk szoktam rendelni az "hibatűrő".

Tesóm ő totál konfekció méret mindenben, ő simán tud rendelni, bármikor, bárhonnan, ha csak nincs nagyon elméretezve akkor jó lesz rá.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#17) joey04 válasza S@c@ (#15) üzenetére


joey04
titán

így járt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) k-adi válasza nemlehet (#16) üzenetére


k-adi
nagyúr

jaja, én is tudom a méreteim, mégis ahány bolt annyi méret-szenvedés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.