Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Fura, hogy lehalt az Edigital, semmi értelmes akció nem volt (annyival drágábbak is, hogy egy minimális leárazással kerül annyiba a termék, mint máshol alapból). Ez nem Black Friday.. megint sikerült egy amerikai dolgot átvennünk, ami egyáltalán nem hasonlít az eredeti koncepcióhoz.

De azért a 30 millás motorcsónakot felpakolták..

[ Szerkesztve ]

(#2) MK VII válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


MK VII
veterán

+1
Konkrétan például a memóriák hiper-szuper akcióba kerülnek annyiba mint máshol alapból.
Tipikus látszat akciók, tipikus Magyar üzletpolitika.. Hányinger kerülget az ilyen online boltoktól..

[ Szerkesztve ]

(#3) Fecogame válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


Fecogame
veterán

Az xbox 360-as jó áron volt... Már akinek sikerült belőle vásárolnia.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#4) Khelben válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


Khelben
nagyúr

Én 10k-t spóroltam egy porszívón. Nem volt vészes a lefagyás, küldött ugyan rengeteg hibaüzenetet, de pár perc kísérletezés után nekem is meg ismerősöknek is sikerült rendelni. Tavaly egy billentyűzetet akartam venni, na akkor esélyem se volt egész nap.

(#5) WZP válasza MK VII (#2) üzenetére


WZP
aktív tag

Gondolkozni kell, meg utánanézni, és akkor nincsen panasz utólag. Sok termék valóban akciós volt, és valóban jó áron adták. Délre pár óra próbálkozás után sikerült is megrendelnem a valóban akciós, 10kval olcsóbb nyomtatót, szóval én elégedett vagyok.

Az mondjuk tuti hatalmas égés, hogy a tavalyi bukó után, idén szétreklámozták magukat, de akármennyire is azt hangoztatták, nem sikerült felkészülniük rendesen a rohamra.

Amúgy nagyon patent lett a videóösszefoglaló!

Inter Arma Enim Silent Leges

(#6) #40553216


#40553216
törölt tag

Azért van annak némi diszkrét bája, hogy a címben a Windowszal együtt emlegetett szuperszámítógépek top500-as listájáról éppen mostanra szorult ki a Windows. :DDD

(#7) #40553216


#40553216
törölt tag

Egy-két edigital árat néztem, nem éppen digitális világban. Autókra abroncsok valami eszméletlen drágák, és a háromból kettő fos, ismeretlen, semmi márkák. Ráadásul másfélszer annyiért, amennyiért én a Conti T850-est vettem augusztusban. Az Alpin A5 -35%-kal is alig olcsóbb, mint bármelyik online kereskedőnél „rendes” áron.

(#8) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Érdekes, amikor én néztem (kora délután) még egyáltalán nem mutatta a leterheltség jeleit az ED. Ha forgott az ember fejében valami, hogy mit lenne jó kifogni, arra meg percek alatt rá tudott keresni, sőt külön aloldal volt az akciós cuccoknak, szóval nem értem. Amúgy az is elég logikátlan volt, pl. a egér+bill.-re kattintva ugyan úgy kilistázta az összes többi számítástechnikai cuccot, nem sok értelme volt így "látszat" kategorizálni, de mivel relatíve kevés termék volt még így is hamar az aljára lehetett görgetni. Az árakat meg inkább hagyjuk, semmi sem volt annyival olcsóbb, hogy esetleg olyasmit is meg vegyen az ember, amire nem gondolt előre...

Volt egyáltalán valami best buy termék -amit mondjuk itt a fórumon is ajánlani szoktak-, ami tényleg jó árasítva volt? :F Csak kíváncsi volnék, mert én pár kategóriát végig nézve nem igazán találtam...

(#9) Kékes525


Kékes525
félisten

"Az Extreme Digital egy kicsit idén is belebukott a "Black Friday", azaz fekete péntek terhelésébe, vagyis korlátozni kényszerültek a maximális felhasználószámot, hogy ne omoljon össze rendszerük." Ez is bizonyítja, alátámasztja azt, hogy több ilyen akciós napot lenne érdemes bevezetni. Vevő biztosan akadna és a cégek is jól járnának.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#10) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

A fekete péntek eredménye,egy kollégámnak szerettem volna egy féláras telefont rendelni,(karácsonyi ajándék lett volna gyereknek)éjfél után öt perccel próbáltam rendelést leadni nem sikerült,és már reggel négytől közölte a rendszer hogy elfogyott.Érdekes,mert ma reggel már volt belőle,persze rendes áron,vagyis péntek éjjel,szombatra virradóra feltöltötték a boltokat...aha...én meg királyfi vagyok,királyfi jenő...... :C

Wasabi...

(#11) Jhonny06 válasza Kronos3000 (#10) üzenetére


Jhonny06
veterán

Akciós áron fogyott el, mit nem értesz ezen?

(#12) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Extreme Digital....

Meg voltam bízva, hogy megvegyek egy gáztűhelyet. Reggel 7 órakor felléptünk az oldalra kiválasztottam beraktam a kosárba. Délután háromig folyamatosan "hoppá" volt pedig 5 percenként frissítve lett az oldal végre sikerült belépnek a fizetési oldalra ,de akkor már elfogyott a termék.
Eléggé morcos lettem. Tanultam az esetből, soha többet nem nézek fel erre az oldalra, még a hírlevélről is leiratkoztam. :DDD

(#13) Graphics válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem egészen, én pl vettem féláron cuccot onnan. 20 ezres termék 10-ért. És még este is volt belőle :)

Napközben sajnos használhatatlan volt, mire vettem volna egy Asus Memopadot pl már nem volt..

Nem kell ezen meglepődni ,ezek az akciók olyanok, hogy van mondjuk 10-15 db egy-egy termékből és kész / jó lehet nagyobbak a számok, de arányait nézve csekélyek.

@Kékes525: és a bolt is bezárna...

Ez nem a vevő jólétét szolgálja.. Ezt kellene megérteni... itt a lényeg: akciósan kiraknak pár cuccot, ha elfogy, akkor a hozzá közelebb eső nem akciós legolcsóbbat veszi meg a tudatlanja...

Ennyi a lényege... :) Plusz akciós termékek sem végtelen készlettel rendelkeznek... Pár tételt beraknak abba és kész..

Ez külföldön már bevett szokás, elég csak a kínai oldalakat megnézni..

@Khelben: Hoover? ;] Mert én is azt vettem, és az tényleg mindenhol duplája volt. Mint kiderült, nem is szart vettem.

Más: Én amúgy alapból se értem ezt az óriási felháborodást... Mindenki tudja, hogy pont annyira akciós minden, mint máshol... Mégse bosszantom magam ezen... amit tudtam, hogy kelleni fog megvettem, olcsóbb volt hurrá... De nem csesztem fel magam rajta...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) Kékes525 válasza Graphics (#13) üzenetére


Kékes525
félisten

"Ez nem a vevő jólétét szolgálja" Nem is ezt írtam: "Vevő biztosan akadna és a cégek is jól járnának." Azaz, szerintem a cégek haszna is nőne, habár az egy árura eső haszon csökkenne, de szerintem az összbevétel és az össz nyereség nőne.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#15) #40553216 válasza Graphics (#13) üzenetére


#40553216
törölt tag

„Mint kiderült, nem is szart vettem.”
Ez miből derült ki?

(#16) Graphics válasza #40553216 (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel alapból sem akartam nagy összeget költeni, úgy voltam vele, veszem a legolcsóbbat,

De mint kiderült egy Hoovert vettem, ami nem tudom mennyire adta el a lelkét, de nagy márkának számít, mivel külföldön sok helyen a porszívó = Hoover, mint nálunk minden láncfűrész = Stihl..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) #40553216 válasza Graphics (#16) üzenetére


#40553216
törölt tag

Ezeket tudom. Attól még a név messze nem biztosíték. Ne aggódj, eladta a lelkét (bár sosem volt neki ilyen :DDD ), nem akarlak elkeseríteni. A legolcsóbb náluk sem jelent jó minőséget. Gondolom, Sprint-et vettél. A leírás szerint EPA „szűrő” van benne. Nyilván (és szerencsédre) nem vagy allergiás (én sem), mert akkor tudnád, hogy ez az EPA szart sem ér, ennél jobban szűr pl. a Miele legalapabb (de nem véletlenül 40e Ft-ba kerülő) gépének a standard porzsákja (egy olyan ember véleményére alapozva írom ezt, akinél az öttagú családban négyen allergiások a házi porra is). Ne legyen vele bajod műszaki szempontból se, de ne csodálkozz, ha nem él sokáig.

(#18) Graphics válasza #40553216 (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha eladta, ha nem, 10-ért nem kaptam volna, csak 3 pálcás tescos vackot... :)

Jelenleg egyedül élő emberkeként bőven elég lesz a 2 heti minimális por összeszedéséhez :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Basszus, már az is hír, hogy 11 éve nem tudunk semmit a HL3-ról? Akkor ezt minden héten el lehetne sütni. :))

<-ƘƘ->

(#20) DoxaM válasza Jhonny06 (#11) üzenetére


DoxaM
aktív tag

gondolom azt, hogy egyébként van raktáron 200 darab és abból kineveznek 15 db-ot akciósnak. (csak egy példa) aztán kiírják, hogy "elfogyott".

szóval ez is olyan, kicsit magyaros, mint az értelmes termékekből brutális 6%-os engedmény.......ha meg több %, akkor kevesebb "van" belőle.....ennek semmi köze az igazi black fridayhoz.

[ Szerkesztve ]

(#21) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Igazából szerintem mi sem mutatja jobban az edigital akciójának sikerességét, hogy minden topikban ahol megemlítik egyből fikázásba csap át a dolog. Én csak azt nem értem, hogy ez miért éri meg nekik.... Eddig se vol túl jó híre a boltnak...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#22) hash99


hash99
senior tag

A legnagyobb akció az LG 5k-s 107 colos monstruma volt 24 milla helyett csak 16 :D a hülyének is megéri.

(#23) htc07


htc07
addikt

Szuperszámítógépek, új Radeon, VR, Fekete péntek, művese, Netflix

biztos voltam benne, hogy a fenti témákból az edigital lesz a hot topic :N

(#24) Graphics válasza #40553216 (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tökéletesen üzemel :D szűr, porszív, takarít :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) #40553216 válasza Graphics (#24) üzenetére


#40553216
törölt tag

Mondom: legyen így sokáig! ;)

(#26) solasola válasza #40553216 (#6) üzenetére


solasola
csendes tag

Igen, én is ezen kaptam fel a fejem.

Nincs is már egyáltalán Windows-t futtató gép az 500-as szuperszámítógép listán, most vették le róla az utolsót is. Nem valami nagyon szép 30-as szülinapi ajándék. Biztosan nem akartak "telemetria" szolgáltatást futtatni rajtuk :D a kutatóintézetek.

Mostanra az 500-as listán még az eddiginél is totálisabb egyeduralkodó a Linux, csak 1-2 AIX-es masina ketyeg mellettük.

(#27) Khelben válasza solasola (#26) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nem hiszem, hogy az MS-nél célközönségnek tekintik a szuperszámítógépeket. Szerintem elég nekik a szupergépeken kívüli piac 90%-a :)

(#28) #40553216 válasza Khelben (#27) üzenetére


#40553216
törölt tag

Inkább fogalmazzunk úgy, hogy belebuktak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.